Справа № 369/3823/14-ц
УХВАЛА
Іменем України
25.04.2014 року суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Медвідь Н.О. розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Софіївська» про відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири та моральної шкоди,-
ВСТАНОВИЛА:
Позивачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду з позовом до ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Софіївська» про відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири та моральної шкоди.
Позовна заява відповідає нормам ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України.
Спір між сторонами до судового розгляду у порядку ст. 130 ч. 3 ЦПК України не врегульовано.
При підготовці розгляду справи по суті:
Вирішено питання про склад осіб, які беруть участь у справі; з'ясовано обставини, на які посилається заявник, визначені факти, які необхідно встановити для вирішення спору.
Підготовку до розгляду справи по суті необхідно визнати закінченою.
Керуючись ст. ст. 130, 156 ЦПК України ,-
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Софіївська» про відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири та моральної шкоди.
Призначити справу до розгляду по суті в приміщенні Києво-Святошинського райсуду Київської області на 13_05_2014 року о 10:30 год.
Про час і місце розгляду справи повідомити осіб, які приймають участь у справі.
Суддя
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2014 |
Оприлюднено | 22.07.2014 |
Номер документу | 39804625 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Медвідь Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні