Справа № 761/7896/14-ц
Провадження №2-во/761/101/14
У Х В А Л А
іменем України
10 червня 2014 року Шевченківський районний суд в складі:
головуючого судді Юзьковій О.Л.,
при секретарі Звонцовій О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду від 25 квітня 2014 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Міського медично-виробничого підприємства «Профілактична дезінфекція» про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, -
ВСТАНОВИВ:
25 квітня2014 року Шевченківським районним судом м. Києва ухвалено рішення, яким позовні вимоги задоволено частково.
Позивач звернулась до суду із заявою про виправлення описки, мотивуючи, що в мотивувальній частині містяться описки, які унеможливлюють виконання даного рішення, а тому просить дану заяву задовольнити для можливості виконання рішення суду.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
В мотивувальній частині рішення суду абзаці дев'ятнадцятому, зазначено моральну шкоду яку позивач просить стягнути з відповідача в розмірі « 5 000 грн.» в той час як має бути зазначено « 1 000 грн.».
В мотивувальній частині рішення суду абзаці двадцять першому, зазначено прізвище, ім'я та по батькові позивача «ОСОБА_2» в той час як має бути зазначено «ОСОБА_1».
Суд вважає за необхідне виправити описки в рішенні Шевченківського районного суду м. Києва від 25 квітня 2014 року.
Сторони в судове засідання не з'явились, про день і час розгляду питання про виправлення описки повідомлялись належним чином. Не прибуття в судове засідання сторін не є перешкодою для розгляду по суті питання про внесення виправлень відповідно до положень ч. 4 ст. 219 ЦПК України.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішуються в судовому засіданні, про що постановляється ухвала.
На підставі викладеного, керуючись ст. 219 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Заяву - задовольнити.
Виправити описку в абзаці дев'ятнадцятому мотивувальної частини рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 25 квітня 2014 року, а саме: замість «Позивач просить суд стягнути на його користь з відповідача на його користь суму у розмірі 5 000 грн.» зазначити «Позивач просить суд стягнути на його користь з відповідача суму у розмірі 1 000 грн.».
Виправити описку в абзаці двадцять першому мотивувальної частини рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 25 квітня 2014 року, а саме: замість «Зважаючи на те, що всупереч положенням ст. 602 ЦПК України позивачем не надано доказів спричинення останньому моральної шкоди, його розміру, чуд вважає за можливе відмовити ОСОБА_2 в задоволенні цієї частини позовних вимог.» зазначити «Зважаючи на те, що всупереч положенням ст. 602 ЦПК України позивачем не надано доказів спричинення останньому моральної шкоди, його розміру, чуд вважає за можливе відмовити ОСОБА_1 в задоволенні цієї частини позовних вимог.».
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду м. Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення через Шевченківський районний суд м. Києва.
У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подачу заяви про апеляційне оскарження, якщо заява про апеляційне оскарження не було подано.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2014 |
Оприлюднено | 20.06.2014 |
Номер документу | 39293697 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Юзькова О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні