Ухвала
від 11.03.2015 по справі 925/428/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ 18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua УХВАЛА про порушення провадження у справі  11 березня 2015 року                                          Справа № 925/428/15 Суддя  господарського суду Черкаської області  Скиба Г.М., розглянувши матеріали за позовом приватного підприємства «АРД-мастер плюс»,                            м. Черкаси, провулок ХХ Партз'їзду, 2 до дочірнього підприємства «ПЕРЕМОГА НОВА», Черкаська область, Черкаський район, с. Будище, вул. Лесі Українки, 68 про стягнення 239  414,85 грн. заборгованості та санкцій, визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду. Керуючись ст. 64 ГПК України, суддя УХВАЛИВ: Прийняти позовну заяву до розгляду і порушити провадження у справі. Справу призначити до розгляду на 10 год. 30 хв. 24 березня 2015 р. Визнати прибуття у судове засідання представників сторін обов'язковою. Повноваження мають бути підтверджені документально. Засідання провести в приміщенні господарського суду, м. Черкаси,         бульв. Шевченка, 307, к. 316. Зобов'язати сторони до дня засідання подати суду такі документи: Позивач: оригінали всіх поданих копій документів. Витяг з ЄДР на позивача та відповідача на момент звернення з позовом. Суть відносин між сторонами. Яке право порушено. Наявність грошового зобов'язання у відповідача перед позивачем.             Відповідач: мотивовані заперечення по суті спору, відзив на позов та докази направлення позивачу. Витяг з ЄДР на відповідача. Мотиви непроведення розрахунків за договором. Докази проведеного розрахунку. Пропозиції по врегулюванню спору.                        Суддя                                                                                 Скиба Г.М.           

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення11.03.2015
Оприлюднено17.03.2015
Номер документу43052679
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/428/15

Постанова від 24.06.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 04.06.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Станік С.Р.

Ухвала від 25.05.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Шевченко Е.О.

Рішення від 05.05.2015

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

Ухвала від 11.03.2015

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Скиба Г.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні