Ухвала
від 14.10.2014 по справі 233/4801/14-ц
КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

233 Справа № 233/4801/14-ц

У Х В А Л А

14 жовтня 2014 року Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого судді Міросєді А. І. ,

при секретарі Ульянцевій С.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Костянтинівка заяву про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Друкованого засобу масової інформації Приватного підприємства «Газета Провінція» (ЄДРПОУ 23597348) «про стягнення заробітної плати, моральної шкоди та сум, належних при звільненні, внесення доповнень до трудової книжки», -

в с т а н о в и в :

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача Друкованого засобу масової інформації Приватного підприємства «Газета Провінція» (ЄДРПОУ 23597348) «про стягнення заробітної плати, моральної шкоди та сум, належних при звільненні, внесення доповнень до трудової книжки», в якому просила: стягнути з відповідача на її користь: заборгованість по заробітній платі, невиплаченій при звільненні у розмірі 9537,97 грн.; грошову компенсацію за невикористані 12 днів щорічної відпустки у розмірі 1698,68 грн.; середній заробіток за час затримки розрахунку за період з дня звільнення по день ухвалення судом рішення; у відшкодування моральної шкоди 1000 грн.; зобов'язати відповідача внести до її трудової книжки запис про переведення на посаду журналіста з 03 січня 2012 року.

13 жовтня 2014 року позивачка ОСОБА_1 надала до суду заяву про забезпечення позову, в якій просила вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти, що перебувають на поточному рахунку 26009060736393 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 335496, ЄДРПОУ 23597348, який належить Друкованому засобу масової інформації ПП «Газета «Провінція».

Суд вважає, що заява ОСОБА_1 про забезпечення позову підлягає поверненню заявнику відповідно до ч. 8 ст. 153 ЦПК України, як така, що подана без додержання вимог ст. 151 ЦПК України.

Згідно ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходи забезпечення позову. У заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Згідно ст. 152 ЦПК України: позов забезпечується: накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб; забороною вчиняти певні дії; встановленням обов'язку вчинити певні дії; забороною іншим особам здійснювати платежі або передавати майно відповідачеві чи виконувати щодо нього інші зобов'язання; зупиненням продажу арештованого майна, якщо подано позов про визнання права власності на це майно і про зняття з нього арешту; зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа, який оскаржується боржником у судовому порядку; передачею речі, яка є предметом спору, на зберігання іншим особам. У разі необхідності судом можуть бути застосовані інші види забезпечення позову. Суд може застосувати кілька видів забезпечення позову. Види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Із заяви ОСОБА_1 не додано об'єктивних даних (доказів), на підставі яких має бути прийняте рішення щодо обґрунтованості, доцільності та можливості застосування певних заходів забезпечення позову, оскільки заява ОСОБА_1 про забезпечення позову ґрунтується лише на припущеннях відносно того, що відповідач добровільно не виконає рішення суду та зробить усе можливе щоб ускладнити виконання рішення суду, зокрема закриє свій рахунок у банку, продасть майно, на яке може бути звернуто стягнення. Крім того, в заяві про забезпечення позову не зазначено розміру грошових коштів, на які необхідно накласти арешт.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, -

у х в а л и в :

Заяву про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Друкованого засобу масової інформації Приватного підприємства «Газета Провінція» (ЄДРПОУ 23597348) «про стягнення заробітної плати, моральної шкоди та сум, належних при звільненні, внесення доповнень до трудової книжки» повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Запорізької області через Костянтинівський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Суддя

СудКостянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Дата ухвалення рішення14.10.2014
Оприлюднено17.10.2014
Номер документу40894088
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —233/4801/14-ц

Ухвала від 14.10.2014

Цивільне

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

Міросєді А. І.

Ухвала від 15.10.2014

Цивільне

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

Міросєді А. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні