КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 40 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
23 березня 2015 року справа № П/811/910/15
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Жук Р.В., ознайомившись із позовною заявою та доданими до неї матеріалами
за позовомПриватного підприємства «Каррера» доКіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області провизнання протиправними та скасування рішення, а також, зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
Приватне підприємство «Каррера» звернулось до Кіровоградського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області в якому просить суд:
- визнати протиправними дії Кіровоградської державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Кіровоградській області щодо визнання правочинів укладених між ПП «Каррера» з ТОВ «Укрелектростандарт» за період з 01.07.2014 року по 31.07.2014 року здійсненими без мети настання реальних наслідків;
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0000162202 від 02 грудня 2014 року відповідно до якого встановлено порушення п.198.3, п.198.6 ст.198 ПКУ у зв'язку з чим збільшено суму грошового зобов'язання ПП «Каррера» за платежем: податок на додану вартість на 30238,00 грн. за основним платежем та 7560,00 грн. за штрафними санкціями, загалом на 37798,00 грн.
Відповідно до вимог статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Так, згідно частини третьої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
У відповідності до ч. 1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно змісту п.3.1 таблиці ставок судового збору ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру встановлюється ставка судового збору у розмірі 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.
Відповідно до ч. 3 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" під час подання адміністративного позову майнового характеру сплачується 10 відсотків розміру ставки судового збору. Решта суми судового збору стягується з позивача або відповідача пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимоги.
Відповідно до таблиці ставок судового збору, визначеної частиною другої цієї ж статті, за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру встановлюється ставка судового збору у розмірі 0,06 розміру мінімальної заробітної плати (73,08 грн.).
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про судовий збір" судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Зі змісту позовних вимог вбачається, що позовна заява містить дві позовні вимоги, одну майнового характеру та одну не майнового.
Виходячи з вищевикладеного судовий збір за подання даного адміністративного позову повинен становити 255,78 грн. (182,70 грн. + 73,08 грн.).
До позовної заяви долучено квитанцію №0.0.363977230.1 від 20.03.2015 року у відповідності до змісту якої сплачено судовий збір в розмірі 182,70 грн.
Виходячи з вищевикладеного позивачеві необхідно доплатити судовий збір в розмірі 73,08 грн.
Зважаючи на викладене, позивачеві необхідно надати суду належні докази сплати судового збору у встановленому законом розмірі та порядку.
Відповідно до ч.4 ст.106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Згідно ч.5 ст.106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Із позовної заяви вбачається, що вона підписана та подана директором ПП «Каррера» ОСОБА_1, проте до позовної заяви не долучено доказів повноваження особи, що підписала позовну заяву.
Як вбачається зі змісту позовної заяви, позивач, стверджуючи про неправомірність дій податкового органу, зазначає, що невизнані відповідачем дані його податкового обліку, у яких відображено взаємовідносини з контрагентом, підтверджені належними первинними документами.
Відповідно до ч. 2 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
В порушення вищевказаних вимог, позивачем до позовної заяви не додано всіх документів та доказів, на які є посилання в позовній заяві , та інших документів на обґрунтування своїх позовних вимог та викладених обставин (у вигляді оригіналів документів та/або належним чином завірених їх копій), зокрема: первинних документів, що підтверджують належне формування даних податкового обліку, тощо.
В даному випадку позивачу необхідно подати до суду належні докази доплати судового збору, докази повноваження особи, що підписала позовну заяву та всіх доказів, що підтверджують належне формування даних податкового обліку за перевірений період.
Згідно з частиною першою статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суд, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 106 - 108, 160, 165 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
1.Адміністративний позов - залишити без руху.
2.Позивачу надати строк для усунення недоліків, зазначених в мотивувальній частині ухвали, протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити позивачу, що в разі невиконання зазначених вимог позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подання в 5-денний строк з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, - протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, апеляційної скарги, з одночасним направленням її копії до суду апеляційної інстанції.
Суддя
Кіровоградського окружного
адміністративного суду Р.В. Жук
Суд | Кіровоградський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2015 |
Оприлюднено | 06.04.2015 |
Номер документу | 43380010 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Прокопчук Т.С.
Адміністративне
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Прокопчук Т.С.
Адміністративне
Кіровоградський окружний адміністративний суд
Р.В. Жук
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні