16.01.2014.
№ 642/11526/13-ц
2/642/325/14
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
16 січня 2014 року суддя Ленінського районного суду г. Харкова Пашнєв В.Г., розглянувши заяву представника ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення заборгованості,-
в с т а н о в и в :
Представник позивача звернувся до суду позовом.
16.01.2014 року ухвалою Ленінського районного суду м. Харкова провадження по даній справі відкрито.
Разом з позовною заявою представником позивача було надано заяву про забезпечення позову, в якій просить забезпечити позов шляхом накладення арешту на майно, що є власністю спадкодавця ОСОБА_5, а саме:
- нерухомість за адресою: АДРЕСА_1;
- нерухомість за адресою: АДРЕСА_2;
- нерухомість за адресою: АДРЕСА_3;
- на садовий будинок з господарськими спорудами за адресою: АДРЕСА_4;
- нежитловий будинок (СТО) та земельну ділянку кадастровий номер 632511070:0000164:0004 за адресою: АДРЕСА_5;
- частку у розмірі 50% статутного капіталу у Венчурна фірма «ГЕРМЕС» код 14101070;
- нерухомість за адресою АДРЕСА_6.
Також просить забезпечити позов шляхом заборони приватному нотаріусу Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6 видавати спадкоємцям ОСОБА_5, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1, свідоцтво про право на спадщину.
Розглянувши заяву, перевіривши матеріали справи суддя вважає, що подана заява підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Згідно вимог ст.153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.151 ЦПК України суд за заявою осіб, що приймають участь, може прийняти заходи щодо забезпечення позову.
Частиною 3 статті 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Виходячи з суті заявлених позовних вимог, враховуючи, що невжиття заходів по забезпеченню позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду, суддя вважає за необхідне забезпечити позовні вимоги позивача шляхом заборони приватному нотаріусу Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6 видавати спадкоємцям ОСОБА_5, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1, свідоцтво про право на спадщину до розгляду справи по суті, оскільки вважає такий вид забезпечення позову співмірним з заявленими позовними вимогами.
В іншій частині заява представника позивача задоволенню не підлягає, оскільки доказів на підтвердження перебування у власності ОСОБА_5 вищезазначенного майна матеріали справи не містять.
На підставі викладеного та керуючись ст. 151,152 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в :
Заяву представника ОСОБА_1 - задовольнити частково.
Заборонити приватному нотаріусу Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6 видавати спадкоємцям ОСОБА_5, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1, свідоцтво про право на спадщину.
В іншій частині заяви представнику позивача ОСОБА_2 - відмовити.
Ухвала суду підлягає негайному виконанню.
Копію ухвали суду направити на виконання до приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_6, а після її виконання направити відповідачу.
Особа, щодо якої вжито заходи забезпечення позову без її повідомлення, протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали може подати до суду заяву про її скасування .
Ухвала може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали через Ленінський районний суд м. Харкова.
Суддя В.Г.Пашнєв
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2014 |
Оприлюднено | 02.07.2014 |
Номер документу | 39446504 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Пашнєв В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні