cpg1251
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
26 травня 2015 р. Справа №804/5702/15
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Єфанової О.В.
при секретарі Легкій А.В.
за участю:
представника позивача Остапенко В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Ремонтно-монтажне підприємство "Харчовик" до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області про скасування податкового повідомлення-рішення
ВСТАНОВИВ:
До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов позов Приватного акціонерного товариства "Ремонтно-монтажне підприємство "Харчовик" до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області про скасування податкового повідомлення-рішення.
Ухвалою суду позов прийнято до провадження та справу призначено до судового розгляду.
В судове засідання з'явився представник позивача, представник відповідача в судове засідання не з'явився, повідомлений належним чином.
Під час дослідження матеріалів справи, судом з'ясовано, що згідно акту перевірки від 23.12.2014 року №3718/2204/05496684, підставою для встановлення порушень стали наступні документи:
постанова слідчого відділу Кіровського районного відділу Дніпропетровського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Дніпропетровській області від 05.11.2014 року по кримінальному провадженню №12014040670003431 від 04.09.2014 року;
лист Управління Держземагенства у м.Дніпропетровську Дніпропетровської області від 12.12.2014 року №26/427.
Враховуючи вимоги ч. 4, 5 ст.11 КАС України, якими встановлено, що суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи, суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає.
Відповідно до ч. 5 ст. 71 КАС України суд може збирати докази з власної ініціативи.
З огляду на вищевикладене та враховуючи, що відповідач не з'являється в судове засідання, а без наявності вищевказаних документів, суд позбавлений можливості встановити всі обставини справи, та з метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи по суті заявлених позовних вимог, суд дійшов висновку про необхідність отримання відповідних пояснень та документів від Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Таким чином, у зв'язку необхідністю отримання додаткових пояснень та документів, надання яких потребує певного часу, суд зупиняє провадження по справі.
На підставі наведеного та керуючись ст. 11, 71, 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області надати до суду пояснення та підтвердження відповідними доказами, а саме надати належним чином оформлені документи:
постанову слідчого відділу Кіровського районного відділу Дніпропетровського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Дніпропетровській області від 05.11.2014 року по кримінальному провадженню №12014040670003431 від 04.09.2014 року разом з супровідним листом та додатками (при наявності);
Лист Управління Держземагенства у м.Дніпропетровську Дніпропетровської області від 12.12.2014 року №26/427.
Провадження по справі за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Ремонтно-монтажне підприємство "Харчовик" до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області про скасування податкового повідомлення-рішення зупинити до 16.06.2015 року.
Ухвалу направити на адресу Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області.
Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України в частині зупинення провадження по справі.
Суддя О.В. Єфанова
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.05.2015 |
Оприлюднено | 10.06.2015 |
Номер документу | 44630961 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Єфанова Ольга Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Єфанова Ольга Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Єфанова Ольга Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Єфанова Ольга Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні