Ухвала
від 11.07.2014 по справі 582/636/14-ц
НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 2/582/267/14

Справа № 582/636/14

Копія

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

11 липня 2014 року

суддя Недригайлівського районного суду Сумської області Яковенко Н.М., розглянувши заяву Комунального закладу Сумської обласної ради Улянівської школи-інтернат Білопільського району в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку,

В С Т А Н О В И В:

10 липня 2014 року директор Комунального закладу Сумської обласної ради Улянівської школи-інтернат Білопільського району Пінчук Т.І. звернувся до суду із заявою та просить ухвалити рішення, яким визнати право власності на земельну ділянку, яка належала померлому ОСОБА_4, за сином ОСОБА_1

Дослідивши надані заявником матеріали, суд вважає, що згідно ст.121 ЦПК України позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 п.1, ч. 3 ЦПК України суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи щодо захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин. Суди розглядають справи в порядку позовного, наказного та окремого провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 26 ЦПК України у справах позовного провадження особами, які беруть участь у справі є сторони, треті особи, представники сторін та третіх осіб.

Відповідно до ст. 30 ЦПК України сторонами в цивільному процесі є позивач і відповідач. Позивачем і відповідачем можуть бути фізичні особи і юридичні особи, а також держава.

Стаття 119 ч. 2 ЦПК України містить вимоги яким повинна відповідати позовна заява, а саме:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;

3) зміст позовних вимог;

4) ціну позову щодо вимог майнового характеру;

5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;

6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування;

7) перелік документів, що додаються до заяви.

Відповідно до ч. 8 ст. 119 ЦПК України якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

Відповідно до ч. 1 ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

З поданої заяви вбачається:

1)сторонами позовного провадження зазначено заявника та відповідача (всупереч вимогам ст. 30 ЦПК України, де вказано, що сторонами в цивільному процесі є позивач і відповідач);

2) не вказано, що дана заява є позовною (всупереч вимогам ч. 1 ст. 118 ЦПК України, де зазначено, що позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції);

3) не додано копії позовної заяви та копії всіх документів, що додаються до неї для вручення відповідачу (всупереч вимогам ч. 1 ст. 120 ЦПК України);

4) в матеріалах заяви відсутні, всупереч вимогам ч. 8 ст. 119 ЦПК України, документи, що підтверджують повноваження директора школи-інтернату та її право, відповідно до ст. 245 Сімейного кодексу України, представляти інтереси неповнолітнього ОСОБА_1 (такими документами можуть бути: наказ про призначення на посаду директора або контракт, трудовий договір, копія рішення суду про позбавлення батьків ОСОБА_1 батьківських прав).

Відповідно до ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.119, 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені ст. 119 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Позовну заяву Комунального закладу Сумської обласної ради Улянівської школи-інтернат Білопільського району в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку, залишити без руху, запропонувавши позивачу усунути зазначені недоліки впродовж п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Роз'яснити позивачу, що у разі невиконання в зазначений строк вказівок суду, позовна заява буде вважатись неподаною та йому повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:підпис З оригіналом згідно

Суддя : Н. М. Яковенко

СудНедригайлівський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення11.07.2014
Оприлюднено23.07.2014
Номер документу39827959
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —582/636/14-ц

Рішення від 05.09.2014

Цивільне

Недригайлівський районний суд Сумської області

Яковенко Н. М.

Ухвала від 11.08.2014

Цивільне

Недригайлівський районний суд Сумської області

Яковенко Н. М.

Ухвала від 11.07.2014

Цивільне

Недригайлівський районний суд Сумської області

Яковенко Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні