Справа 649/149/13-ц року
У Х В А Л А
20 лютого 2013 року суддя Великолепетиського районного суду Херсонської області Мамаєв В.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ліквідаційної комісії Великолепетиської районної санітарно-епідеміологічної станції в особі голови ОСОБА_2 про стягнення вихідної допомоги
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернулася до суду з позовом до ліквідаційної комісії Великолепетиської районної санітарно-епідеміологічної станції в особі голови ОСОБА_2 про стягнення вихідної допомоги.
Також, позивач 19.02.2013 року звернулася до суду з заявою про забезпечення позову. Але в порушення вимог ст. 151 ЦПК України позивач у заяві про забезпечення позову не зазначила причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов та не обґрунтувала застосування вказаних нею видів забезпечення позову. Крім того, позивач не сплатила судовий збір за подання заяви про забезпечення позову у розмірі 114 грн. 70 коп. відповідно до вимог п. 13 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" (відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України "Про судовий збір" звільняються від сплати судового збору позивачі виключно за подання позову про стягнення заробітної плати та інших вимог, що випливають із трудових відносин; від сплати судового збору за подання заяви про забезпечення позову позивачі не звільняються).
Відповідно до ч. 8 ст. 153 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог ст. 151 ЦПК України, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
Таким чином, у зв'язку з тим, що подана позивачем заява про забезпечення позову не відповідає вимогам ст. 151 ЦПК України та не сплачений судовий збір за подання такої заяви, то відповідно ч. 8 ст. 153 ЦПК України заява ОСОБА_1 про забезпечення позову підлягає поверненню позивачеві.
Керуючись ст.ст. 151, 153, 210 ЦПК України
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ліквідаційної комісії Великолепетиської районної санітарно-епідеміологічної станції в особі голови ОСОБА_2 про стягнення вихідної допомоги повернути позивачеві.
Ухвала суду може бути оскаржена через Великолепетиський районний суд до апеляційного суду Херсонської області. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя
Великолепетиського районного суду
Херсонської області ОСОБА_3
Суд | Великолепетиський районний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2013 |
Оприлюднено | 06.07.2015 |
Номер документу | 45963398 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Великолепетиський районний суд Херсонської області
Мамаєв В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні