Ухвала
від 09.09.2014 по справі 904/6281/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

09.09.14р. Справа № 904/6281/14

За позовом Державного підприємства "Український науково-дослідний інститут вагонобудування", м. Кременчук, Полтавська область

до Приватного підприємства "Південтранссервіс", м. Дніпропетровськ

про стягнення заборгованості за договором на виконання науково-дослідної роботи в сумі 290 000 грн. 00 коп.

Суддя Красота О.І.

Представники:

від позивача: Дворник Л.І., дов.№5 від 08.01.2014 року;

від відповідача: не з'явився;

СУТЬ СПОРУ:

Державне підприємство "Український науково-дослідний інститут вагонобудування" (далі-Позивач) звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Приватного підприємства "Південтранссервіс" (далі-Відповідач) про стягнення суми заборгованості за договором на виконання науково-дослідної роботи 290 000 грн. 00 коп.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням Відповідачем умов Договору №393 на виконання науково-дослідної роботи від 09.10.2012 року. (а.с. 8-11).

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не заявляв. Витребувані судом документи не надав.

Наведені обставини є підставою для відкладення розгляду справи.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 25.09.2014 року 10 год. 30 хв., каб. №3-407 (43а) за адресою: м.Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а;

До засідання надати:

Позивачу - докази направлення копії позовної заяви та доданих до неї документів Відповідачу на адресу: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Телевізійна, 1/56, в порядку, передбаченому ч. 1 ст. 56 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідачу - відзив на позов , документи, що посвідчують його правовий статус, свідоцтво про державну реєстрацію, (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії долучити до матеріалів справи), акт звірки (відповідачу з'явитися до позивача), докази сплати заборгованості.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.

Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя О.І. Красота

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення09.09.2014
Оприлюднено11.09.2014
Номер документу40400249
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/6281/14

Рішення від 25.09.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Красота Олександр Іванович

Ухвала від 09.09.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Красота Олександр Іванович

Ухвала від 22.08.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Красота Олександр Іванович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні