Ухвала
від 08.12.2014 по справі 461/14310/14-ц
ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 461/14310/14-ц

У Х В А Л А

"08" грудня 2014 р. року Галицький районний суд міста Львова в складі: головуючої судді Волоско І.Р., при секретарі Гром'як О.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові заяву директора Товариства з обмеженою відповідальністю «І.М. ТРЕЙД» ОСОБА_1 про забезпечення позову , -

в с т а н о в и в:

ТзОВ «І.М. ТРЕЙД» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди.

В порядку забезпечення позову просить накласти арешт на належне ОСОБА_2 майно.

В обґрунтування заяви покликається на те, що невжиття запобіжних заходів може у майбутньому ускладнити чи зробити неможливим фактичне виконання рішення суду.

Відповідно до ч.1 ст. 153 ЦПК України, заява про забезпечення позову розглядається судом у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.

Фіксування судового засідання технічними засобами не відбувалось, відповідно до ч.2 ст. 197 ЦПК України, оскільки сторони у судове засідання не з'явились.

Дослідивши доводи заяви, суд приходить до переконання, що у задоволенні заяви про забезпечення позову слід відмовити, виходячи з наступних підстав.

Нормою ст. 151 ч.3 ЦПК України передбачено, що забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

До видів забезпечення позову, передбачених ст.152 ЦПК України, віднесено накладення арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що у задоволенні клопотання слід відмовити оскільки суду не подано документів та інших переконливих доказів, що підтверджують необхідність забезпечення позову, та доказів про те, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду; відсутні докази, що відповідачеві належить на праві власності будь-яке майно, у зв'язку із чим, забезпеченням позову можуть бути порушенні права та свободи інших осіб, які не є сторонами у справі. Крім того вид забезпечення позову не є співмірним із заявленими позивачем вимогами

Керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, суд ,-

у х в а л и в:

у задоволенні заяви директора Товариства з обмеженою відповідальністю «І.М. ТРЕЙД» ОСОБА_1 про забезпечення позову - відмовити за безпідставністю .

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Львівської області протягом п'яти днів з дня їх проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя І.Р.Волоско.

СудГалицький районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення08.12.2014
Оприлюднено25.12.2014
Номер документу41937312
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —461/14310/14-ц

Рішення від 23.01.2015

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Волоско І. Р.

Ухвала від 08.12.2014

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Волоско І. Р.

Ухвала від 08.12.2014

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Волоско І. Р.

Ухвала від 27.11.2014

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Волоско І. Р.

Ухвала від 27.11.2014

Цивільне

Галицький районний суд м.Львова

Волоско І. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні