У Х В А Л А
15 травня 2015 року м. Рівне
Суддя судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Рівненської області ОСОБА_1, перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Млинівського районного суду від 7 квітня 2011 року у справі за поданням старшого державного виконавця Марцев С.М. про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_2,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Млинівського районного суду від 7 квітня 2011 року задоволено подання державного виконавця Марцев С.М. та тимчасово обмежено у праві виїзду за межі України ОСОБА_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 до виконання боржником зобовВ»язань за виконавчими документами без вилучення паспорту.
Не погодившись з ухвалою, 6 травня 2015 року ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу з пропуском строку, встановленого ч.2 ст. 294 ЦПК України.
Зазначав, що строк для подачі апеляційної скарги був пропущений з поважних причин, у звВ»язку з тим, що оскаржувану ухвалу було постановлено без його участі, а її копію отримав через канцелярію Млинівського районного суду лише 5 травня 2015 року.
З цих підстав просив поновити йому строк на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції.
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 слід залишити без руху, виходячи з такого.
Відповідно до ч.2 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Згідно з ч.3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Як вбачається з матеріалів справи, 7 квітня 2011 року постановлено ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_2 (а.с.12 -12 зв.).
Копію ухвали ОСОБА_2 отримав 13 квітня 2011 року, що підтверджується розпискою на повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с.16) а тому початок строку на її апеляційне оскарження відповідно до вимог процесуального закону слід обчислювати з 14 квітня 2011 року (останній день на подачу апеляційної скарги - 18 квітня 2011 року).
Натомість, апеляційну скаргу булу подано лише 6 травня 2015 року.
Тому, наведені ОСОБА_2 причини пропуску строку на апеляційне оскарження ухвали суду вбачаються не поважними, а тому йому необхідно вказати інші підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суд, які заслуговували б на увагу.
В зв'язку з наведеним, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху до усунення зазначеного недоліку у встановлений строк.
На підставі викладеного та керуючись ст. 297 ЦПК України,
УХВАЛИВ :
Справа №6/22-11 р. Головуючий у першій інстанції : ОСОБА_3
Провадження № 22-ц/787/1120/2053 Доповідач : Хилевич С.В.
Визнати наведені ОСОБА_2 підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Млинівського районного суду від 7 квітня 2011 року неповажними.
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Млинівського районного суду від 7 квітня 2011 року залишити без руху.
Надати ОСОБА_2 тридцятиденний строк, який слід рахувати з моменту отримання копії даної ухвали, для подання заяви із зазначенням інших підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Млинівського районного суду від 7 квітня 2011 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя апеляційного суду
Рівненської області ОСОБА_1
Суд | Апеляційний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 15.05.2015 |
Оприлюднено | 02.07.2015 |
Номер документу | 45738991 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Рівненської області
Хилевич С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні