Справа № 127/16294/14-ц
Провадження № 2/127/5493/14
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(ЗАОЧНЕ)
10.11.2014 року Вінницький міський суд Вінницької області
в складі: головуючого - судді Овсюк Є. М.,
при секретарі Олійник І.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Колекторське агентство Фактор» до ОСОБА_1 та до ОСОБА_2 про солідарне стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності, -
ВСТАНОВИВ :
ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про солідарне стягнення заборгованості у розмірі 775 145,02 дол. США, що за курсом НБУ станом на 16.07.2014 року становить 6 195 734,14 грн. (шість мільйонів сто дев'яносто п'ять тисяч сімсот тридцять чотири гривні 14 копійок) та звернення стягнення на нерухоме майно - предмет іпотеки: - 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається х двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та належить ОСОБА_1 на праві приватної власності та на земельну ділянку площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та належить ОСОБА_1 на праві приватної власності, шляхом визнання права власності на вищевказане нерухоме майно за АТ «Банк «Фінанси та Кредит» в рахунок погашення кредитної заборгованості ОСОБА_2 перед АТ «Банк Фінанси та Кредит» по Кредитному договору № 1973-057МБ від 30.05.2007 року в розмірі 40 044 624,49 грн.
Представник позивача надав заяву про розгляд справи без його участі, підтримав позовні вимоги повністю, також просив стягнути з відповідачів витрати за оплату оголошення про виклик відповідачів в суд.
Відповідачі, ОСОБА_1 та ОСОБА_2, в судове засідання не з'явились, про час та місце проведення судового засідання були повідомлені судом належним чином, заперечень до позовної заяви не надали, тому, зі згоди представника позивача, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням статті 224 ЦПК України.
Відповідно до ч.2 ст. 197 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі, якщо відповідно до положень Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального засобу не здійснюється.
З'ясувавши обставини справи, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково, з наступних підстав.
У відповідності зі ст. ст. 10, 11 ЦПК України, суд розглядає справи на принципах змагальності і диспозитивності, у межах заявлених позовних вимог на підставі доказів, наданих сторонами.
Судом встановлено наступне:
30 січня 2007 року між ЗАТ «ОТП Банк» , правонаступником якого є ТОВ «ФК Факторинг», правонаступником якого є ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» (надалі - Новий кредитор) та ОСОБА_1 було укладено Кредитний договір № CM-SMEВ00/102/2007, відповідно до якого Банком було надано Позичальнику кредитні кошти на загальну суму 697 000,00 дол. США (шістсот дев'яносто сім тисяч доларів США 00 центів) зі сплатою процентів за користування кредитом у розмірі 7 % річних + FIDR строком до 27.01.2017 р. (надалі - Кредитний договір).
11 вересня 2013 року між Публічним акціонерним товариством «ОТП Банк» (що є правонаступником ЗАТ «ОТП Банк» та ТОВ «ФК Факторинг» було укладено Договір Факторингу №11/09/13, відповідно до якого ТОВ «ФК Факторинг» стало Новим Кредитором.
Крім того, 11 вересня 2013 року між ТОВ «ФК Факторинг» та ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» було укладено Договір про відступлення права вимоги №11-09-13/1, відповідно до якого ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» стало Новим Кредитором, яке має право отримання грошової вимоги від ОСОБА_1 та ОСОБА_2 та заборгованості за Кредитним договором. Отже ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» стало Новим Кредитором за Кредитним договором №SMEВ00/102/2007 від 30.01.2007 року.
Відповідно до п.1.1. Частини №2 Банк надає Позичальнику Кредит у розмірі та Валюті, визначеній у Частині №1 цього Договору, а Позичальник приймає, зобов'язується належним чином використати та повернути Банку суму отриманого Кредиту, а також сплатити відповідну плату за користування Кредитом і виконати всі інші зобов'язання, як вони визначені у цьому Договорі.
Відповідно до п.1.4. 1.2. Частини №2 Кредитного договору у разі використання Плаваючої процентної ставки, проценти за користування Кредитом розраховуються як FIDR + Фіксований відсоток з розрахунку Річної бази нарахування процентів. За базовий FIDR (діючу на момент укладення цього Договору).
Відповідно до п.1.4.1.3. Частини №2 Кредитного договору плаваюча процентна ставка по Кредиту підлягає корегуванню протягом дії цього Договору щоразу після перебігу кожного 12 (дванадцятого) календарного місяця, починаючи з дати укладання цього Договору, якщо інше не передбачено цим Договором.
Відповідно до п.1.4.1.4. Частини №2 Кредитного договору проценти нараховуються на фактичну суму наданих кредитних коштів і за фактичний час використання таких коштів, включаючи день видачі та включаючи день повернення, та сплачується Позичальником відповідно до умов ст.1.5. цього Договору.
Відповідно до п.1.4.1.7. Частини №2 Кредитного договору сторони підтверджують, що у разі порушення Позичальником своїх зобов'язань, встановлених в п.2.3.13. цього Договору Фіксована процентна ставка чи Фіксований відсоток (в залежності від виду процентної ставки, що застосовується за цим Договором (Плаваюча чи Фіксована процентна ставка) підвищується на 2% (два відсотки) річних, в порядку передбаченому цим Договором. Застереження: сторони розуміють, що таке підвищення процентної ставки буде здійснено в силу настання вищевказаних умов та не потребує укладання будь-якої додаткової угоди до цього Договору чи/та Графіку повернення Кредиту та сплати процентів у новій редакції, та Сторони згодні з таким підвищенням по відношенню до всієї неповернутої суми Кредиту. На вимогу Позичальника Банк може укласти з Позичальником Графік повернення Кредиту та сплати процентів у новій редакції.
Відповідно до п.1.5.1. Частини №2 Кредитного договору погашення відповідної частини Кредиту здійснюється Позичальником щомісяця у розмірі та строки, визначені у Графіку повернення Кредиту та сплати процентів, шляхом внесення готівки в касу Банку або безготівковим перерахуванням на Поточний рахунок.
Відповідно до п.1.6.1. Частини №2 Кредитного договору Позичальник зобов'язаний повернути Банку суму Кредиту, не пізніше Дати остаточного повернення Кредиту відповідно до умов встановлених ст.1.5. цього Договору.
Відповідно до п.1.9.1. Частини №2 Кредитного договору незважаючи на інші положення цього Договору, Банк має право вимагати дострокового виконання Боргових зобов'язань в цілому, або у визначений Банком частині у випадку невиконання Позичальником, та/або Поручителем, та/або Майновим поручителем своїх Боргових зобов'язань та інших зобов'язань за цим Договором (в тому числі але не виключно встановлених п.п.2.3.7. та ст.3 цього Договору), та/або умов Договору іпотеки, та/або умов Договору поруки (надалі - Вимога). При цьому, виконання Боргових зобов'язань повинно бути проведено Позичальником протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати надіслання Банком відповідної вимоги. Застереження: Вимога вважається надісланою в день її направлення на адресу Позичальника, що зазначена в цьому Договорі. До направлення вимоги на адресу Позичальника поштою прирівнюється також і їх вручення Позичальнику чи його представнику під розписку.
Відповідно до п.1.11.1. Частини №2 Кредитного договору усі платежі для повернення суми Кредиту та сплати процентів за користування Кредитом повинні здійснюватись Позичальником у валюті Кредиту, в строки та на умовах встановлених цим Договором.
Відповідно до п.1.11.1.1. Частини №2 Кредитного договору інші платежі згідно з умовами цього Договору розраховуються у Валюті Кредиту і підлягають сплаті у валюті України виходячи з Валютного курсу НБУ на день сплати.
Відповідно до п.2.3.12. Частини №2 Кредитного договору Позичальник зобов'язується забезпечити належне виконання п.п.2.3.7.-2.3.11. цього Договору майновим поручителем та/чи поручителем Позичальника.
Крім того, 30.01.2007 року між ЗАТ «ОТП Банк» , правонаступником якого є ТОВ «ФК Факторинг», правонаступником якого є ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» та ОСОБА_2 було укладено Договір поруки № SR-SMEВ00/102/2007 (надалі - Договір поруки),відповідно до якого Поручитель зобов'язався перед Кредитором відповідати в повному об'ємі за своєчасне та повне виконання Боржником зобов'язань за Кредитним договором.
Відповідно до п. 3.2. Договору поруки Поручитель приймає на себе зобов'язання, у випадку невиконання Боржником Боргових Зобов'язань перед Кредитором за Кредитним Договором, здійснити виконання Боргових зобов'язань в обсязі, заявленому Кредитором, протягом 3-х (трьох) Банківського дні з дати отримання відповідної письмової вимоги Кредитора, якщо інше не передбачено цим Договором. Погашення здійснюється Поручителем шляхом перерахування відповідної суми на рахунок Кредитора, який буде повідомлено Поручителю додатково.
Крім того, в забезпечення виконання зобов'язань за Кредитним договором 30 січня 2007 року між ОСОБА_1 та Банком було укладено Договір іпотеки №PM-SMEВ00/102/2007 (надалі - Іпотечний договір), відповідно до якого Іпотекодавець в забезпечення виконання зобов'язань за Кредитним договором надав нерухоме майно, а саме:
- 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається х двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та належить іпотекодавцю на праві приватної власності, на підставі: Договору купівлі-продажу Предмету Іпотеки 1;
- Земельна ділянка площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та належить Іпотекодавцю на праві приватної власності, на підставі: Договору купівлі-продажу Предмету Іпотеки 2.
Відповідно до п. 6.1. Іпотечного договору за рахунок Предмета іпотеки Іпотекодержатель може задовольнити такі вимоги :
а) всі Боргові Зобов'язання, не сплачені Іпотекодавцем, в тому числі заборгованість по овердрафту;
б) вимоги стосовно повного відшкодування всіх збитків, завданих порушенням Іпотекодавцем його зобов'язань за цим Договором, а також всіх фактичних витрат, понесених Іпотекодержателем із реалізацією його прав за цим Договором.
Відповідно до п. 6.2. Іпотечного договору Іпотекодержатель має право задовольнити із вартості Предмета Іпотеки всі Фактичні вимоги негайно після виникнення будь-якої із таких обставин (надалі - Іпотечні Випадки):
а) несплати Іпотекодавцем Іпотекодержателеві будь-якої суми у такому розмірі, у такій валюті, у такий строк і в такому порядку, як встановлено в Кредитному договорі;
б) порушення Іпотекодавцем будь-якого із його зобов'язань за ст. 5 цього Договору;
в) інших обставин, передбачених законодавством.
Відповідно до п. 6.3. Іпотечного договору жодне положення цього Договору не може тлумачитись як таке, що обмежує:
а) права Іпотекодержателя звернутись до уповноважених органів за захистом своїх прав в порядку, встановленому законодавством.
Відповідно до п. 6.4.2. Іпотечного договору при виникненні Випадку Іпотекодержатель надсилає Іпотекодавцю Іпотечне Повідомлення (цінним листом або листом з повідомленням про вручення за адресою, вказаною в цьому Договорі) з вказівкою про загальну суму Боргових Зобов'язань та граничний строк погашення Боргових Зобов'язань. У випадку непогашення Іпотекодавцем Боргових Зобов'язань у строк, передбачений у Іпотечному Повідомленні, право власності на Предмет Іпотеки переходить від Іпотекодавця до Іпотекодержателя в день, наступний за останнім днем строку погашення Боргових Зобов'язань, вказаному в Іпотечному Повідомленні. При цьому Іпотекодержатель зобов'язаний реалізувати Предмет іпотеки протягом 1 (одного) року, а суму, отриману від реалізації, направити на погашення Боргових Зобов'язань та інших Фактичних Вимог. Залишок коштів, отриманих від реалізації Предмета Іпотеки, після погашення Боргових Зобов'язань, інших Фактичних Вимог та відшкодування всіх витрат Іпотекодержателя, повертається Іпотекодавцю відповідно до чинного законодавства України.
Позичальник не виконав належним чином договірні зобов'язання щодо щомісячного погашення заборгованості та повернення кредитних ресурсів в обумовлені кредитним договором строки, що підтверджується матеріалами справи, а саме розрахунком заборгованості та виписками по особових рахунках боржника.
Станом на 16.07.2014 року загальна заборгованість Відповідачів за Кредитним договором становить 775 145,02 дол. США, що за курсом НБУ становить 6 195 734,14 грн. (шість мільйонів сто дев'яносто п'ять тисяч сімсот тридцять чотири гривні 14 копійок), з яких: Сума простроченого тіла кредиту - 620 987,74 дол. США; Сума прострочених відсотків по кредиту - 154 157,28 дол. США.
Виконуючи вимоги цивільного законодавства Позивач повідомив боржника - ОСОБА_1 про заміну кредитора у зобов'язанні, що підтверджується матеріалами справи, а саме на адресу ОСОБА_1 було відправлено Повідомлення за вих. №22-2/10006 від 11.09.2013 року про заміну кредитора у зобов'язанні.
Враховуючи неодноразове порушення Позичальником взятих на себе зобов'язань щодо своєчасної сплати суми кредиту та нарахованих процентів, Позивач неодноразово повідомляв позичальника (іпотекодавця) та поручителя про порушення зобов'язань за кредитним договором.
27.05.2014р. позивач надіслав на адреси відповідачів вимоги про усунення порушень умов кредитного договору та договору поруки, а саме в 30-денний строк, з дня отримання цієї вимоги, усунути порушення умов кредитного договору № CM-SMEВ00/102/2007 від 30.01.2007 року, шляхом сплати заборгованості за даним кредитним договором, у випадку не сплати заборгованості Новий Кредитор здійснить процедуру стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки у судовому порядку.
Відповідачі вимоги Нового Кредитора не виконали, заборгованість не погасили.
Відповідно до ст. 514 Цивільного кодексу України до нового кредитора переходять права первісного кредитора у зобов'язанні в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ч.1 ст. 516 Цивільного кодексу України заміна кредитора у зобов'язанні здійснюється без згоди боржника, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до ст. 1077 Цивільного кодексу України за договором факторингу (фінансування під відступлення права грошової вимоги) одна сторона (фактор) передає або зобов'язується передати грошові кошти в розпорядження другої сторони (клієнта) за плату (у будь-який передбачений договором спосіб), а клієнт відступає або зобов'язується відступити факторові своє право грошової вимоги до третьої особи (боржника). Клієнт може відступити факторові свою грошову вимогу до боржника з метою забезпечення виконання зобов'язання клієнта перед фактором. Зобов'язання фактора за договором факторингу може передбачати надання клієнтові послуг, пов'язаних із грошовою вимогою, право якої він відступає.
Відповідно до ч.1 ст. 1082 Цивільного кодексу України Боржник зобов'язаний здійснити платіж факторові за умови, що він одержав від клієнта або фактора письмове повідомлення про відступлення права грошової вимоги факторові і в цьому повідомленні визначена грошова вимога, яка підлягає виконанню, а також названий фактор, якому має бути здійснений платіж.
У відповідності зі ст. 543 Цивільного кодексу України, при солідарному обов'язку боржників (солідарних боржників) кредитор має право вимагати виконання обов'язку частково або в повному обсязі як від всіх боржників разом, так і від будь-кого із них окремо. Солідарні боржники залишаються зобов'язаними доти, поки їхній обов'язок не буде виконаний в повному обсязі. Виконання солідарного обов'язку в повному обсязі одним з боржників припиняє обов'язок інших солідарних боржників перед кредитором.
У відповідності зі ст. 553 Цивільного кодексу України, за договором поруки, поручитель поручається перед кредитором боржника за виконання їм свого обов'язку. Поручитель відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником. Порукою може забезпечуватися виконання зобов'язання частково або в повному обсязі. Поручителем може бути одна особа або кілька осіб.
У відповідності зі ст. 554 Цивільного кодексу України, при порушенні боржником зобов'язання, забезпеченого порукою, боржник і поручитель відповідають перед кредитором як солідарні боржники, якщо договором поруки не встановлена додаткова (субсидіарна) відповідальність поручителя. Поручитель відповідає перед кредитором у тім же обсязі, що й боржник, включаючи сплату основного боргу, відсотків, неустойки, відшкодування збитків, якщо інше не встановлено договором поруки. Особи, що спільно дали поруку, відповідають перед кредитором солідарно, якщо інше не встановлено договором поруки.
Згідно ст. 525 Цивільного кодексу України одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається.
Статтею 1050 Цивільного кодексу України передбачено, що якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася та сплати процентів.
Згідно ст. 572 Цивільного кодексу України, ч. 6 ст. 3 Закону України «Про іпотеку» іпотекодержатель має право в разі невиконання іпотекодавцем забезпеченого іпотекою зобов'язання одержати задоволення з вартості заставленого майна переважно перед іншими кредиторами.
Статтею 589 Цивільного кодексу України передбачено, що у разі невиконання зобов'язання, забезпеченого заставою, заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави. За рахунок предмета застави заставодержатель має право задовольнити в повному обсязі свою вимогу, що визначена на момент фактичного задоволення, включаючи сплату процентів, неустойки, відшкодування збитків, завданих порушенням зобов'язання, необхідних витрат на утримання заставленого майна, а також витрат, понесених у зв'язку із пред'явленням вимог, якщо інше не встановлено договором.
Згідно ст. 590 Цивільного кодексу України, ст. 33 Закону «Про Іпотеку», заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави в разі, якщо в момент настання терміну виконання зобов'язання, забезпеченого заставою, воно не буде виконано, якщо інше не передбачено законом чи договором. У разі часткового виконання боржником зобов'язання, забезпеченого заставою, право звернення на предмет застави зберігається в первісному обсязі.
Також, ст. 7 Закону «Про іпотеку» встановлено, що іпотекодержатель має право за рахунок предмета іпотеки задовольнити свою вимогу за основним зобов'язанням у повному обсязі або в частині, встановленій іпотечним договором, що визначена на час виконання цієї вимоги, включаючи сплату процентів, неустойки, основної суми боргу та будь-якого збільшення цієї суми, яке було прямо передбачене умовами договору, що обумовлює основне зобов'язання.
Частиною другою статті 16 ЦК України передбачено, що одним із способів захисту цивільних прав та інтересів судом може бути визнання права, в тому числі права власності на майно. Суд також може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом
Відповідно до частини третьої статті 33 Закону України "Про іпотеку" звернення стягнення на предмет іпотеки здійснюється на підставі рішення суду, виконавчого напису нотаріуса або згідно з договором про задоволення вимог іпотекодержателя.
Згідно із частиною третьою статті 36 Закону України "Про іпотеку" договір про задоволення вимог іпотекодержателя або відповідне застереження в іпотечному договорі, яке прирівнюється до такого договору, за своїми правовими наслідками, може передбачати передачу іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання основного зобов'язання в порядку, встановленому статтею 37 Закону України "Про іпотеку".
Відповідно до частини першої статті 37 Закону України "Про іпотеку" іпотекодержатель може задовольнити забезпечену іпотекою вимогу шляхом набуття права власності на предмет іпотеки.
Виходячи з положень частини другої статті 16 ЦК України, частини третьої статті 33, статті 36, частини першої статті 37 Закону України "Про іпотеку" не виключається можливість звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом передачі іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання забезпечених іпотекою зобов'язань за рішенням суду, оскільки цими нормами передбачено задоволення вимог іпотекодержателя шляхом набуття права власності на предмет іпотеки, яке ототожнюється зі способом звернення стягнення, якщо такий спосіб передбачено іпотечним договором.
На підставі викладеного та ст.ст. 11, 60, 212, 213, 215 ЦПК України, ст.ст.11, 16, 525, 526, 543, 546, 572, 590, 591, 610-612, 625, 629, 1054 Цивільного кодексу України, 3, 27, 31, 107, 114, Цивільного процесуального кодексу України, ст. ст.1, 3, 7, 12, 33, 34, 38, 39 Закону України «Про іпотеку», суд, -
В И Р І Ш И В:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Колекторське Агентство Фактор» до ОСОБА_1 та до ОСОБА_2 про солідарне стягнення заборгованості та звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності - задовольнити в повному обсязі .
Стягнути солідарно з ОСОБА_1 та з ОСОБА_2 заборгованість за Кредитним договором № CM-SMEВ00/102/2007 від 30.01.2007 року у розмірі 6 195 734,14 грн. (шість мільйонів сто дев'яносто п'ять тисяч сімсот тридцять чотири гривні 14 копійок) на користь ТОВ «Колекторське Агентство Фактор».
Звернути стягнення на нерухоме майно на користь ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» на предмет іпотеки, а саме: 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається з двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та належить ОСОБА_1 на праві приватної власності, на підставі: Договору купівлі-продажу; Земельну ділянку площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та належить ОСОБА_1 на праві приватної власності, на підставі Договору купівлі-продажу,
шляхом визнання права власності на вищевказане нерухоме майно за ТОВ «Колекторське Агентство Фактор», в рахунок погашення кредитної заборгованості ОСОБА_1 перед ТОВ «Колекторське Агентство Фактор» за Кредитним договором № CM-SMEВ00/102/2007 від 30.01.2007 року у розмірі 6 195 734,14 грн. (шість мільйонів сто дев'яносто п'ять тисяч сімсот тридцять чотири гривні 14 копійок) в тому числі: сума простроченого тіла кредиту - 620 987,74 дол. США; сума прострочених відсотків по кредиту - 154 157,28 дол. США.
Передати предмет іпотеки в управління ТОВ «Колекторське Агентство Фактор», а саме: 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається з двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та земельну ділянку площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
Визнати ОСОБА_1, такою, що втратила право на користування предметом іпотеки, а саме: 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається х двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та земельною ділянкою площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
ОСОБА_1 звільнити приміщення предмету іпотеки, а саме: 3/50 (три п'ятдесятих) частин будинковолодіння, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 та складається х двоповерхової цегляної будівлі адміністративного корпусу з цокольним приміщенням, означеного на плані під літерою «Д», загальною площею 1 440,6 кв.м. та Земельну ділянку площею 0,3187 га, кадастровий номер 0510100000:01:046:0006, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1 та з ОСОБА_2 на користь ТОВ «Колекторське Агентство Фактор суму судових витрат, понесених Позивачем за подання позовної заяви у розмірі 3 654,00 гривень та 180,48 гривень витрат за оголошення про виклик.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня його проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачів, поданою в 10-денний строк з дня отримання заочного рішення.
Суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2014 |
Оприлюднено | 20.11.2014 |
Номер документу | 41386470 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Овсюк Є. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні