АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
03680 м. Київ, вул. Солом'янська, 2-а,
факс 284-15-77 e - m ail : inbox@kia.court.gov.ua
Справа № 22-ц/796/4 200 /2015 Головуючий у першій інстанції - Шевченко Т.М.
Доповідач - Оніщук М.І.
У Х В А Л А
25 березня 2015 року колегія суддів Судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду міста Києва в складі:
головуючого судді Оніщука М.І.,
суддів Українець Л.Д., Крижанівської Г.В.,
при секретарі Троц В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки у рішенні Апеляційного суду м. Києва від 11 березня 2015 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр ляльок», третя особа: директор-художній керівник Театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр ляльок» Петренко Микола Іванович про поновлення на роботі, оплату за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И Л А:
Рішенням Апеляційного суду м. Києва від 11 березня 2015 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 задоволено частково, рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02.02. 2015 змінено. Стягнуто з Театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр ляльок» на користь ОСОБА_2 середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 39 828 грн. 98 коп. з утриманням податків і інших обов'язкових платежів.
В іншій частині рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 02 .02.2015 залишено без змін.
У рішенні Апеляційного суду м. Києва від 11.03.2015 було допущено технічну описку, а саме: у вступній та резолютивній частині рішення, а також у вступній частині повного тексту рішення помилково вказано слово «УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ», замість «РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ».
Особи, які беруть участь у справі, в судове засідання не з 'явились, про час та місце розгляду питання про виправлення описки, повідомлялись належним чином.
Колегія суддів визнала за можливе розглянути питання про виправлення описки за відсутності сторін, оскільки їх неявка не перешкоджає розгляду даного питання (ч. 4 ст. 219 ЦПК України).
Вивчивши матеріали справи, проаналізувавши зміст ухваленого судом апеляційної інстанції рішення, колегія суддів приходить до висновку про необхідність виправлення допущеної описки, з огляду на наступне.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Згідно із ч. 2 ст. 314 ЦПК України апеляційний суд ухвалює рішення у випадках скасування судового рішення і ухвалення нового або зміни рішення .
У зв'язку зі зміною рішення суду першої інстанції Апеляційним судом м. Києва ухвалено нове рішення в частині стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а іншій частині рішення суду залишено без змін.
Таким чином, колегія суддів приходить до висновку про необхідність виправлення допущеної описки в рішенні Апеляційного суду м. Києва від 11.03.2015, а саме у вступній та резолютивній частині рішення, а також у вступній частині повного тексту слід вказати слово «РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ», замість «УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ», що не відповідає матеріалам справи та вимогам процесуального закону.
Враховуючи викладене, керуючись ст.219 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А:
Виправити описку в рішенні Апеляційного суду міста Києва від 11 березня 2015 року, а саме: у вступній частині вказати, слово «РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ», замість - «УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ».
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та протягом двадцяти днів може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ .
Головуючий
Судді
Суд | Апеляційний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2015 |
Оприлюднено | 01.04.2015 |
Номер документу | 43306767 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд міста Києва
Оніщук Максим Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні