УХВАЛА
02 липня 2014 р.Справа № 816/917/14 Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Старостін В.В. , розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 20.05.2014р. по справі № 816/917/14
за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2
до Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області третя особа Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Богданівське"
про визнання протиправним та скасування розпорядження,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 20.05.2014р. відмовлено в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області третя особа Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Богданівське" про визнання протиправним та скасування розпорядження .
На зазначену постанову ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 20.05.2014р. по справі № 816/917/14 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Лохвицької районної державної адміністрації Полтавської області третя особа Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Богданівське" про визнання протиправним та скасування розпорядження.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Старостін В.В.
Суд | Харківський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 02.07.2014 |
Оприлюднено | 10.07.2014 |
Номер документу | 39645800 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський апеляційний адміністративний суд
Старостін В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні