ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описок i очевидних арифметичних помилок у судовому рiшеннi
16 лютого 2015 рокум. Ужгород№ 807/2214/14 Закарпатський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді - Гебеш С.А.
з участю секретаря судових засідань - Приходько Т.В.
розглянувши у порядку письмового провадження виправлення описки в постанові Закарпатського окружного адміністративного суду від 04 лютого 2015 року в адміністративній справі за позовною заявою Управління Пенсійного фонду України у м. Мукачевому та Мукачівському районі Закарпатської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Горонда" про стягнення заборгованості,-
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України у м. Мукачевому та Мукачівському районі Закарпатської області (далі по тексту - позивач, УПФУ у м. Мукачевому та Мукачівському районі) звернулося до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Горонда" (далі - відповідач, СТОВ "Горонда"), яким просить стягнути з відповідача заборгованість у сумі 11996,20 грн. по відшкодуванню фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.
Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду 04.02.2015 року у задоволенні вищезазначеного адміністративного позову було відмовлено повністю.
Однак, як встановлено судом під час виготовлення повного тексту постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 04 лютого 2015 року в абзаці першому резолютивної частини зазначеної постановив повному обсязі, була допущена технічна описка, зокрема судом помилково зазначено слова «задовольнити повністю», замість вірного словосполучення «відмовити повністю», як це зазначено у резолютивній частині постанови суду, яка була прийнята за наслідками розгляду даної справи по суті та проголошена судом в судовому засіданні 04.02.2015 року.
Сторони в судове засідання не викликались, оскільки відповідно до ст. 169 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження
Відповідно до ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Пунктом 10 ст. 3 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що письмове провадження це розгляд і вирішення адміністративної справи в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без виклику осіб, які беруть участь у справі, та проведення судового засідання на основі наявних у суду матеріалів у випадках, встановлених цим Кодексом.
Враховуючи, що в повному тексті мотивувальної частини даної постанови суду, судом було зазначено про безпідставність та необґрунтованість даного позову, суд прийшов до переконливого висновку про відмову у задоволенні такого, про що зазначено судом у резолютивній частині постанови суду, яка була прийнята за наслідками розгляду даної справи по суті та проголошена судом в судовому засіданні 04.02.2015 року, а тому керуючись положеннями ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає за необхідне з власної ініціативи виправити допущену описку в абзаці першому резолютивної частини зазначеної постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 04.02.2015 року, зазначивши вірним словом «відмовити», замість помилково зазначеного «задовольнити».
На підставі наведеного та керуючись ст. 160, 165, 169 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Виправити описку в абзаці першому резолютивної частини повної постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 04.02.2015 року, яка прийнята в адміністративній справі № 807/2214/14 за позовною заявою Управління Пенсійного фонду України у м. Мукачевому та Мукачівському районі Закарпатської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Горонда" про стягнення заборгованості, зазначивши в даному абзаці вірним слово «відмовити» замість помилково зазначеного «задовольнити».
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя C.А. Гебеш
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2015 |
Оприлюднено | 21.05.2015 |
Номер документу | 44209644 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Багрій Василь Миколайович
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Гебеш С. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні