Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua
УХВАЛА
"27" січня 2015 р. № 820/17935/14
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді Панченко О.В.
розглянувши в порядку письмового провадження заяву представника ОСОБА_1 по справі за позовом
ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, Московського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про зобов'язання вчинити певні дії,- В С Т А Н О В И В:
Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 11.11.2014 року задоволений адміністративний позов ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, Московського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про зобов'язання вчинити певні дії.
В силу ст. 254 КАС України вказана постанова суду набула законної сили.
26.01.2015 року від представника ОСОБА_1 надійшла заява про виправлення описки у постанові суду, а саме: зазначити, що позивач в тому числі звернувся з вимогою зазначити власне ім'я матері "ОСОБА_2". В резолютивній частині постанови суду зазначити, що Комінтернівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (ідентифікаційний код 33292139, м. Харків, вул. Плеханівська, 73) зобов'язаний в частині виправлень імені матері позивача зазначити власне ім'я матері позивача ОСОБА_1 як "ОСОБА_2". Дану заяву представник позивача просив суд розглянути в порядку письмового провадження.
За правилами, встановленими ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Відповідно до приписів ч. 2 ст. 169 КАС України, Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи наведене та з огляду на приписи ст.41, ч.4 ст.122, ч.6 ст.128 КАС України судовий розгляд заяви здійснюється в порядку письмового провадження.
Дослідивши заяву представника ОСОБА_1 , постанову суду по справі № 820/17935/14 від 11.11.2014 року та матеріали вказаної адміністративної справи, суд дійшов висновку про обґрунтованість заяви та необхідності виправити допущену в даному судовому рішенні описку, а саме: зазначити, що позивач в тому числі звернувся з вимогою зазначити власне ім'я матері "ОСОБА_2". В резолютивній частині постанови суду зазначити, що Комінтернівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (ідентифікаційний код 33292139, м. Харків, вул. Плеханівська, 73) зобов'язаний в частині виправлень імені матері позивача зазначити власне ім'я матері позивача ОСОБА_1 як "ОСОБА_2".
Окрім того, відповідно до приписів ч.ч. 1, 2 ст. 259 КАС України, виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження". Суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, або визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.
Оскільки Харківським окружним адміністративним судом виданий виконавчий лист по даній адміністративній справі до виправлення описки у судовому рішенні, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену у виконавчому листі.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 160, 165, 167, 169, 259 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Задовольнити заяву представника ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні.
Виправити описку, допущену в тексті постанови Харківського окружного адміністративного суду від 11.11.2014 року по справі №820/17935/14 за позовом ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, Московського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про зобов'язання вчинити певні дії, а саме: зазначити, що позивач в тому числі звернувся з вимогою зазначити власне ім'я матері "ОСОБА_2". В резолютивній частині постанови суду зазначити, що Комінтернівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (ідентифікаційний код 33292139, м. Харків, вул. Плеханівська, 73) зобов'язаний в частині виправлень імені матері позивача зазначити власне ім'я матері позивача ОСОБА_1 як "ОСОБА_2".
Виправити описку, допущену у виданому судом виконавчому листі по справі №820/17935/14 за позовом ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції, Московського відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про зобов'язання вчинити певні дії, а саме: зазначити, що Комінтернівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Харківського міського управління юстиції (ідентифікаційний код 33292139, м. Харків, вул. Плеханівська, 73) зобов'язаний в частині виправлень імені матері позивача зазначити власне ім'я матері позивача ОСОБА_1 як "ОСОБА_2".
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку згідно з ст. 186 КАС України, а саме: до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги з поданням її копії до апеляційної інстанції.
Ухвала набирає законної сили згідно з ст. 254 КАС України, а саме: після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя Панченко О.В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2015 |
Оприлюднено | 31.01.2015 |
Номер документу | 42461139 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Панченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні