Ухвала
від 16.06.2014 по справі 761/9817/14-к
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/9817/14

Провадження №1-в/761/425/2014

У Х В А Л А

іменем України

16 червня 2014 року м.Київ

Шевченківський районний суд м.Києва у складі: головуючий суддя ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , заявника ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду заяву ОСОБА_4 про скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 ,

В С Т А Н О В И В:

До Шевченківського районного суду м.Києва надійшла заява ОСОБА_4 в інтересах ОСОБА_6 про скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року.

Клопотання обґрунтоване тим, що 18.05.2010 року постановою слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві ОСОБА_7 в межах кримінальної справи відносно ОСОБА_8 , ОСОБА_5 та ОСОБА_9 обвинувачених у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України з метою забезпечення відшкодування цивільного позову, було накладено арешт на майно ОСОБА_10 ..

16.04.2014 року ухвалою Шевченківського районного суду м.Києва ОСОБА_6 було звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ст.49 КК України, а кримінальне провадження відносно неї було закрито, але, під час постановлення ухвали, судом не було вирішено питання щодо скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 .

З метою реалізації конституційних прав ОСОБА_6 , ОСОБА_4 , яка діє в її інтересах, просить скасувати постанову слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 .

В судовому засіданні заявник підтримала заяву та просить її задовольнити.

Прокурор не заперечує проти скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 .

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши надані матеріали, вважає, що заява підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

16.04.2014 року ухвалою Шевченківського районного суду м.Києва ОСОБА_6 було звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ст.49 КК України, а кримінальне провадження відносно неї було закрито, але, під час постановлення ухвали, судом не було вирішено питання щодо скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 ..

Відповідно до ст.126 КПК України (1960 року), забезпечення цивільного позову і можливої конфіскації майна провадиться шляхом накладення арешту на вклади, цінності та інше майно обвинуваченого чи підозрюваного або осіб, які несуть за законом матеріальну відповідальність за його дії, де б ці вклади, цінності та інше майно не знаходилось, а також шляхом вилучення майна, на яке накладено арешт.

Оскільки потреба у застосуванні арешту на майно ОСОБА_6 відпала, суд вважає за необхідне скасувати постанову слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 .

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.537, 539, 370, 372 КПК України (2012 року), ст.126 КПК України (1960 року), суд

У Х В А Л И В :

Заяву ОСОБА_4 в інтересах ОСОБА_6 про скасування постанови слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 задовольнити.

Скасувати постанову слідчого СВ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві від 18.05.2010 року про накладення арешту на майно ОСОБА_5 .

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.06.2014
Оприлюднено09.01.2023
Номер документу39293764
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —761/9817/14-к

Ухвала від 16.06.2014

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Лінник О. П.

Ухвала від 16.04.2014

Кримінальне

Шевченківський районний суд міста Києва

Лінник О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні