ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"12" квітня 2010 р. Справа № 62/187-09
вх. № 8219/4-62
Суддя господарського суду Суярко Т.Д.
при секретарі судового засідання Коробко Є.С.
за участю представників сторін:
позивача - ОСОБА_1, дов. б/н від 20.10.09р.
відповідача - ОСОБА_2, дов. №б/н від 07.09.07р.
розглянувши матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Злагода", м. Чугуїв
до Суб"єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_3, м. Чугуїв
про стягнення 143341,47 грн.
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до господарського суду із позовною заявою, в якій, з урахуванням заяви про зміну та збільшення позовних вимог, просить стягнути з відповідача 143341,47 грн. заборгованості, яка складається з заборговнаості по суборендній платі, послугам за охорону, водопостачанню, пожежної сигналізації, користування телефоном, опалення, електроенергії.
Представник позивача підтримує уточнені позовні вимоги у повному обсязі та просить суд їх задовольнити, однак витребуваних судом документів не надав.
12.04.10р. через канцелярію суду від СПДФО ОСОБА_4 (відповідача за первісним позовом) надійшла зустрічна позовна заява, в якій він просить суд стягнути з ТОВ "Злагода" 56268,36 грн. наднормативно сплаченої суборендної плати.
Відповідно до ст.60 ГПК України відповідач має право до прийняття рішення зі спору подати до позивача зустрічний позов для спільного розгляду з первісним позовом, а його подання провадиться за загальними правилами подання позовів.
Розглянувши зустрічну позовну заяву та додані до неї документи, суд визнав їх такими, що відповідають вимогам ст.ст. 1, 2, 3, 5, 10, 12, 21, 32 - 38, 45, 54-58 ГПК України, а тому суд вважає за можливе прийняти зутрічну позовну заяву СПДФО ОСОБА_4 до сумісного розгляду разом із первісним позовом.
Представник позивача за первісним позовом звернувся до суду із заявою про відкладення розгляду справи, у зв"язку з неотриманням зустрічної поховної заяви.
Враховуючи необхідність надання часу позивачу за первісним позовом для ознайомлення з зустрічною позовною заявою та підготовки відзиву на неї, а також небхідність витребування у сторін документів необхідних для вирішення спору по суті, суд вважає за можливе заяву позивача за первісним позовом задовольнити, а розгляд справи відкласти
На підставі викладеного та керуючись статтями 1, 2, 3, 5, 10, 12, 21, 32 - 38, 45, 54-58, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Прийняти зустрічну позовну заяву СПДФО ОСОБА_4 для сумісного розгляду разом із первісним позовом.
Заяву позивача за первісним позовом про відкладення розгляду справи - задовольнити.
Розгляд справи відкласти на "18" травня 2010 р. о 10:00
Зобов'язати сторони за три дні до судового засідання через канелярію надати до суду:
ПОЗИВАЧА ЗА ПЕРВІСНИМ ПОЗОВОМ:
- докладний і обґрунтований розрахунок ціни позову (орендної плати та послугам за охорону, водопостачанню, пожежної сигналізації, користування телефоном, опалення, електроенергії окремо) із зазначенням усіх періодів нарахування, усіх нарахованих сум, усіх сплачених сум, сальдо за кожним періодом, підсумкового сальдо), обґрунтування підстав нарахування та розміру комунальних послуг;
- відзив на зустрічну позовну заяву з документами в його обґрунтування;
УСІХ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ:
- установчі документи;
- свідоцтва про державну реєстрацію
- оригінали документів, копії яких додані в обґрунтування позовних вимог та заперечень на позов, надати в судове засідання для огляду.
ПОПЕРЕДИТИ учасників судового процесу:
- усі документи адресовані суду повинні подаватись із зазначенням номеру справи, розкладені у відповідності до переліку додатків, прошиті та пронумеровані. Учасники судового процесу зобов'язані подавати докази завчасно: або за три дні до дати судового засідання через канцелярію суду, або поштою з урахуванням часу поштового перебігу та часу обробки кореспонденції службою діловодства суду.
- письмові докази подаються до суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії (ст.36 ГПК України). В разі подання копії документу вона повинна бути засвідчена відповідно до вимог чинного законодавства України (Закону України "Про нотаріат", Закону України "Про адвокатуру" або ін. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів „Згідно з оригіналомВ» , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації іншої юридичної особи (ФОП - за наявності).
- у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити позов без розгляду.
Суддя Суярко Т.Д.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 12.04.2010 |
Оприлюднено | 02.07.2015 |
Номер документу | 45708883 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Суярко Т.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні