465/2735/14-ц
2/465/2110/14
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
06.06.2014
Суддя Франківського районного суду м. Львова - В.Ф. Дячишин,
вивчивши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства «ОКСІ БАНК» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Артек ЛТД», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
встановив:
Позивач звернувся з позовом в суд до відповідача.
Позовна заява оформлена у відповідності до вимог ст.ст.119, 120 ЦПК України, є підсудна Франківському районному суду м. Львова.
Вважаю, що є підстави для відкриття провадження у справі та призначення справи в судове засідання.
Керуючись ст.122 ЦПК України, -
ухвалив:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства «ОКСІ БАНК» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Артек ЛТД», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Призначити у справі досудову підготовку, в ході якої направити учасникам процесу копію ухвали про відкриття провадження, відповідачу та третій особі разом із копією позову та додатками до нього.
Судове засідання буде проведено в приміщенні Франківського районного суду м. Львова (м. Львів, вул. Героїв Крут, 1-В, 3 поверх 306 кабінет) в залі суду. Про час судового засідання учасники судового процесу будуть додатково повідомлені після вчинення усіх підготовчих дій.
Згідно зі ст.ст.27, 31 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки. Позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.
Роз'яснюю, що обставини цивільних справ з'ясовуються судом на засадах змагальності. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідачу в строк до судового засідання подати письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються. У випадку заявлення зустрічного позову подати його до початку розгляду справи по суті. Зобов'язати сторони подати всі докази (або заявити про них) в обґрунтування вимог, чи в їх заперечення до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.
Згідно зі ст.131 ЦПК України, докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Суддя: В.Ф. Дячишин
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2014 |
Оприлюднено | 25.07.2014 |
Номер документу | 39887353 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Дячишин В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні