Справа № 667/10962/14-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 травня 2015 р.
Комсомольський районний суд м. Херсона у складі:
головуючого - судді Черниш О.Л.
при секретарі Собчук Є.В.
за участю позивача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про роз'яснення судового рішення, -
в с т а н о в и в :
Комсомольським районним судом Херсона 04 лютого 2015 року, постановлено ухвалу, якою затверджено мирову угоду між ОСОБА_2 та ОСОБА_1.
Згідно вказаною ухвали до ОСОБА_1, крім іншого майна, перейшов у приватну власність і автомобіль Nissan x - treil, 2003 року випуску, реєстраційний номер НОМЕР_1.
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про роз'яснення судового рішення, в якій зазначив, що в УДАІ УМВС України в Херсонській області, яке є виконавцем ухвали, не зареєстрували за ним автомобіль, оскільки не зазначені параметри автомобіля, вказані у п.8 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів. а також самохідних машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року №1388.
Просив роз'яснити ухвалу Комсомольського районного суду м. Херсона від 04.02.2015 року, а саме: що йому переходить в особисту приватну власність автомобіль:
Марка NISSAN;
Модель X-TREIL;
тип ЛЕГКОВИЙ УНІВЕРСАЛ-В
номер шассі (кузова, рами) JN1TBNT3030001066;
JN1TBNT30U0001066;
повна маса 2680;
маса без навантаження 1820;
категорія В;
об'єм двигуна 2488;
тип пального В;
колір ЗЕЛЕНИЙ;
кількість сидячих місць з місцем водія 5.
Відповідно до ч.1 ст.221 ЦПК України якщо рішення суду є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі, або для державного виконавця, суд за їхньою заявою постановляє ухвалу, в якій роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.
ЦК України не визначає такого поняття як В«особиста приватна власністьВ» , а тому в ухвалі має бути зазначено лише, що автомобіль переходить ОСОБА_1 у приватну власність.
Керуючись ст.221 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про роз'яснення судового рішення, - задовільнити.
Роз'яснити, що ОСОБА_1 переходить у приватну власність автомобіль:
Марка NISSAN;
Модель X-TREIL;
тип ЛЕГКОВИЙ УНІВЕРСАЛ-В
номер шасі (кузова, рами) JN1TBNT3030001066;
JN1TBNT30U0001066;
повна маса 2680;
маса без навантаження 1820;
категорія В;
об'єм двигуна 2488;
тип пального В;
колір ЗЕЛЕНИЙ;
кількість сидячих місць з місцем водія 5.
Ухвала протягом 5-ти днів з дня її проголошення може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області шляхом подання апеляційної скарги через Комсомольський районний суд м. Херсона. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Черниш О.Л.
Суд | Комсомольський районний суд м.Херсона |
Дата ухвалення рішення | 22.05.2015 |
Оприлюднено | 26.05.2015 |
Номер документу | 44306709 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський районний суд м.Херсона
Черниш О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні