Рішення
від 07.03.2015 по справі 904/29/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

03.03.15 Справа № 904/29/15

За позовом комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради, м. Дніпропетровськ

до підприємства об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" м. Дніпропетровськ

про зобов'язання укласти договір на постачання тепловой енергії

Суддя Соловйова А.Є.

Секретар судового засідання Капля К.І.

Представники:

від позивача: Бондаренко В.В., довіреність вих. №9 від 05.01.2015

від відповідача: не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Комунальне підприємство "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради (надалі - Позивач) звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до підприємства об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" (надалі - Відповідач) про зобов'язання укласти договір на постачання теплової енергії.

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 12.01.2015 порушено провадження у справі, позовну заяву прийнято до розгляду.

В судовому засіданні 27.01.2015 оголошувалась перерва до 19.02.2015, в зв'язку з необхідністю витребування додаткових документів до матеріалів справи, в судовому засіданні 19.02.2015 розгляд справи було відкладено на 03.03.2015, в зв'язку з нез'явленням в судове засідання представника Позивача та необхідністю витребувати додаткові документи до матеріалів справи, згідно зі ст.77 Господарського процесуального кодексу України.

В позовній заяві Позивач, керуючись нормами Господарського та Цивільного кодексів України, Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», просить суд договір між комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради та підприємством об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" вважати укладеним на умовах поданого комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради проекту договору №1081 про постачання теплової енергії від 07.11.2014 з додатками №1-3, посилаючись на систематичне ухилення останнього від укладення договору.

Відповідач проти задоволення позовних вимог заперечив; 19.02.2015 надав суду відзив на позов, в якому зазначив, що чинним Законодавством України не передбачено такого способу захисту права, як «вважати договір укладеним». Так, способи захисту прав суб'єктів господарювання визначені в ст. 20 Господарського кодексу України, а також в ст. 6 Цивільного кодексу України. Зазначені норми, на превеликий жаль для Позивача, не передбачають того способу захисту, яким Позивач намагається захистити своє, нібито порушене право. Також Відповідач, вбачає неможливість задоволення позовних вимог на підставах, що зазначаються в позові, оскільки Позивач намагається в судовому порядку фактично збов'язати Відповідача укласти договір минулими датами, проте, зобов'язати укласти Договір в судовому порядку можливо лише на майбутнє. Враховуючи вищевикладене, Відповідач вважає позовну заяву комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради необґрунтованою, та такою, що не підлягає задоволенню.

У судовому засіданні 03.03.2015 оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника Позивача, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

11.11.2014 комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради (надалі - Позивач, Теплопостачальне підприємство) направлено на адресу підприємства об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" (надалі - Відповідач), супровідним листом вих. №4744 від 10.11.2014, для укладення, два примірники договору №1081 про постачання теплової енергії від 07.11.2014 з додатками №1-3, оскільки приміщення (в які поставляється теплова енергія Позивачем) будівлі гуртожитку загальною площею 3000,0 кв.м., розташованого за адресою: просп. Карла Маркса, 119 а, передані в оренду Відповідача на підставі договору оренди №223-ДКП/14 від 20.03.2014.

Вказаний проект договору був підписаний та скріплений печаткою комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради.

Однак, як зазначає Позивач, вказаний супроводжувальний лист залишився без відповіді, підписаний екземпляр проекту договору на адресу Позивача не повернуто до теперішнього часу.

Таким чином, Відповідач ухиляється від укладання договору, в зв'язку з чим, Позивач, керуючись нормами Господарського та Цивільного кодексів України, Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», просить суд договір між комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради та підприємством об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" вважати укладеним на умовах поданого комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради проекту договору №1081 про постачання теплової енергії від 07.11.2014 з додатками №1-3.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників Позивача та Відповідача, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до статуту Комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради основним предметом діяльності підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії (купівля-продаж) населенню, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності згідно укладених договорів.

Статтею 11 Цивільного кодексу України передбачено, що цивільні права та обов'язки можуть виникати безпосередньо з актів цивільного законодавства. Згідно ст. 714 Цивільного кодексу України, ст.275 Господарського кодексу України, відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається.

Також обов'язок сторін здійснювати купівлю-продаж теплової енергії на підставі договору закріплено Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Правилами користування тепловою енергією, затвердженими постановою КМ України №1198 від 03.10.2007.

Так, згідно приписів ст. 19 Закону України «Про теплопостачання», Теплогенеруюча організація має право постачати вироблену теплову енергію безпосередньо споживачу згідно з договором купівлі-продажу». В свою чергу у порядку ст. 24 даного закону в якості основного обов'язку споживача зазначає своєчасне укладання з теплопостачальною організацією договору на теплопостачання.

Відповідно до п.п.1 п. 3 ст.20 закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору». На підставі п.п.3 п.2 ст. 21 Закону Виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання житлово-комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов його виконання згідно з типовим договором.

Відповідно до ч.3 ст. 179 Господарського кодексу України, укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він ґрунтований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання, органів державної влади чи органів місцевого самоврядування.

Відповідно до ст. 181 Господарського кодексу України, проект договору може бути запропонований будь-якою з сторін. У разі якщо проект договору викладено як єдиний документ, він надається другій стороні у двох примірниках. Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору. За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором.

Статтею 11 Цивільного Кодексу України цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки.

В зв'язку з технічними характеристиками централізованого опалення одностороннє повне відключення приміщення Відповідача від мережі теплопостачання з боку комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради є неможливим.

Відповідно до п.4 постанови Кабінету Міністрів України №1198 від 03.10.2007 якою затверджені «Правила користування тепловою енергією» користування тепловою енергією допускається лише на підставі договору купівлі-продажу теплової енергії між споживачем і теплопостачальною організацією.

Статтею 187 Господарського кодексу України передбачено, що спори які виникають при укладанні господарських договорів за державним замовлення, або договорів укладання яких є обов'язковим на підставі закону, розглядаються господарським судом.

День набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору вважається днем укладання відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не встановлено інше.

Таким чином, запропонований Позивачем до укладення договір за своєю правовою природою відноситься до договорів, які підлягають обов'язковому укладенню зі сторони Відповідача. Докази існування розбіжностей по даному проекту договору в матеріалах справи відсутні.

Враховуючи викладене, суд вважає за можливе вважати укладеним договір на постачання теплової енергії на умовах поданого Позивачем проекту цього договору.

Що стосується заперечень Відповідача, викладених у відзиві на позов, то вони судом до уваги не приймаються з огляду на наступне.

Відповідно до ст. 187 Господарського кодексу України день набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше, та не потребує фізичного підписання з боку відповідача.

Як зазначено в п. 9.9. постанови Пленуму Вищого господарського суду України №6 від 23.03.2012 «Про судове рішення», у рішення про спонукання укласти договір суд повинен вказати умови, на яких сторони зобов'язані укласти договір з посиланням на поданий позивачем проект цього договору, наприклад «вважати договір укладеним на умовах поданого проекту цього договору, а в разі необхідності - з викладенням у рішенні умов (пунктів) договору повністю або в певній частині".

Тому, не має підстав для визначення початку дії договору з посиланням на дату 07.11.2014, оскільки договір вважається укладеним з часу набрання чинності рішення суду.

При цьому проект спірного договору закріплює зобов`язання Позивача виробляти та постачати Відповідачу теплову енергію, а Відповідача - одержувати теплову енергію та своєчасно сплачувати її вартість за встановленими тарифами в терміни та на умовах, передбачених договором.

Згідно рішення Дніпропетровської міської ради №26/15 від 14.09.2011 Позивач визначений виконавцем житлово-комунальних послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання та має чинну ліцензію на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Відповідно до ч. 3 ст. 179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.

Статтями 275, 277 Господарського кодексу України передбачено, що відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається. Абоненти користуються енергією з додержанням правил користування енергією відповідного виду, що затверджуються Кабінетом Міністрів України. Правилами можуть бути передбачені типові договори постачання окремих видів енергії.

Основні правові, економічні та організаційні засади діяльності на об'єктах сфери теплопостачання та відносини, пов'язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням та використанням теплової енергії з метою забезпечення енергетичної безпеки України, підвищення енергоефективності функціонування систем теплопостачання, створення і удосконалення ринку теплової енергії та захисту прав споживачів та працівників сфери теплопостачання регулюються Законом України „Про теплопостачання" від 02.06.2005.

Відповідно до ст.ст. 19, 24 вказаного Закону теплопостачальна організація вправі постачати теплову енергію безпосередньо споживачу, а обов`язком споживача є своєчасне укладання договору з теплопостачальною організацією на постачання теплової енергії. Крім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1198 від 03.10.2007 «Про затвердження правил користування тепловою енергією» користування тепловою енергією допускається лише на підставі договору купівлі - продажу теплової енергії між споживачем та теплопостачальною організацією.

З аналізу вище наведених положень законодавства вбачається, що запропонований Позивачем договір є обов'язковим до укладання в силу закону та фактичних обставин, оскільки Відповідач є наймачем приміщення, яке опалюється централізовано за адресою: м. Дніпропетровськ пр. Карла Маркса,119 а.

Відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати у справі підлягають стягненню з Відповідача на користь Позивача.

Керуючись ст.ст. 1, 33, 43, 44, 49, 82-85, 116, 117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Договір між комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради та підприємством об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" вважати укладеним на умовах поданого комунальним підприємством "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради проекту договору №1081 про постачання теплової енергії від 07.11.2014 з додатками №1-3, в редакції:

Д О Г О В І Р

про постачання теплової енергії

м. Дніпропетровськ

Комунальне підприємство «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради, назване у подальшому «Теплопостачальне підприємство», в особі заступника директора із загальних питань Наголюка Євгена Володимировича, який діє на підставі довіреності від 24.01.2014 року, з однієї сторони,та

ПОГ ДПІ «ТЕХНОПОЛІС», назване у подальшому «Споживач», в особі директора Мізікіної Валентини Іванівни, що діє на підставі Статуту, з другої сторони, названі разом у подальшому «Сторони», уклали цей договір (названий у подальшому «Договір») про наступне:

1.Основні терміни, що вживаються у даному Договорі.

1.1.Основні терміни, що вживаються в Договорі, мають значення, яке визначене наступними нормативними документами:

- Законом України «Про теплопостачання»;

- Законом України «Про житлово-комунальні послуги»;

- Наказом Міністерства палива та енергетики від 14.02.2007 року №71 «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж»;

- Правилами користування тепловою енергією, затверджених Постановою КМУ від 03.10.2007 року № 1198;

- Наказом Міністерства палива та енергетики та Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 10.12.2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»;

- Нормами та вказівками по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько-побутові потреби в Україні КТМ 204 України 244-94 (надалі - "Норми та вказівки").

2.Предмет договору.

2.1. За цим Договором Теплопостачальне підприємство бере на себе зобов'язання виробляти та постачати Споживачу теплову енергію, а Споживач зобов'язується одержати теплову енергію та сплатити Теплопостачальному підприємству її вартість, за встановленими тарифами (цінами) в терміни та на умовах передбаченими цим Договором.

3.Умови і порядок постачання теплової енергії.

3.1. Теплова енергія постачається Споживачу в обсягах визначених Додатком № 1 Договору для задоволення наступних потреб:

- опалення - в опалювальний період (172 доби);

- вентиляції - в опалювальний період (172 доби);

- гарячого водопостачання - протягом опалювального року (172 доби);

- технологічних потреб відповідно з виробничою програмою Споживача.

3.2. Обсяг теплової енергії для потреб визначений Додатком № 1, визначається розрахунковим способом з використанням "Норм та вказівок" та є динамічною величиною, яка змінюється під впливом температурних показників та інших суттєвих факторів, які Сторони в момент укладення Договору не в змозі передбачити. Розрахунок обсягу та вартості теплової енергії наведено у Додатку № 1, який є невід'ємною частиною Договору.

3.3. Фактично отриманий обсяг теплової енергії Споживачем від Теплопостачального підприємства фіксується Сторонами Актом здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період, за формою визначеною Сторонами в Додатку № 3 Договору

3.4. Постачання теплової енергії для потреб опалення здійснюється протягом опалювального періоду, який відповідно до вимог (документ російською мовою) СНиП 2.01.01.-82 "Строительная климатология и геофизика" починається при наявності стійкої середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох послідовних діб +8 0С (восени) і закінчується при підвищенні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох послідовних діб +8 0С (навесні).

3.5. Початок та кінець опалювального періоду встановлюється відповідним актом місцевого органу самоврядування.

3.6. Внутрішня температура повітря у приміщеннях забезпечується в залежності від громадського призначення будівель та визначається згідно "Норм та вказівок".

3.7. Введення в дію нового або реконструйованого теплового господарства Споживача, в межах дії цього Договору, повинно бути прийнято в експлуатацію Теплопостачальним підприємством згідно з вимогами діючого законодавства України.

3.8. При обмеженому газопостачанні Теплопостачального підприємства в зв'язку з односторонніми діями, щодо обмеження постачання природного газу газопостачальною організацією, обсяг теплової енергії повинен підтримуватись на рівні, який відповідає кількості наданого палива, що спалюється, з подальшим нарахуванням Теплопостачальним підприємством за фактично отриману теплову енергію Споживачем.

3.9. Зміна обсягів теплової енергії, визначених Додатком № 1, здійснюється на підставі письмового звернення Споживача, при наданні останнім документального підтвердження необхідності таких змін, та оформлюється Додаткової угодою.

4. Права та обов'язки Споживача.

4.1. Споживач має право:

4.1.1. Отримувати інформацію від Теплопостачального підприємства щодо якості теплопостачання, тарифів, умов та режимів споживання теплової енергії.

4.1.2.Поновлювати теплопостачання своїх об'єктів за погодженням Теплопостачального підприємства після усунення порушень, якщо подачу теплової енергії було припинено (обмежено) без розірвання цього Договору.

4.1.3. Підключати субабонентів до своїх мереж після отримання письмового дозволу від Теплопостачального підприємства.

4.1.4. Встановлювати прилади обліку за письмовим узгодженням з Теплопостачальним підприємством.

4.1.5. На відшкодування збитків, заподіяних внаслідок порушення його прав, в разі повного виконання ним своїх зобов'язань, згідно з чинним законодавством та відповідно до умов цього Договору.

4.1.6. На отримання перерахунку обсягів теплової енергії, визначених Додатком № 1 Договору, на підставі відповідного акту про встановлення фактично спожитої теплової енергії, складеного за участю Теплопостачального підприємства за відповідний розрахунковий період.

4.2. Споживач теплової енергії зобов'язується:

4.2.1. Додержуватися кількості споживання теплової енергії за кожним параметром в обсягах, які визначені в Додатку №1 Договору, не допускаючи їх перевищення.

4.2.2. До 10 (десятого) числа місяця, наступного за розрахунковим, отримати від Теплопостачального підприємства рахунок разом з Актом здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період та розглянувши останній, не пізніше 20 (двадцятого) числа місяця, наступного за розрахунковим, підписати та направити поштою (або іншим засобом) один екземпляр на адресу Теплопостачального підприємства. В разі не згоди з зазначеним в Акті здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період, визначеним Теплопостачальним підприємством обсягом поставленої теплової енергії, Споживач зобов'язаний надати на адресу Теплопостачального підприємства мотивоване заперечення (з контрразрахунком спожитої теплової енергії, або з відповідним актом, про встановлення факту, складеного за участю Теплопостачального підприємства) в письмовому вигляді протягом 5 (п'яти) календарних днів з моменту одержання Акту здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період.

4.2.3. Забезпечувати безпечну експлуатацію систем теплоспоживання.

4.2.4. Виконувати умови та порядок оплати спожитої теплової енергії в обсягах і в терміни, які передбачені умовами цього Договору. У термін не пізніше одного місяця з моменту закінчення опалювального періоду провести звіряння розрахунків з Теплопостачальним підприємством.

4.2.5. Виконувати умови та порядок припинення постачання теплової енергії, які передбачені розділом 8 цього Договору.

4.2.6. Письмово сповіщати Теплопостачальне підприємство про зміну власного найменування, організаційно-правової форми, місцезнаходження, банківських реквізитів тощо, а також про зміну користувачів приміщень та теплових мереж Споживача (субспоживачів) не пізніше 5 робочих днів з моменту настання зазначених подій. Споживач, не має права без дозволу Теплопостачального підприємства відключати субспоживачів, які приєднані до теплового обладнання Споживача та здійснюють розрахунки з Теплопостачальним підприємством.

4.2.7. Виготовляти й заміняти сопла в елеваторних вузлах та дросельні шайби тільки за узгодженням з Теплопостачальним підприємством.

4.2.8. Додержуватись норм якості (загальна лужність, залишкова загальна жорсткість, розчинний кисень) зворотної мережної води після своїх систем теплоспоживання.

4.2.9. Не включати теплоспоживальне обладнання, експлуатація якого була заборонена або не прийнята Теплопостачальним підприємством.

4.2.10. Призначити особу, відповідальну за справний стан та безпечну експлуатацію власних теплоспоживальних установок і теплових мереж. Обслуговувати своє теплове обладнання підготовленим та атестованим персоналом або спеціалізованими організаціями.

4.2.11. Передбачити резервне джерело теплопостачання до об'єктів, які потребують безперервного теплопостачання.

4.2.12. Щорічно, в міжопалювальний період, підготовлювати власне теплове господарство та підписувати з Теплопостачальним підприємством Акт стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальному періоді, згідно Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду.

4.2.13. Забезпечувати безперешкодний цілодобовий доступ представникам Теплопостачального підприємства до теплокамер, теплопунктів, теплоспоживальних установок та комерційних приладів обліку теплової енергії.

4.2.14. Забезпечити установку та збереження власних комерційних приладів обліку теплової енергії, ремонтувати, налагоджувати їх за власні кошти, підписувати акти про їх готовність до роботи в опалювальному періоді в Теплопостачальному підприємстві.

4.2.15. У випадку забруднення зворотної мережної води з вини Споживача та допущення її подачі в мережі Теплопостачального підприємства з показниками якості, які перевищують показники якості подавальної мережної води:

- негайно зупинити водопідігрівач (при наявності водопідігрівача у Споживача) до усунення причин забруднення та повідомити про це Теплопостачальне підприємство;

- сплатити Теплопостачальному підприємству вартість проведення робіт хімічного очищення води (та тепла в ній), яка йде на заміщення забрудненої. Об'єм забрудненої води визначається Теплопостачальним підприємством на підставі нормативних документів України.

4.2.16. У випадку витоків мережної води з теплової системи Споживача:

- негайно припинити споживання теплової енергії до усунення причин та повідомити про це Теплопостачальне підприємство, склавши про це з Теплопостачальним підприємством акт;

- сплатити Теплопостачальному підприємству вартість мережної води, та тепла в ній. Об'єм витоку мережної води та тепла в ній визначається Теплопостачальним підприємством на підставі нормативних документів України.

4.2.17. Відшкодувати Теплопостачальному підприємству витрати пов'язані зі зливом та наповненням системи теплопостачання теплоносієм, якщо такі дії здійснюються за вини Споживача, чи в інтересах Споживача.

4.2.18. Здійснювати звіряння розрахунків на кінець/початок опалювального періоду.

5.Права та обов'язки Теплопостачального підприємства.

5.1Теплопостачальне підприємство має право:

5.1.1. Пропонувати Споживачеві послуги, пов'язані з постачанням теплової енергії та обслуговуванням теплопостачальної системи Споживача.

5.1.2. Безперешкодного доступу до теплокамер, теплопунктів, теплоспоживальних установок та комерційних приладів обліку теплової енергії, що належать Споживачу.

5.1.3. Вимагати від Споживача відшкодування збитків у разі наявності порушень у роботі теплового обладнання Споживача, що призвели до перебоїв у технологічному процесі теплопостачання.

5.1.4. Обмежувати або повністю припиняти постачання теплової енергії Споживачу у разі виникнення обставин непереборної сили, та у разі виникнення обставин визначених п. 3.8 цього Договору.

5.1.5. Обмежувати або повністю припиняти постачання теплової енергії Споживачу після письмового попередження, надісланого не пізніше ніж за три робочі доби, у випадках та порядку, визначених п. 8 цього Договору, а також іншими нормативно-правовими актами України.

5.1.6. При наявності технічної можливості та за згодою Споживача приєднувати до його теплових мереж нових споживачів (субспоживачів).

5.1.7. У разі зміни тарифів вносити зміни до пункту 7.2. цього Договору з дати набрання чинності встановлених Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України тарифів на теплову енергію.

5.2Теплопостачальне підприємство зобов'язане:

5.2.1. Забезпечувати постачання теплової енергії Споживачу згідно з умовами Договору.

5.2.2. Гарантувати безпечне користування тепловою енергією за умови дотримання Споживачем умов Договору та вимог нормативно -правових актів України.

5.2.3. При зміні тарифів на теплову енергію повідомляти Споживача про це письмово з доданням проекту відповідної Додаткової угоди до даного Договору.

5.2.4. Здійснювати перерахунок обсягів теплової енергії в бік збільшення або зменшення, визначених у Додатку № 1 Договору, на підставі відповідного акту про встановлення факту, складеного за участю Теплопостачального підприємства за відповідний розрахунковий період.

5.2.5. Здійснювати перевірку роботи комерційних приладів обліку та стану теплоспоживального обладнання Споживача не рідше одного разу в 6 місяців.

5.2.6. Розглядати письмові звернення Споживача в межах дії Договору.

5.2.7. Здійснювати звіряння розрахунків на кінець/початок опалювального періоду.

6.Облік теплової енергії та порядок розрахунків за спожиту теплову енергію.

6.1. Облік спожитої теплової енергії Споживачем здійснюється на межі продажу, яка є межею балансової належності (Додаток № 2 Договору) на підставі показників комерційних приладів обліку. В разі відсутності у Споживача комерційних приладів обліку теплової енергії обсяг спожитої теплової енергії розраховується у відповідності до теплового навантаження (визначеного Додатком № 1 Договору) з урахуванням середньомісячної температури зовнішнього повітря та кількості діб роботи тепловикористального обладнання в розрахунковому періоді.

6.2. Облік споживання теплової енергії Споживачем здійснюється розрахунковим способом за адресою: пр. Карла Маркса,буд.119а.

6.3. Проектування та встановлення приладів обліку теплової енергії виконується організаціями, які мають відповідні ліцензії. Встановлення приладів обліку виконується згідно технічних умов Теплопостачального підприємства, за проектом погодженим Теплопостачальним підприємством на межі балансової належності тепломереж Теплопостачального підприємства та Споживача. У разі встановлення приладу обліку теплової енергії не на межі балансової належності, до обсягів теплової енергії, визначеної за фактичними показниками приладу обліку, додаються втрати на дільницях тепломереж, що перебувають на балансі Споживача, від межі балансової належності до місця встановлення приладу обліку. Розрахунок цих втрат повинен бути виконаний у проекті на встановлення приладу обліку, а у разі відсутності такого виконується Теплопостачальним підприємством.

6.4. Межа балансової та експлуатаційної відповідальності Сторін вказана в Додатку № 2 до Договору та не може бути змінена в односторонньому порядку.

6.5. Споживач, що має комерційні прилади обліку, щомісячно, в термін не пізніше останнього робочого дня розрахункового місяця, подає до Теплопостачального підприємства звіт про фактичне споживання теплової енергії. В разі несвоєчасного надання звіту про фактичне споживання теплової енергії за показниками комерційних приладів обліку, або виходу з ладу комерційних приладів обліку, кількість теплової енергії, що відпущена Споживачу, визначається Теплопостачальним підприємством у відповідності до теплового навантаження, визначеного Додатком № 1 Договору з урахуванням середньомісячної температури зовнішнього повітря та кількості діб роботи тепловикористального обладнання в розрахунковому періоді.

6.6. Розрахунки між Теплопостачальним підприємством та Споживачем за Договором проводяться виключно у безготівковій формі у національній валюті України - гривні, шляхом перерахування грошових коштів, вказаних у відповідних платіжних документах, на поточні рахунки, зазначені Сторонами у розділі 15 Договору.

6.7. Розрахунковим періодом є календарний місяць, за результатами якого підписується Акт здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період (в 2-х примірниках), за формою визначеною Сторонами в Додатку № 3 Договору. Підписаний Акт здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період, або його відсутність в порядку п.п. 4.2.2, 6.10 Договору, є підтвердженням відсутності претензій з боку Споживача в частині фактично отриманої кількості теплової енергії.

6.8. Споживач зобов'язаний не пізніше 15 числа розрахункового періоду здійснити Теплопостачальному підприємству авансовий платіж у розмірі 80 (вісімдесят) % від вартості теплової енергії за розрахунковий період, за власним платіжним дорученням з вказаним періодом, за який він сплачується.

6.9. Споживач здійснює кінцевий розрахунок за спожиту теплову енергію до 20-го числа місяця наступного за розрахунковим. У випадку утворення переплати, вона зараховується в рахунок наступних платежів.

6.10. Сторони, підписавши цей Договір, домовились, що факт отримання Споживачем Акту здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період та подальшого неотримання Теплопостачальним підприємством протягом 5 (п'яти) календарних діб, з моменту отримання, підписаного Споживачем Акту здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період, є підставою для Теплопостачального підприємства вважати Акт здачі-приймання теплової енергії за відповідний розрахунковий період підписаним з боку Споживача.

7. Тарифи та розрахункова вартість теплової енергії.

7.1. Тарифи на теплову енергію, що споживається згідно з цим Договором затверджені Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України від 30.09.2011 року за № 13.

7.2. Тариф (з ПДВ) для розрахунків за цим Договором складає:

Теплова енергія для потреб інших споживачів - 356,66 грн. за 1 Гкал (без ПДВ)

- 427,99 грн. за 1Гкал (з ПДВ)

Про зміну тарифів Споживач повідомляється в порядку, визначеному п.5.1.7, п. 5.2.3 Договору.

8. Умови та порядок припинення постачання теплової енергії.

8.1. Теплопостачальне підприємство припиняє постачання теплової енергії Споживачу в разі:

8.1.1. Письмового звернення Споживача про припинення теплопостачання та при наявності технічної можливості відключення приміщення, а також за умови, що не постраждають інтереси інших Споживачів.

8.1.2. Проведення Теплопостачальним підприємством планових випробувань, поточних та капітальних ремонтів, профілактики та ремонту обладнання джерел тепла в міжопалювальний період.

8.1.3. Відсутності протягом 20 (двадцяти) календарних днів оплати теплової енергії у встановлені Договором терміни, при наявності технічної можливості.

8.1.4. Забруднення зворотної мережної води Споживачем та допущення її подачі в мережі Теплопостачального підприємства.

8.1.5. Неготовності теплового господарства Споживача до роботи в опалювальний період (відсутність у Споживача Акту стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період, згідно Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).

8.1.6. Підключення Споживачем теплоспоживального обладнання, експлуатація якого була заборонена.

8.1.7.Підключення Споживачем теплового обладнання без дозволу Теплопостачального підприємства.

8.1.8. Інших дій Споживача, передбачених Правилами користування тепловою енергією, які є підставою для припинення подачі теплової енергії.

8.1.9. В разі не виконання Споживачем умов цього Договору.

8.2. Теплопостачальне підприємство письмово повідомляє Споживача про причину та дату припинення подачі теплової енергії не менш, ніж за три доби, крім випадку виникнення аварійної ситуації.

8.2.1. Здійснення невідкладних заходів з попередження або ліквідації порушень (аварій) у роботі теплових мереж, допущення споживачем аварійного витікання, забруднення, недозволеного водорозбору мережної води. Теплопостачальне підприємство має право відключити систему теплоспоживання Споживача з подальшим повідомленням йому про причини відключення.

8.2.2. Споживач при отриманні повідомлення про відключення теплової енергії зобов'язаний виконати заходи, спрямовані на запобігання травматизму, пошкодженню обладнання, спустошенню систем теплоспоживання, негативним екологічним та іншим наслідкам. Теплопостачальне підприємство не несе відповідальності за можливі наслідки, пов'язані з відключенням Споживача.

8.2.3. Припинення постачання теплової енергії Споживачу виконується до моменту усунення причини, яка стала підставою для таких дій Теплопостачального підприємства, та оплати витрат пов'язаних, з відключенням і підключенням систем теплопостачання. Час відновлення теплопостачання Споживача визначається Теплопостачальним підприємством, з урахуванням пріоритетності своїх поточних робіт, але не більше 3 (трьох) календарних днів з моменту усунення порушення.

9. Відповідальність сторін.

9.1. Сторони несуть відповідальність за порушення умов Договору, відповідних нормативно-правових актів та виконання приписів органів, уповноважених здійснювати державний нагляд за режимами споживання теплової енергії згідно із законом.

9.2. Теплопостачальне підприємство не несе відповідальності за пошкодження матеріальних цінностей, розміщених у підвальних приміщеннях, цокольних та технічних поверхах будівель, що мають небезпечність затоплення, у яких прокладені трубопроводи теплових мереж або обладнані тепловими вводами Теплопостачального підприємства, без узгодження з останнім, відповідальність за їх пошкодження при виникненні дефектів на трубопроводах теплових мереж, воно не несе.

9.3. Теплопостачальне підприємство несе відповідальність за:

9.3.1. Порушення безперебійного постачання теплової енергії при умові виконання Споживачем своїх зобов'язань за цим Договором - штраф у розмірі 10% вартості не отриманої енергії.

9.3.2. Постачання теплової енергії, параметри якої є поза межами показників, установлених Договором - штраф у розмірі 10% вартості належної якості.

9.3.3. Неправильне застосування тарифів та недостовірність нарахувань за фактично відпущену теплову енергію Споживачу Договором - штраф у розмірі 25% від надмірно нарахованої суми.

9.3.4. В разі відсутності в достатній кількості палива, Теплопостачальне підприємство проводить обмеження або відключення Споживачів теплової енергії, в зв'язку з чим відповідальність передбачена пунктами 9.3.1.,9.3.2. Договору не застосовується.

9.4. Споживач несе відповідальність за:

9.4.1. Споживання теплової енергії без дозволу Теплопостачального підприємства або понад встановлені Договором теплові навантаження за кожним з видів споживання - штраф у розмірі 5-кратної вартості теплової енергії, спожитої із зазначеними порушеннями;

9.4.2. Зрив, пошкодження пломб, установлених Теплопостачальним підприємством - штраф у розмірі 25% вартості теплової енергії відповідно розрахункового періоду.

9.4.3. За заміну сопл в елеваторних вузлах, дросельних шайб без узгодження з Теплопостачальним підприємством - штраф у розмірі 5-кратної вартості теплової енергії, спожитої із зазначеними порушеннями;

9.4.4. В разі прострочення Споживачем виконання грошового зобов'язання за цим Договором Споживач на вимогу Теплопостачального підприємства зобов'язаний виплатити йому суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції, трьох відсотків річних, а також пеню за весь час прострочення у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.

9.4.5. В разі відмови від виконання зобов'язання, визначеного пунктом 4.2.18 Договору - штраф у розмірі 5 % від наявної заборгованості.

9.4.6. За самовільне підключення систем теплоспоживання чи підключення їх перед приладами обліку - штраф у розмірі 5-кратної вартості теплової енергії, спожитої такими системами.

9.4.7. В разі коригувань обсягу теплової енергії, через несвоєчасно наданий Споживачем звіт про фактичне споживання теплової енергії - штраф у розмірі 1 % вартості теплової енергії, що підлягає коригуванню.

10. Форс-мажорні обставини.

10.1. Сторона звільняється від визначеної цим Договором та (або) чинним в Україні законодавством відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо вона доведе що таке порушення сталося внаслідок дії форс-мажорних обставин, визначених у цьому Договорі, за умови, що їх настання було засвідчено у визначеному цим Договором порядку.

10.2. Під форс-мажорними обставинами у цьому Договорі розуміються випадок, непереборна сила, а також усі інші обставини, в тому числі визначені пунктом 3.8 цього Договору, як підстава для звільнення від відповідальності за порушення умов Договору.

10.3. Під непереборною силою у цьому Договорі розуміються будь-які надзвичайні події зовнішнього щодо Сторін характеру, які виникають без вини Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути), включаючи (але не обмежуючись) стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин й обладнання, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, громадські хвилювання, прояви тероризму, масові страйки та локаути, бойкоти тощо), а також видання заборонних або обмежуючих нормативних актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні чи обмежуючі заходи названих органів, які унеможливлюють виконання Сторонами цього Договору або тимчасово перешкоджають такому виконанню.

10.4. Під випадком у цьому Договорі розуміються будь-які обставини, які не вважаються непереборною силою за цим Договором і які безпосередньо не обумовлені діями Сторін та не пов'язані із ними причинним зв'язком, які виникають без вини (умислу чи необережності) Сторін, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню Сторін, і які не можна за умови вжиття звичайних для цього заходів передбачити та не можна при всій турботливості та обачності відвернути (уникнути).

10.5. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним в Україні законодавством.

10.6. Сторона, що має намір послатися на форс-мажорні обставини, зобов'язана невідкладно із урахуванням можливостей технічних засобів миттєвого зв'язку та характеру існуючих перешкод повідомити іншу Сторону про наявність форс-мажорних обставин та їх вплив на виконання цього Договору. Якщо форс-мажорні обставини та (або) їх наслідки тимчасово перешкоджають виконанню цього Договору, то виконання цього Договору зупиняється на строк, протягом якого воно є неможливим.

10.7. Якщо у зв'язку із форс-мажорними обставинами та (або) їх наслідками, за які жодна із Сторін не відповідає, виконання цього Договору є остаточно неможливим, то цей Договір вважається припиненим з моменту виникнення неможливості виконання Строк цього Договору, однак Сторони не звільняються від обов'язку, визначеного у пункті 11.4 цього Договору.

11. Строк дії Договору.

11.1. Цей Договір набуває юридичної сили з моменту його підписання та діє до 07.04.2017 , а в частині проведення розрахунків за теплову енергію до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.

Датою підписання цього Договору вважається дата, зазначена у правому верхньому куті першої сторінки цього Договору.

11.2. У разі відсутності письмової заяви однієї із Сторін про припинення або зміну умов цього Договору за один місяць до закінчення терміну дії Договору, Договір вважається продовженим на той самий строк (кількість місяців/днів, визначених у п. 11.1 Договору) і на тих самих умовах. Кількість пролонгацій по цьому Договору необмежена.

11.3. Договір припиняє свою дію у випадках:

- зміна власника, орендаря - на підставі наданих Споживачем документів про звільнення приміщення (договір купівлі продажу приміщення, акту прийому - передачі про звільнення приміщення, та ін.);

- відключення від централізованого теплопостачання (при виконанні робіт по відокремленню відповідно до чинного в Україні законодавства );

- взаємної згоди про його припинення.

11.4. В разі припинення дії Договору, Споживач зобов'язаний протягом одного місяця сплатити Теплопостачальному підприємству наявний борг за отриману теплову енергію.

11.5. Цей Договір може бути достроково припинений кожною зі Сторін при наявності обставин непереборної сили, що тривають більш як 30 робочих днів, об'єктивно існують і реально перешкоджають виконанню умов цього Договору.

12. Порядок внесення змін та вирішення спорів.

12.1. Зміна або припинення цього Договору вчиняються у письмовій формі, та будуть дійсними лише в тому випадку, якщо вони викладені в письмовій формі, оформлені належним чином та підписані уповноваженими представниками обох Сторін.

12.2. У разі зміни або припинення Договору зобов'язання Сторін за ним змінюються або припиняються з моменту підписання Сторонами відповідної Додаткової угоди про їх зміну або припинення уповноваженими представниками Сторін. Припинення дії Договору не звільняє Споживача від обов'язку повної сплати за спожиту теплову енергію.

12.3. У разі зміни юридичної адреси, найменування, банківських реквізитів, посадових осіб, форми власності чи інших відомостей, що впливають на виконання зобов'язань за цим Договором, Сторони зобов'язані письмово повідомити одна одну про такі зміни протягом п'яти робочих діб з моменту настання таких змін.

12.4. Зміни та доповнення, Додатки, Додаткові угоди до цього Договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони складені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.

12.5. Всі суперечки та розбіжності, що виникають при виконанні цього Договору і не урегульовані домовленістю Сторін, вирішуються в судовому порядку згідно з чинним законодавством України.

13. Особливі умови Договору

13.1. Теплопостачальне підприємство є платником податку на прибуток на загальних умовах.

13.2. Споживач є платником податку.

13.3. Сторони, підписавши цей Договір, керуючись статтею 259 Цивільного кодексу України, за взаємною згодою, збільшують загальний строк позовної давності до 5 (п'яти) років щодо прав та обов'язків, набутих Сторонами за цим Договором.

13.4. Сторони зобов'язуються при виконанні своїх зобов'язань за Договором керуватися умовами Договору, рішеннями місцевих та обласних органів місцевого самоврядування та чинними законодавчими актами України та використовувати всі передбачені законодавством засоби для захисту прав та законних інтересів Сторін.

13.5. Для постійного зв'язку Теплопостачального підприємства зі Споживачем та узгодження всіх питань з останнім, пов'язаних з виконанням умов цього Договору, Споживач призначає свого відповідального за виконання даного Договору в особі


, та встановлює наступні номери місцевого стаціонарного зв'язку:

- тел. 39-68-19

- тел. 39-49-68

13.6. Для постійного зв'язку Споживача з Теплопостачальним підприємством та узгодження всіх питань з останнім, пов'язаних з виконанням умов цього Договору, встановлюються наступні номери місцевого стаціонарного зв'язку:

- тел./факс (056) 374-30-00 (загальний відділ Теплопостачального підприємства);

- тел. (056) 374-30-09 (договірний відділ Теплопостачального підприємства);

- тел. (056) 374-30-12 (абонентний відділ Теплопостачального підприємства).

14. Додатки до Договору

14.1. Цей договір складено на 10 сторінках в двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін. Додатки №1,2,3 є невід'ємною частиною Договору.

15. Юридичні адреси та банківські реквізити Сторін.

Теплопостачальне підприємство:

КП «Теплоенерго»

49000 м. Дніпропетровськ,

вул. Погребняка, буд.7

р/р 26002231692001

ПАТ КБ «НАДРА» М.КИЇВ, ЦЕНТР

МФО 380764, ЄДРПОУ 32688148

Св-во № 200053123 ІПН-326881404633

Заступник директора


Є.В. Наголюк

Споживач:

ПОГ ДПІ "ТЕХНОПОЛІС»

49070 м. Дніпропетровськ,

вул. Мечнікова, буд.16

ЄДРПОУ 36053895

Директор


В.І. Мізікіна

Додаток № 1

до Договору про постачання теплової енергії

№1081 від 07. 11. 2014 року

Розрахунок обсягу та вартості теплової енергії

ПОГ ДПІ «ТЕХНОПОЛІС»

1. Розрахункове теплове навантаження на опалення в опалювальному періоді на (t = -0,2° С)

пр. Карпа Маркса, 119а - гуртожиток (прилад обліку )

3000,0 кв.м х 0,136Гкал/рік = 408Гкал/рік

де: 3000,0 кв.м - загальна площа гуртожитку згідно договору оренди № 223 -ДКП/14 від 20.03.2014;

0,136 - Гкал/кв.м норма річної витрати теплоти на опалення житлових будинків в Гкал на 1 кв.м загальної площі житлового будинку у м. Дніпропетровську згідно норм затверджених Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 17.09.2014 за № 542.

n 0 = 172 доби - тривалість опалювального періоду для м.Дніпропетровська.

2. Орієнтовна вартість теплової енергії за рік (опалювальний період):

408 Гкал/рік х 427,99 грн/Гкал = 174619,92 грн/рік.

Розрахунок виконав Никифорова Л.П.

Теплопостачальне підприємство

Заступник Директора


С.В. Наголюк

(підпис) М.П.

Споживач:

Директор


(підпис) М.П

Продовження додатку №1 до договору №1081 07.11.2014

Планові розрахунки обсягів та вартості теплової енергії на опалення об'єкту за адресою:

пр. Карла Маркса, 119 а - гуртожиток (прилад обліку)

Місяцьтеплове навантаження Гкал/рікСередньодобове теплове навантаження ГкалТемпература внутрішнього повітря приміщення t o CПланова середня температура зовнішнього повітря t o CПланова кількість днів подачі теплоносіяТариф за 1 Гкал. (з ПДВ)Теплове навантаження Гкал/місяцьтеплових %мереж ГкалТеплове теплове навантаження з втратами Гкалпланова вартість теплової енергії грн/місяць 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 січень 408,00 2,372093 18 -4,7 31 427,99 91,72 0 0,00 91,72 39255,24 лютий 408,00 2,372093 18 - 3,8 28 427,99 79,56 0 0,00 79,56 34050,88 березень 408,00 2,372093 18 1,1 31 427,99 68,28 0 0,00 68,28 29223,16 квітень 408,00 2,372093 18 9,6 7 427,99 3,00 0 0,00 3,00 1283,97 жовтень 408,00 2,372093 18 8,6 17 427,99 20,83 0 0,00 20,83 8915,03 листопад 408,00 2,372093 18 2,2 30 427,99 61,78 0 0,00 61,78 26441,22 грудень 408,00 2,372093 18 -2,5 31 427,99 82,83 0 0,00 82,83 35450,41 всього -0,2 172 408,00 0,00 408,00 179619,92

Максимальне теплове навантаження ЕQ = 0,228086 Гкал/годину

у тому числі:

а).на опалення Q 0 .= 0,228086 Гкал/годину

б).на гаряче водопостачання ОГВ = 0,000000 Гкал/годину

в).на вентиляцію ОВ = 0 Гкал/годину

Примітка: кількість спожитої теплової енергії на опалення коригується по закінченні розрахункового місяця згідно з фактичною температурою зовнішнього повітря, та кількості днів подачі теплоносія.

172 доби - тривалість опалювального періоду, з 20 жовтня поточного року по 09 квітня наступного року, згідно ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010

планова середня температура зовнішнього повітря в опалювальному періоді в ОС, згідно ДСТУ-Н Б В. 1.1-27:2010

Додаток № 2

до договору №1081 від 07.11.2014

Адреса об'єкту Споживача: пр. К.Маркса,119а,

Технічна характеристика теплової мережі Споживача

1. Джерело теплової енергії: пр. К. Маркса, 119

2. Місце приєднання до теплової мережі Теплопостачального підприємства


3. Тип прокладки

4. Діаметр трубопроводів


5. Довжина дільниць теплових мереж


6. Вид ізоляції теплових мереж


Межа балансової та експлуатаційної відповідальності Сторін - зовнішня поверхня стіни будівлі.

Теплопостачальне підприємство Споживач:



(дата, підпис) М.П. (дата, підпис)М.П.

Додаток № 3

до Договору про постачання теплової енергії

№1083 від 29.10.2014 року

А К Т

здачі-приймання теплової енергії

за період


20 __р.

(Зразок)

Ми, що нижче підписалися, представник Теплопостачального підприємства в особі директора із загальних питань Наголюка Євгена Володимировича, з однієї сторони, та представник Споживача в особі


з другої сторони, уклали цей Акт про те, що за період
20 __року Теплопостачальним підприємством поставлено, а Споживачем одержано на межі балансової та експлуатаційної відповідальності Сторін теплову енергію в наступних обсягах :

- опалення _____Гкал за тарифом _____грн. сума


грн.

- гаряче водопостачання (підігрів) _____Гкал за тарифом _____грн. сума


грн.

20%ПДВ


грн.

Разом:


грн.

Цей Акт є підставою для здійснення Споживачем розрахунку за спожиту теплову енергію, за визначений період, в продовж термінів визначених Договором.

Теплопостачальне підприємство: Споживач:



М.П. М.П.

Стягнути з підприємства об'єднання громадян "Дніпропетровське підприємство інвалідів "ТЕХНОПОЛІС" (49070, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, вулиця Мечникова, будинок 16, код ЄДРПОУ 36053895) на користь комунального підприємства "ТЕПЛОЕНЕРГО" Дніпропетровської міської ради (49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, вулиця Погрябняка, будинок 7, код ЄДРПОУ 32688148) 1218,00 грн. (одна тисяча двісті вісімнадцять гривень 00 копійок) судового збору.

Видати наказ.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Рішення суду може бути оскаржено протягом десяти днів з дня підписання рішення шляхом подання апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного господарського суду.

Повне рішення складено 10.03.2015.

Суддя А.Є. Соловйова

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення07.03.2015
Оприлюднено16.03.2015
Номер документу43033384
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/29/15

Ухвала від 21.04.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Постанова від 12.05.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 13.03.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Рішення від 07.03.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 03.03.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 27.02.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 19.02.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 12.01.2015

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні