Ухвала
від 11.06.2015 по справі 640/7085/15-к
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 640/7085/15-к

н/п 1-кп/640/334/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" червня 2015 р. Київський районний суд м. Харкова у складі судді ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участі прокурора ОСОБА_3 , захисника ОСОБА_4 , обвинуваченої ОСОБА_5 розглянувши в приміщенні суду в м.Харкові у відкритому судовому засіданні питання можливості допиту свідка, у порядкуст. 336 КПК України, у режимі відеоконференції в кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015220000000197 за обвинуваченням ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Харкова, громадянки України, одруженої, має на утриманні неповнолітню дитину ІНФОРМАЦІЯ_2 , не судимої, проживаючої АДРЕСА_1 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 263 ч. 1 КК України, -

в с т а н о в и в :

У проваджені Київського районного суду м. Харкова в стадії судового слідства перебуває дане кримінальне провадження.

Суд задовольнив клопотання захисника про допит в судовому засіданні в якості свідка ОСОБА_6 , який проживає за адресою: АДРЕСА_2 .

Викликаний в судове засідання свідок ОСОБА_6 не прибув, проте звернувся до суду із клопотанням про його допит у режимі відеоконференції, оскільки за станом здоров`я не може виїхати до міста Харкова. Сторони кримінального провадження проти допиту свідка в режимі відеоконференції не заперечували.

Суд заслухавши пояснення сторін, дійшов до таких висновків.

Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідуванняісудового розглядуз тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура (ст. 2 КПК).

Згідно положень ст. 28 КПК України, під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки… Кожен має право, щоб обвинувачення щодо нього в найкоротший строк або стало предметом судового розгляду.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я й при наявності достатніх підстав, визнаних судом.

Частина 2ст. 336 КПК Українипередбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Відповідно параграфа 5 Кримінального процесуального кодексу України свідок відноситься до учасників кримінального провадження.

Згідно із ч. 5ст. 336 КПК України, якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені частиною четвертою цієї статті. Копія ухвали може бути надіслана електронною поштою, факсимільним або іншим засобом зв`язку. Суд, що отримав доручення, за погодженням з судом, що надав доручення, зобов`язаний у визначений в ухвалі строк організувати виконання зазначеного доручення.

З матеріалів кримінального провадження вбачається, що свідок ОСОБА_6 проживає на території міста Києва на яку розповсюджується юрисдикція Дарницького районного суду міста Києва.

За таких вказаних обставин, суд вважає, що допит свідка ОСОБА_6 можливий у режимі дистанційного судового провадження між Київським районним судом міста Харкова та Дарницьким районним судом м. Києва.

На підставі викладеного та керуючись ст.336 КПК України, суд , -

ухвалив:

Провести допит свідка ОСОБА_6 , який проживає за адресою: АДРЕСА_2 у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015220000000197 за обвинуваченням ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 ч. 1 КК України 19 червня2015 року о11 год. 00 хв.у режимі відеоконференції в порядкуст. 336 КПК України.

Свідкові ОСОБА_6 , який проживає за адресою: АДРЕСА_2 прибути в зазначений час до приміщення Дарницького районного суду міста Київа за адресою: м. Київ вул. Севастопольська, 14 .

Доручити Дарницькому районному суду міста Києва забезпечити в час судового засідання проведення допиту свідка у режимі відеоконференції з Київським районним судом міста Харкова (inbox@ki.hr.court.gov.ua, телефон (0572) 65-37-78), а також вручити свідку ОСОБА_7 пам`ятку про його процесуальні права, перевірити документи, що посвідчують особу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення.

Копію ухвали для виконання негайно направити свідку ОСОБА_6 через УДППЗ "Укрпошта", до Дніпровського районного суду міста Києва електронною поштою, та через УДППЗ "Укрпошта".

Суддя

СудКиївський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення11.06.2015
Оприлюднено20.03.2023
Номер документу44960419
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —640/7085/15-к

Вирок від 06.07.2015

Кримінальне

Київський районний суд м.Харкова

Дмитрієв О. Ф.

Ухвала від 19.06.2015

Кримінальне

Київський районний суд м.Харкова

Дмитрієв О. Ф.

Ухвала від 11.06.2015

Кримінальне

Київський районний суд м.Харкова

Дмитрієв О. Ф.

Ухвала від 12.05.2015

Кримінальне

Київський районний суд м.Харкова

Дмитрієв О. Ф.

Ухвала від 17.04.2015

Кримінальне

Київський районний суд м.Харкова

Дмитрієв О. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні