У Х В А Л А
21.01.2015 м. Ужгород
Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Закарпатської області в складі:
головуючого - Панька В.Ф.
суддів - Мацунича М.В., Куштана Б.П.
при секретарі - Саварина Т.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ужгород справу за апеляційною скаргою заступника начальника Головного управління ДВС управління юстиції в Закарпатській області ОСОБА_1 на ухвалу Ужгородського міськрайонного суду від 5 вересня 2014 року по справі за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність, дії та постанову державного виконавця, -
в с т а н о в и л а :
ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу на ухвалу Ужгородського міськрайонного суду від 5 вересня 2014 року по справі за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність, дії та постанову державного виконавця.
Згідно зі ст. 383 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи. Отже, суб'єктом оскарження може бути державний виконавець чи інша посадова особа державної виконавчої служби. У даній справі оскаржуються дії, бездіяльність та постанова старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України ОСОБА_3 і само він був зазначений заінтересованою особою у скарзі ОСОБА_2 Апелянтом у скарзі зазначено саме ОСОБА_3, проте скарга підписана ОСОБА_1
До початку розгляду справи судом апеляційної інстанції було встановлено , що довіреності на представництво саме ОСОБА_3 у ОСОБА_1 не було та немає.
Таким чином, повноважень на подання апеляційної скарги в інтересах ОСОБА_3 у ОСОБА_1 не було.
Відповідно до ч.2 ст. 207 ЦПК України якщо заяву від імені заінтересованої особи подано особою, яка не має повноважень на ведення справи, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду.
Відповідно до п. 8 Постанови Пленуму Верховного суду України від 24 жовтня 2008 року №12 «Про судову практику розгляду цивільних справ в апеляційному порядку» при виявленні під час розгляду справ обставин, передбачених пунктами 1-4 частини третьої ст. 121 ЦПК України (зокрема, якщо заяву подано особою яка не має повноважень на ведення справи), апеляційний суд залишає скаргу без розгляду.
Оскільки ОСОБА_1 на час подання апеляційної скарги не мала повноважень на ведення справи, то апеляційну скаргу, яка була подана нею в інтересах ОСОБА_3, слід залишити без розгляду.
Керуючись ст. ст. 207, 304, 315 ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
Апеляційну скаргу заступника начальника Головного управління ДВС управління юстиції в Закарпатській області ОСОБА_1 на ухвалу Ужгородського міськрайонного суду від 5 вересня 2014 року - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена до касаційного суду протягом двадцяти днів з дня проголошення шляхом подачі скарги безпосередньо до цього суду.
Судді :
Суд | Апеляційний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2015 |
Оприлюднено | 09.02.2015 |
Номер документу | 42602636 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Закарпатської області
Панько В. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні