ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
13.07.2015 р. Справа № 914/2280/15
Суддя Кітаєва С.Б. розглянувши матеріали справи
За позовом:
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Товариство ЖЕНЬ», м.Київ
Товариства з обмеженою відповідальністю «Лангруп», м.Борислав Львівської області
про: стягнення заборгованості. Ціна позову : 23 276,28 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст. ст. 27,64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя
У Х В А Л И В:
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Залучити до участі у справі на стороні позивача в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Товариство з обмеженою відповідальністю «ВОРЛДСЕРВІС ГРУП», вул.Щорса 32 А оф.1А, м.Київ, 01133 ( ідентифікаційний код 32158283).
3.Справу призначити до розгляду на: 26.08.15 на 12:30.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою : 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань №9 ( 2-ий поверх).
4. Сторонам, третій особі - у зв”язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді, з метою належної реєстрації та своєчасного передання таких матеріалів до судді, кореспонденцію до суду подати за три дні до судового засідання, з реєстрацією у канцелярії суду (1-й поверх).
4. Зобов'язати Позивача в порядку та строки , встановлені в п.3 даної ухвали :
4.1 надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає судових рішень цих органів;
4.3. довідкою підтвердити суму заборгованості по заявлених вимогах, станом на час розгляду справи;
4.4. виписки з банківського рахунку позивача в підтвердження платежів на суму 5 000,00 грн.;
4.5.надати суду для огляду оригінали документів, які в копіях долучені до позовної заяви;
4.8. явка повноважного представника позивача в судове засідання обов»язкова.
5. Зобов”язати відповідача в порядку та строки , встановлені в п.3 даної ухвали :
5.1. надати письмовий, мотивований відзив на позовну заяву;
5.2.надати в оригіналах для огляду та належно засвідчених копіях до справи докази в обґрунтування обставин у відзиві і (при наявності таких) в спростування заявлених позивачем вимог;
5.3. надати Витяг з ЄДРПОУ з відомостями про відповідача станом на час розгляду справи ;
5.4. надати копію статуту на підставі якого діє відповідач ;
5.5.надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає судових рішень цих органів;
5.6. у випадку непогодження із сумою заборгованості, яка заявлена до стягнення - провести з позивачем взаємозвірку розрахунків станом на момент звернення позивача з позовом до суду. Акт взаємозвірки подати до справи.
5.7. надати документи в підтвердження виконання відповідачем умов договору №1/10 від 02.07.2013 р. і оплати наданих послуг.
5.8. надати для огляду в судове засідання оригінали всіх документів, які стосуються предмету спору;
5.9. явка повноважного представника відповідача в судове засідання - обов”язкова.
6. Зобов”язати третю особу в порядку та строки , встановлені в п.3 даної ухвали :
6.1. надати письмове, обгрунтоване пояснення на позовну заяву;
6.2. надати в оригіналах для огляду та належно засвідчених копіях до справи докази в обґрунтування обставин у поясненні;
6.3. надати Витяг з ЄДРПОУ з відомостями про третю особу станом на час розгляду справи ;
6.4. забезпечити в судове засідання явку повноважного представника третьої особи.
7.Сторонам, третій особі – наведений у цій ухвалі перелік доказів , що витребовуються від сторін,третьої особи не є вичерпним. При цьому , сторонни, третя особа не обмежені в наданні додаткових доказів якими обґрунтовуються позовні вимоги , заперечення на позов чи пояснення на позов.
8. Скерувати дану ухвалу сторонам рекомендованими листами з повідомленнями про вручення на адреси, які вказані у позовній заяві.
Виходячи зі змісту ст.32 ГПК, належними слід визнавати докази, які містять відомості про факти, що входять у предмет доказування у справі, інші факти , що мають значення для правильного вирішення спору.
Відповідно до ч.1 ст.33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Тягар доказування визначається предметом спору. Доказування полягає не лише в поданні особами доказів, а й у доведенні їх переконливості.
Повноваження представників сторін повинні бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видається юридичною особою, підписом керівника з прикладенням печатки цієї юридичної особи). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками – наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них), які підтверджують службовий статус представника.
Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України , якщо відзив на позовну заяву і витребувані господарським судом не подано, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
При направлені до суду документів посилання на номер справи обов'язкове.
Суддя Кітаєва С.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 13.07.2015 |
Оприлюднено | 17.07.2015 |
Номер документу | 46606134 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Кітаєва С.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні