ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
03.07.2015 р. Справа № 914/2117/15
Суддя господарського суду Львівської області Гутьєва В.В.,
розглянувши матеріали справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Львівобленерго», м. Львів
до відповідача: Міського комунального підприємства «Перемишляниводоканал», м. Перемишляни Львівської області
про стягнення 10 282,33 грн. заборгованості
Керуючись ст.ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя -
Ухвалив:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на: 10.08.15 на 12:15. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області, 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2 поверх, зал судового засідання.
3. При направленні відзиву посилання на номер справи обов'язкове.
4. Зобов'язати:
4.1. Сторони: - висловити у письмовому вигляді свою позицію щодо розгляду справи у відкритому чи закритому судовому засіданні (ст.4-4 ГПК України);
- повідомити суд про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав;
- повідомити суд чи не вирішувався раніше такий спір між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав;
- визначитися про необхідність участі у розгляді справи посадових осіб та інших працівників підприємств, установ та організацій для дачі ними пояснень з питань, пов'язаних з вирішенням цього спору, про що повідомити суд письмово із зазначенням конкретних осіб та організацій;
- пояснення у справі надавати в письмовому вигляді.
4.2. Позивача: надати оригінали документів, копії яких долучені до позовної заяви (для огляду); надати всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору та інші докази, які мають значення для вирішення спору; участь повноважного представника у судовому засіданні обов'язкова.
4.3. Відповідача: надати довідку державного реєстратора про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; документально та нормативно обґрунтований письмовий відзив по суті позовних вимог; всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору та інші докази, які мають значення для вирішення спору; участь повноважного представника у судовому засіданні обов'язкова.
5. Звернути увагу сторін на необхідність дотримання ними вимог ст.ст. 33, 34 ГПК України.
6. Попередити сторони, що у випадку невиконання вимог ухвали господарського суду, справа буде розглядатись відповідно до вимог статті 75 ГПК України, а при прийнятті рішення до винної сторони буде застосовано санкції передбачені п.5.ст. 83 ГПК України.
Повноваження представників сторін підтверджуються довіреністю встановленої форми. У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновником – наказом, рішенням зборів, розпорядженням, протоколом і т.і., які підтверджують службовий статус представника.
Учасникам процесу разом з оригіналами письмових доказів, які подаються до суду, надати належно засвідчені їх копії.
У разі невідповідності наданих суду копій документів вимогам до їх засвідчення вони не вважаються належними і допустимими доказами і не беруться судом до уваги у вирішенні спору (п. 2.2 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 р. № 18 «Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції»).
Звертаємо увагу сторін на те, що відповідно до п. 3.9.2 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011р. "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" у випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору. Господарський суд з урахуванням обставин конкретної справи може відхилити доводи учасника судового процесу - підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи, державного чи іншого органу щодо відкладення розгляду справи у зв'язку з відсутністю його представника (з причин, пов'язаних з відпусткою, хворобою, службовим відрядженням, участю в іншому судовому засіданні і т. п.). При цьому господарський суд виходить з того, що у відповідних випадках такий учасник судового процесу не позбавлений права і можливості забезпечити за необхідності участь у судовому засіданні іншого представника згідно з частинами першою - п'ятою статті 28 ГПК, з числа як своїх працівників, так і осіб, не пов'язаних з ним трудовими відносинами. Неможливість такої заміни представника і неможливість розгляду справи без участі представника підлягає доведенню учасником судового процесу на загальних підставах (статті 32 - 34 ГПК), причому відсутність коштів для оплати послуг представника не може свідчити про поважність причини його відсутності в судовому засіданні.
У зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді будь-які заяви, клопотання, пояснення та інші документи у письмовому вигляді сторони повинні подати за 3 дні до початку судового засідання та зареєструвати в канцелярії суду.
Суддя Гутьєва В.В.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 03.07.2015 |
Оприлюднено | 08.07.2015 |
Номер документу | 46061629 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Гутьєва В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні