20/243-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
13.07.09р.Справа № 20/243-09
Суддя Пархоменко Н.В. , розглянувши матеріали
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Вітал", м. Павлоград, Дніпропетровська область
до Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробничий центр "ІСП", м.Дніпропетровськ
про стягнення 3 926 грн. 75 коп.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 04.08.09 р. о 10:30год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 41 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
3. До засідання подати:
Позивачу - оригінали документів доданих до позовної заяви (договір №209 від 31.06.2007р. з додатками, акт здачі-прийняття виконаних робіт), докази часткової оплати: платіжне доручення №1066 від 08.08.07р. на суму 15662,10 грн., банківську виписку, направити копію позовної заяви відповідачу за адресою: 20 років Перемоги, 35, що зазначена в акті №108 від 19.10.07р., докази відправки надати до суду, акт звірки розрахунків (позивач до відповідача), довідку із ЄДРПОУ відносно відповідача, документи, що посвідчують правовий статус, явка повноважного представника з довіреністю у судове засідання.
Відповідачу - відзив, докази в обґрунтування своїх заперечень, договір №209 від 31.06.2007р. з додатками, акт звірки розрахунків (позивач до відповідача), документи, що посвідчують правовий статус, довідку із ЄДРПОУ, явка повноважного представника з довіреністю у судове засідання.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя
Н.В. Пархоменко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 13.07.2009 |
Оприлюднено | 28.07.2009 |
Номер документу | 4127346 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Пархоменко Н.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні