У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03.11.2014 сел. Оржиця
Оржицький районний суд Полтавської області в складі головуючої судді Грузман Т.В., при секретарі Марченку О.Є. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 в особі опікуна -директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно,-
В С Т А Н О В И В:
02 жовтня 2014 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до Оржицького районного суду з позовом до ОСОБА_3 в особі опікуна -директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно.
Ухвалою Оржицького районного суду від 06.10.2014 року відкрито провадження в даній справі.
28.10.2014 року відповідач ОСОБА_3 в особі опікуна: директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату ОСОБА_4 подав до суду зустрічну позовну заяву до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно. Просив суд винести рішення , яким розподілити спадщину після померлого 09 квітня 2005 року ОСОБА_5 та визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/3 частину земельної ділянки (1,0833 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва , загальною площею 3,25 га. , яка згідно державного акту серії Р2 №612212 від 30.05.2002 року , виданого Селецькою сільською радою Оржицького району , належала ОСОБА_6.
Подані матеріали зустрічної позовної заяви відповідають вимогам ст. 119-120 ЦПК України, а тому є підстави для відкриття провадження у справі.
Згідно ч. 2 ст. 123 ЦПК України зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключити повністю або частково задоволення первісного позову.
Вимоги за зустрічним позовом ухвалою суду об'єднуються в одне провадження з первісним позовом.
Враховуючи, що вимоги по обох позовах є взаємопов»язаними і їх спільний розгляд є доцільним, суд приходить до висновку , що відповідно до ст.123 ЦПК України вимоги за зустрічним позовом необхідно об»єднати в одне провадження з первісним позовом.
На підставаі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 122, 123, 209-210 ЦПК України,суд ,-
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за зустрічною позовною заявою ОСОБА_3 в особі опікуна: директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно.
Справу за зустрічною позовною заявою ОСОБА_3 в особі опікуна: директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно об'єднати в одне провадження із цивільною справою за первісним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 в особі опікуна -директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно.
Об'єднаній справі присвоїти номер - 543/929/14-ц (номер провадження 2/543/372/14).
Призначити розгляд об'єднаної цивільної справи за первісним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 в особі опікуна -директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно та за зустрічним позовом ОСОБА_3 в особі опікуна: директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , третя особа - Оржицька державна нотаріальна контора про поділ спадщини та визнання права власності на спадкове нерухоме майно на 07 листопада 2014 року на 13 годин 30 хвилин.
Копію зустрічного позову із додатками напрвити відповідачам та третій особі.
Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча:
Суд | Оржицький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2014 |
Оприлюднено | 06.01.2015 |
Номер документу | 42119838 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Оржицький районний суд Полтавської області
Грузман Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні