МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОСОБА_1
Справа № 521/16310/13-ц
Номер провадження №2/521/6716/13
УХВАЛА
10 вересня 2014 року м. Одеса
Малиновський районний суд міста ОСОБА_1 в складі:
головуючого судді - Жуган Л.В.
при секретарі - Іськовій В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_2 про виправлення описки у виконавчому листі по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 з обмеженою відповідальністю «Термоізол-К» про видачу трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Малиновського районного суду м. Одеси перебувала справа за позовом ОСОБА_2 до ТОВ «Термоізол-К» про видачу трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди.
Рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 12.12.2013 року, залишеним без змін ухвалою Апеляційного суду Одеської області від 25.02.2014 року, вимоги позивача були частково задоволені, стягнуто з ТОВ «Термоізол-К» (ІПН 326600626519) на користь ОСОБА_2 (ІПН НОМЕР_1) виплату середнього заробітку за період вимушеного прогулу, викликаного затримкою видачі трудової книжки - у розмірі 10883 гривні 40 копійок та у відшкодування моральної шкоди 1000 гривень.
Зазначене рішення набрало законної сили, на його виконання Малиновським районним судом м. Одеси 24.03.2014 року було видано виконавчий лист №521/16310/13-ц.
18.08.2014 року до Малиновського районного суду м. Одеси звернулась ОСОБА_2 з заявою про виправлення описки у виконавчому листі пославшись на те, що у виконавчому листі не зазначено код ЄДРПОУ боржника ТОВ «Термоізол-К» - 32660061.
Дослідивши матеріали справи, а також подану заяву, суд вважає, що вона підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Згідно до ст. 369 ЦПК України суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом. Суд ухвалою вносить виправлення до виконавчого листа.
В судовому засіданні встановлено, що у виконавчому листі №521/16310/13-ц, виданому Малиновським районним судом м. Одеси 24.03.2014 року на виконання рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ТОВ «Термоізол-К» про видачу трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, не зазначено код ЄДРПОУ боржника ТОВ «Термоізол-К» - 32660061.
У зв'язку з тим, що описка у виконавчому листі є перешкодою для його виконання, суд вважає, що описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 369 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_2 про виправлення описки у виконавчому листі - задовольнити.
Виправити описку у виконавчому листі №521/16310/13-ц, виданому Малиновським районним судом м. Одеси від 24.03.2014 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 з обмеженою відповідальністю «Термоізол-К» про видачу трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, зазначивши боржником ОСОБА_3 з обмеженою відповідальністю «Термоізол-К», код ЄДРПОУ 32660061.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Суддя Л.В. Жуган
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 10.09.2014 |
Оприлюднено | 22.09.2014 |
Номер документу | 40484787 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Жуган Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні