Ухвала
від 21.04.2015 по справі 910/10171/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

21.04.2015Справа № 910/10171/15

Суддя Літвінова М.Є., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" до Об"єднання співвласників багатоквартирного будинку по бульвару Дружби народів №10 "Зеніт" про стягнення 69 230,33 грн. заборгованості на підставі Договору №04711/4-03 на послуги водопостачання та водовідведення від 23.09.1997 року, визнала подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,

СУДДЯ УХВАЛИВ:

1.Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2.Розгляд справи призначити на 18.05.15 о 10:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, зал № 2 .

3.Зобов'язати позивача надати суду: оригінали всіх документів по суті спору, доданих до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні); оригінали та належним чином засвідчені копії установчих документів та свідоцтва про державну реєстрацію позивача; витяг (довідку) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про включення позивача та відповідача до ЄДР станом на день вирішення спору; довідку з обслуговуючого банку про те, що сума боргу не була перерахована відповідачем у добровільному порядку; розшифровку кожного коду, із зазначенням, які саме послуги надавались відповідачу по кожному коду; розгорнутий розрахунок із зазначенням кодів питної води, води, що йде на підігрів та стоки (за кожну послугу окремо); докази присвоєння кожного коду відповідачу; всі додатки до Договору на постачання питної води та приймання стічних вод через приєднані мережі; докази надання послуг за заявлених до стягнення період (маршрутні карти, платіжні вимоги-доручення, розшифровки); письмові пояснення щодо застосування тарифів при розрахунку заборгованості відповідача; письмові пояснення та належні докази на підтвердження обставин викладених в них, щодо наявності чи відсутності теплового пункту на балансі або в користуванні відповідача, який слугує для виготовлення гарячої води.

4.Зобов'язати відповідача надати суду: письмовий відзив на позов з поданням доказів, що підтверджують викладені у ньому обставини, та забезпечити надіслання позивачу копії відзиву із доданими документами у порядку статті 59 Господарського процесуального кодексу України; оригінали для огляду в судовому засіданні та засвідчені копії статутних документів та свідоцтва про державну реєстрацію відповідача, витяг (довідку) про внесення відповідача до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України станом на день вирішення спору.

5.Зобов'язати сторони повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав, повідомити суд, чи не вирішувався раніше такий же спір між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав шляхом надання довідки.

6.Зобов'язати сторони направити для участі у розгляді справи своїх представників, повноваження яких повинні бути оформлені у відповідності з вимогами ст. 28 ГПК України, та надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

7.Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі у судовому засіданні до них можуть бути застосовані заходи, передбачені п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, а позивача – про правові наслідки, передбачені п. 5. ч. 1 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України.

8.Витребувані документи подати через відділ діловодства господарського суду м. Києва у строк до 15.05.2015.

Явку повноважних представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.

Суддя                                                                                                     М.Є. Літвінова

Ознайомлення представників учасників процесу з матеріалами справи здійснюється щовівторка та щочетверга з 14:00 до 16:00 в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-В, за наявності завчасно поданого через канцелярію суду клопотання.


Учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення21.04.2015
Оприлюднено29.04.2015
Номер документу43743991
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/10171/15

Ухвала від 31.08.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ковтун С.А.

Ухвала від 17.12.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тарасенко К.В.

Ухвала від 02.12.2015

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Тарасенко К.В.

Рішення від 01.10.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Ковтун С.А.

Ухвала від 29.07.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Літвінова М.Є.

Ухвала від 03.07.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Літвінова М.Є.

Ухвала від 01.07.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Літвінова М.Є.

Ухвала від 15.06.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Літвінова М.Є.

Ухвала від 21.04.2015

Господарське

Господарський суд міста Києва

Літвінова М.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні