ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"10" серпня 2010 р. Справа № 2а-2801/10/0970
м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Тимощук О.Л., розглянувши матеріали адміністративного позову Державної податкової інспекції в Богородчанському районі, вул. Шевченка, 64, смт. Богородчани, Богородчанський район, Івано-Франківська область, 77701 до ОСОБА_1 фірми "Рембудтехсервіс", вул. Шевченка, 112, с. Манява, Богородчанський район, Івано-Франківська область, 77772 про стягнення податкового боргу в сумі 9350,00 грн,-
В С Т А Н О В И В:
Державна податкова інспекція в Богородчанському районі звернулася до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_1 фірми "Рембудтехсервіс" про стягнення податкового боргу в сумі 9350,00 грн.
Частиною 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Працівниками канцелярії Івано-Франківського окружного адміністративного суду виявлено, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, про що свідчить такі недоліки: не додадано акту перевірки від 23.12.2008 р. №46/1501/23921978.
Крім того, до позовної заяви позивачем, на виконання вимог частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України долучено квитанцію про відправлення відповідачу ОСОБА_1 фірмі "Рембудтехсервіс" поштової кореспонденції, однак до квитанції не долучено опис вкладення цієї кореспонденції. Долучена квитанція про відправлення поштової кореспонденції не може бути доказом надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів, з якими позивач звернувся до суду, оскільки квитанція не містить в собі відомостей про назву та кількість відправлених відповідачу копій документів та не доводить факт дотримання позивачем вимог частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додаржання вимог, визначених ст. 106 цього Кодексу постановляє ухвалу про залишення позовної заяви бех руху, в якій зазначає недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі наведеного, керуючись ст. 106, ч.1 ст.108, ст.ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя ,-
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Державної податкової інспекції в Богородчанському районі до ОСОБА_1 фірми "Рембудтехсервіс" про стягнення податкового боргу в сумі 9350,00 грн - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків, а саме: подати акт перевірки від 23.12.2008 р. №46/1501/23921978, а також надати поштовий опис вкладення копії позовної заяви та доданих до неї документів до 25 серпня 2010 р. та роз'яснити, що в разі не усунення недоліків у вище зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернена.
Відповідно до статті 186 КАС України апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб’єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Відповідно до статті 254 КАС України ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя /підпис / ОСОБА_2
Суд | Івано-Франківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.08.2010 |
Оприлюднено | 19.06.2015 |
Номер документу | 44871297 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Тимощук О.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні