Ухвала
від 10.11.2014 по справі 810/5204/14
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

 КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа №   810/5204/14   У Х В А Л А "10" листопада 2014 р.                                                                                          м. Київ Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Міщук М.С., перевіривши матеріали апеляційної скарги Державної податкової інспекція у Києво-Святошинському районі Головного управління міндоходів у Київській області на постанову Київського окружного адміністративного суду від 03 жовтня 2014 р. у справі за адміністративним позовом  Товариства з обмеженою відповідальністю " Технічний центр "Анкомтех" до Державної податкової інспекція у Києво-Святошинському районі Головного управління міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, - В С Т А Н О В И В : Оскільки вказана апеляційна скарга подана в порядку та у строки, встановлені ст. 186 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 187 КАС України, підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення  апеляційної скарги без розгляду або її повернення заявнику не встановлено, вважаю за можливе відкрите апеляційне провадження та призначити справу до апеляційного розгляду. Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України, У Х В А Л И В: Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної податкової інспекція у Києво-Святошинському районі Головного управління міндоходів у Київській області на постанову  Київського окружного адміністративного суду  від 03 жовтня 2014 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю " Технічний центр "Анкомтех" до Державної податкової інспекція у Києво-Святошинському районі Головного управління міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення. Справу розглянути у  відкритому судовому засіданні та надіслати особам, які беруть участь у справі, копію цієї ухвали, апеляційну скаргу, інформацію про права та обов'язки сторін, передбачені ст.ст. 49 та 51 КАС України та надати  строк до 24 листопада 2014 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.   Підготовчі дії по справі визнати закінченими та призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду на 26 листопада 2014 р. о  15:30 год. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити осіб, які брали участь у справі.           Суддя                                                                                 Міщук М.С.    

СудКиївський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення10.11.2014
Оприлюднено13.11.2014
Номер документу41280829
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —810/5204/14

Ухвала від 29.12.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Маринчак Н.Є.

Ухвала від 10.12.2014

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Міщук М.С.

Ухвала від 10.11.2014

Адміністративне

Київський апеляційний адміністративний суд

Міщук М.С.

Постанова від 03.10.2014

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Шевченко А.В.

Ухвала від 05.09.2014

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Шевченко А.В.

Ухвала від 05.09.2014

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Шевченко А.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні