ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
19 вересня 2014 року м. Київ № 826/12924/14 Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Дегтярьова О.В., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
Публічного акціонерного товариства «КСУМ» Товариства з обмеженою відповідальністю «Тантьєма»
до Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у місті Києві, Головного управління Міндоходів у місті Києві Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва про скасування податкових повідомлень-рішень від 28 квітня 2014 року № 0001802204 і № 0001812204, та рішення про результати розгляду первинної скарги від 04 липня 2014 року № 6016/10/26-15-10-06-15, - скасування податкового повідомлення-рішення від 05 березня 2013 року № 0002812250, - В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Публічне акціонерне товариство «КСУМ» (далі - позивач, ПАТ «КСУМ») з позовом до Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у місті Києві (далі - відповідач 1, ДПІ) про скасування податкових повідомлень-рішень від 28 квітня 2014 року № 0001802204 і № 0001812204, та рішення про результати розгляду первинної скарги від 04 липня 2014 року № 6016/10/26-15-10-06-15.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 вересня 2014 року позовну заяву ПАТ «КСУМ» було залишено без руху та позивачу наданий певний строк для усунення недоліків позову.
16 вересня 2014 року до канцелярії суду на виконання вимог вказаної ухали суду від 03 вересня 2014 року позивачем поданий супровідний лист від 17.09.2014р. б/н із доданою до нього частиною витребовуваних судом документів.
Згідно із нормою ч. 2 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
Враховуючи вищевикладене суд прийшов до висновку, що наразі подана позовна заява ПАТ «КСУМ» в цілому відповідає вимогам, встановленим ст. 104, ст. 105, ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому решта наявних несуттєвих недоліків можуть бути усунуту на стадій судового розгляду.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 3, ч. 2 ст. 4, ст. 6, ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України позов належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Позовна заява підсудна Окружному адміністративному суду міста Києва згідно ст. 18, ст. 19, ст. 20 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
В порядку підготовки справи до судового розгляду суд прийняв рішення про витребування від сторін необхідних документів та інших матеріалів, а також про залучення до участі у справи в якості другого відповідача - Головне управління Міндоходів у місті Києві (місцезнаходження: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19).
Враховуючи, що судом в порядку підготовки справи до судового розгляду проведені всі необхідні процесуальні дії, передбачені ст. 110 Кодексу адміністративного судочинства України, для забезпечення всебічного, об'єктивного розгляду і вирішення справи протягом розумного строку, суд дійшов висновку про можливість закінчення підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 105-107, ч. 2 ст. 108, ст. 110, ст. 121, ст. 160, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Дегтярьовою О.В.
2. Залучити до участі у справі в якості другого відповідача - Головне управління Міндоходів у місті Києві (місцезнаходження: м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19).
3. Зобов'язати відповідачів подати суду до визначеної дати судового засідання письмові заперечення проти позову та всі докази на їх підтвердження, які наявні у відповідачів (оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії для приєднання до матеріалів справи).
4. Витребувати від позивача:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- належним чином завірені копії усіх наявних у позивача первинних і розрахункових документів, документів бухгалтерського та податкового обліку і звітності, документів організаційно-розпорядчого характеру, що були оформлені/отримані ПАТ «КСУМ» на підставі та на виконання договорів (угод), укладених ним з контрагентами ТОВ «Дністер-М» і ФОП ОСОБА_1 (додатково до вже наданих, якщо такі наявні );
- оригінали виписок по особовому рахунку ПАТ «КСУМ», завірених відповідною банківською установою, з відомостями про перерахування позивачем коштів на користь вказаних контрагентів-виконавців робіт (послуг), та отримання позивачем коштів від контрагентів-покупців/замовників після використання результатів спірних господарських операцій;
- документально підтверджені детальні письмові пояснення по суті укладення і виконання кожного із спірних правочинів із зазначенням конкретних місць, часу, способу виконання тих чи інших господарських операцій, конкретних кола осіб - учасників господарських операцій (фізичних та/або юридичних осіб), приладів, обладнання, приміщень, спецтехніки і транспортних засобів, сировини і матеріалів, які були використанні при здійсненні таких господарських операцій;
- документальні докази наявності у позивача та його контрагентів матеріально-технічної бази (в тому числі власних/орендованих складських і офісних приміщень, спеціального технічного обладнання, транспортних засобів, інших основних засобів), кваліфікованих трудових ресурсів, дозвільних документів, необхідних для здійснення господарської діяльності (у вигляді письмових пояснень з доданими до первинними і розрахунковими документами, внутрішньо-організаційними документами, документами бухгалтерського обліку і звітності, податкової звітності, тощо);
- документальні докази пов'язаності спірних операцій з господарською діяльністю позивача та використання результатів спірних операцій у його власній господарській діяльності (у вигляді письмових пояснень по суті фінансово-господарської операцій з кожним контрагентом-покупцем з посиланням на вже надані документи, та надання додаткових первинних і розрахункових документів, внутрішньо-організаційних документів, документів бухгалтерського обліку і звітності, податкової звітності, тощо, - додатково до вже наданих, якщо такі наявні );
- усі оригінали вищевказаних та доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення із зазначенням поважних причин їх відсутності.
5. Витребувати від відповідача 1:
- усі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішень, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов (оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії для приєднання до матеріалів справи);
- письмовий розрахунок основного платежу та штрафних санкцій, визначених спірними податковими повідомленнями-рішеннями, в розрізі по податках та по кожному підприємству-контрагенту позивача (епізоду поряшення) окремо;
- документально підтверджені відомості про порушення кримінальних справ (проваджень) відносно посадових осіб ПАТ «КСУМ» і ТОВ «Дністер-М» або за фактами порушень що стосуються цих підприємств, а в разі порушення таких кримінальних справ (проваджень) - додатково інформацію про стан їх розгляду та чи передані вони до суду.
6. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду на 07 жовтня 2014 року о 14 год. 30 хв. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою : 01601 , м. Київ, вул. Командарма Каменєва, 8, корпус 1, блок В, 4 поверх, зал судових засідань № 70.
7. В судове засідання викликати повноважних представників сторін.
8. Копії ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права і обов'язки. Відповідачам надіслати також копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Дегтярьова
Витяг про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені ст. 49, ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2014 |
Оприлюднено | 24.09.2014 |
Номер документу | 40552981 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Дегтярьова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні