Справа № 457/701/13-ц
провадження №2/457/304/13
УХВАЛА
про скасування заходів забезпечення позову
03 липня 2014 року м. Трускавець
Трускавецький міський суд Львівської області
в складі головуючого-судді Грицьківа В.Т.
при секретарі Ринді О.О.
розглянувши у судовому засіданні в місті Трускавці заяву ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позову ,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Трускавецького міського суду Львівської області знаходилась цивільна справа № 457/701/13ц провадження № 2/457/304/13 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання недійсним попереднього договору.
Ухвалою Трускавецького міського суду Львівської області від 27 травня 2013 року було накладено заборону відчуження на незавершене будівництво готелю курортного типу з кафе та гомеопатичною аптекою готовністю 17% разом із земельною ділянкою площею 0,1040 га, кадастровий номер 4611500000:02:002:0063, які розташовані за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Роксолани, б/н та належать ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1).
24.12.2013 року рішенням Трускавецького міського суду Львівської області було відмовлено в задоволенні позову ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання недійсним попереднього договору купівлі-продажу нерухомості між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 Валерієвичем, посвідченого 22.12.2012 року приватним нотаріусом Дрогобицького районного нотаріального округу ОСОБА_3, реєстраційний номер 439.
25.04.2014 року ухвалою колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Львівської області дане рішення залишено без змін.
Сторони в судове засідання не з'явились, хоча були повідомлені про час та місце розгляду справи належним чином.
Відповідно до ст. 197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Перевіривши матеріали цивільної справи № 457/701/13ц провадження № 2/457/304/13, суд приходить до висновку, що заява є підставною та підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3, ч. 5 ст. 154 ЦПК України заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу. Питання про скасування заходів забезпечення позову вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неявка цих осіб не перешкоджає розгляду питання про скасування заходів забезпечення позову.
Відповідно до ч. 6 ст. 154 ЦПК України якщо в задоволенні позову було відмовлено, провадження у справі закрито або заяву залишено без розгляду, вжиті заходи забезпечення позову
застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.
Враховуючи те, що рішенням Трускавецького міського суду Львівської області від 24.12.2013 року в позові відмовлено, яке набрало законної сили 25.04.2014 року, то за змістом ч. 6 ст. 154 ЦПК України, є підставою для скасування ухвали Трускавецького міського суду Львівської області від 27 травня 2013 року.
Керуючись ст. 154 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Скасувати ухвалу Трускавецького міського суду Львівської області від 27 травня 2013 року про накладення заборони відчуження на незавершене будівництво готелю курортного типу з кафе та гомеопатичною аптекою готовністю 17% разом із земельною ділянкою площею 0,1040 га, кадастровий номер 4611500000:02:002:0063, які розташовані за адресою: Львівська область, м. Трускавець, вул. Роксолани, б/н та належать ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1).
Копію ухвали направити для виконання відділу Державної виконавчої служби Трускавецького міського управління юстиції Львівської області.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
ОСОБА_4
Суд | Трускавецький міський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 03.07.2014 |
Оприлюднено | 09.07.2014 |
Номер документу | 39588445 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Трускавецький міський суд Львівської області
Грицьків В. Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні