УХВАЛА
про внесення виправлень у судове рішення
27 січня 2015 року Справа № 803/2482/14
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді Плахтій Н.Б.,
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Луцьку питання про виправлення описки в постанові суду від 24 грудня 2014 року в справі за адміністративним позовом Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Конкурент» про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна, що перебуває в податковій заставі,
ВСТАНОВИВ:
Нововолинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Волинській області (далі - Нововолинська ОДПІ, позивач) звернулася з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Конкурент» (далі - ТзОВ «БФ «Конкурент», відповідач) про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна, що перебуває в податковій заставі.
Постановою Волинського окружного адміністративного суду від 24 грудня 2014 року задоволено позовні вимоги Нововолинської ОДПІ повністю.
27 січня 2015 року позивач подав заяву про виправлення описки в судовому рішенні, оскільки в другому абзаці резолютивної частини рішення допущено описку - замість Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області помилково зазначену Луцьку об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Волинській області.
Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частиною другою статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
У відповідності до частини другої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України судом визнано за можливе вирішити питання про виправлення описки в постанові суду від 24.12.2014 року в порядку письмового провадження без виклику осіб, які беруть участь в справі, та без фіксування за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Судом встановлено, що при складанні тексту постанови в повному обсязі допущено описку в другому абзаці резолютивної частини рішення - замість Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області помилково зазначену Луцьку об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Волинській області.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про необхідність виправлення описки в постанові суду від 24 грудня 2014 року.
Керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити допущену описку в резолютивній частині постанови суду від 24 грудня 2014 року у справі за адміністративним позовом Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Конкурент» про надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок майна, що перебуває в податковій заставі, а саме: другий абзац резолютивної частини читати: «Надати дозвіл Нововолинській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Волинській області на погашення суми податкового боргу в розмірі 42829,05 грн. (сорок дві тисячі вісімсот двадцять дев'ять грн. 05 коп.) за рахунок майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна фірма «Конкурент» (45400, Волинська область, місто Нововолинськ, вулиця Св. Володимира, будинок 5, код ЄДРПОУ 13359286), що перебуває у податковій заставі.»
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Головуючий-суддя Н.Б.Плахтій
Суд | Волинський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2015 |
Оприлюднено | 29.01.2015 |
Номер документу | 42444537 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Плахтій Наталія Борисівна
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Плахтій Наталія Борисівна
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Плахтій Наталія Борисівна
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Плахтій Наталія Борисівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні