Ухвала
від 14.07.2014 по справі 914/945/14
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

cpg1251

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

14 липня 2014 року Справа № 914/945/14 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

головуючого Остапенка М.І., суддів :Гончарука П.А., Стратієнко Л.В. розглянувши касаційну скаргу Управління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 02.06.2014 року у справі за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Ваги АКСІС Україна" доУправління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради провизнання договору оренди нерухомого майна продовженим та стягнення судових витрат В С Т А Н О В И В:

Подана касаційна скарга Управління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Відповідно до ч. 4 ст. 111 Господарського процесуального кодексу України, встановлено форму і зміст касаційної скарги, зокрема зазначено, що до скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Згідно статті 8 Закону України "Про судовий збір", суд враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі. Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті. При цьому обґрунтування пов'язаних з цим обставин, які унеможливлюють сплату судового збору у встановлених законом розмірах, покладається на заінтересовану сторону. Отже, за приписами зазначеної норми, звільнення від сплати судового збору може мати місце за наявності виключних обставин.

В надісланих до Вищого господарського суду України матеріалах касаційної скарги відсутні докази сплати судового збору у визначеному законом порядку та розмірі, та натомість, заявлено клопотання про відстрочення сплати судового збору.

В той же час наведенні в обгрунтування заявленого клопотання мотиви не можна визнати такими, що дають підстави для відстрочення обов`язкового платежу до бюджету та задоволення клопотання про відстрочення сплати судового збору, а тому керуючись п. 4 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України,-

У Х В А Л И В :

Відмовити Управлінню комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради у задоволенні клопотання про відстрочення сплати судового збору.

Касаційну скаргу повернути без розгляду.

Головуючий М. Остапенко

Судді П. Гончарук

Л. Стратієнко

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення14.07.2014
Оприлюднено17.07.2014
Номер документу39777817
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —914/945/14

Ухвала від 14.07.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Остапенко М.І.

Ухвала від 02.06.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Давид Л.Л.

Постанова від 02.06.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Давид Л.Л.

Ухвала від 22.05.2014

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Давид Л.Л.

Рішення від 06.05.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Козак І.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні