УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 грудня 2014 р. Справа № 876/12251/13
Львівський апеляційний адміністративний суд у складі колегії :
головуючого судді: Гуляка В.В.
суддів: Коваля Р.Й., Судової-Хомюк Н.М.
за участі секретаря судового засідання: Омеляновської Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові апеляційну скаргу Комунального підприємства «Тернопільводоканал» на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 06 серпня 2013 року в адміністративній справі за позовом Державної фінансової інспекції в Тернопільській області до Управління освіти і науки Тернопільської міської ради про зобов'язання вчинити дії,
встановив:
У провадженні Львівського апеляційного адміністративного суду знаходиться справа за апеляційною скаргою КП «Тернопільводоканал» на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 06 серпня 2013 року в адміністративній справі за позовом Державної фінансової інспекції в Тернопільській області до Управління освіти і науки Тернопільської міської ради про зобов'язання вчинити дії.
27 листопада 2014 року судом апеляційної інстанції отримано письмову заяву (клопотання) апелянта КП «Тернопільводоканал» про відмову від вищевказаної апеляційної скарги у зв'язку із тим, що на даний час оскаржена постанова Тернопільського окружного адміністративного суду від 06.08.2013 року фактично виконана.
Суд апеляційної інстанції заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи заяви КП «Тернопільводоканал» про відмову від апеляційної скарги, вважає, що заява (клопотання) про відмову від апеляційної скарги підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Відповідно до ч.4 ст.193 КАС України, особа, яка подала апеляційну скаргу, має право протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково. Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у зв'язку з цим апеляційного провадження вирішується судом апеляційної інстанції, що розглядає справу.
Суд апеляційної інстанції також враховує, що постанова Тернопільського окружного адміністративного суду від 06.08.2013 року іншими особами не оскаржувалася, інші особи до апеляційної скарги КП «Тернопільводоканал» не приєднувалися.
Відмова апелянта від апеляційної скарги не суперечить закону і не порушує прав, свобод чи інтересів інших осіб.
Враховуючи наведене вище, апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою КП «Тернопільводоканал» на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 06 серпня 2013 року слід закрити.
Керуючись ст.ст. 41 ч.1, 193, 195, 196, 206 КАС України, суд
ухвалив :
Заяву Комунального підприємства «Тернопільводоканал» - задоволити.
Прийняти відмову Комунального підприємства «Тернопільводоканал» від апеляційної скарги на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 06 серпня 2013 року в адміністративній справі за позовом Державної фінансової інспекції в Тернопільській області до Управління освіти і науки Тернопільської міської ради про зобов'язання вчинити дії.
Апеляційне провадження по даній справі - закрити.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.
На ухвалу протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий: В.В. Гуляк
Судді: Р.Й. Коваль
Н.М. Судова-Хомюк
Суд | Львівський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2014 |
Оприлюднено | 22.12.2014 |
Номер документу | 41922548 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гуляк В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні