Ухвала
від 23.02.2015 по справі 910/4084/15-г
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

23.02.2015Справа № 910/4084/15

Суддя Плотницька Н.Б., розглянувши

позовну заяву 1. Белік Ірини Дмитрівни

2. Беліка Владислава Анатолійовича

до Товариства з обмеженою відповідальністю " РБ-Резерв"

про визнання недійсним рішення,

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 24.03.15 о 14:00 . Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 4.

3. Зобов'язати позивача надати суду:

- власне письмове підтвердження того, що в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, немає справи між тими ж сторонами, про той же предмет та з тих же підстав, а також немає рішення цих органів з такого спору;

- оригінали всіх документів, доданих до позовної заяви (для огляду).

4. Зобов'язати відповідача надати суду:

- оригінал та належним чином засвідчену копію рішення загальних зборів акціонерів Товариства з обмеженою відповідальністю «РБ-Резерв», оформленого протоколом 7 від 30.06.2014;

- всі документи, на підставі яких були скликані та проведені загальні зборів акціонерів 30.06.2014, в тому числі, але не виключно, рішення про скликання зборів вищого органу товариства;

- переліки акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах акціонерів, що складені у відповідності до частини 2 статті 34 Закону України «Про акціонерні товариства»;

- докази розміщення оголошень про проведення загальних зборів та повідомлення акціонерів в порядку норм статті 35 Закону України «Про акціонерні товариства» та статуту Товариства з обмеженою відповідальністю «РБ-Резерв»;

- рішення про затвердження порядку денного загальних зборів акціонерів;

- відомості стосовно внесення змін до порядків денних;

- протоколи реєстраційних комісій щодо реєстрації акціонерів на загальних зборах 30.06.2014;

- переліки акціонерів, які зареєструвалися для участі у загальних зборах акціонерів 30.06.2014 тощо;

- відзив на позов в порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України з доданням доказів, що підтверджують обставини викладені в ньому, та докази направлення цих документів позивачу;

- документи у підтвердження свого правового статусу на день розгляду справи у суді (статут, свідоцтво, довідку, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців); документи, що підтверджують повноваження представників (накази, довіреності, тощо), - оригінали для огляду, належні копії - до матеріалів справи.

5. Зобов'язати Відділ Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Деснянського району (02225, м. Київ, пр.-т Маяковського, 29) надати суду копії матеріалів реєстраційної справи Товариства з обмеженою відповідальністю «РБ-Резерв» (02094, м. київ, вул. Червоноткацька, 84, ідентифікаційний код 35140159).

Сторонам направити для участі в розгляді справи своїх повноважних представників.

Документи та додаткові докази, що витребовуються ухвалою суду для залучення до матеріалів справи, у прошитому вигляді з обов'язковим описом додатків завчасно, до початку судового засідання, необхідно подати до канцелярії Господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-А.

Суддя Н.Б. Плотницька


Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення23.02.2015
Оприлюднено27.02.2015
Номер документу42861722
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/4084/15-г

Ухвала від 24.03.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Постанова від 12.09.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пономаренко Є.Ю.

Ухвала від 05.07.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Пономаренко Є.Ю.

Рішення від 31.05.2016

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 10.12.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 10.12.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 30.11.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 02.11.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 15.10.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 06.08.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні