ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
10 жовтня 2012 року 13:00 Справа № 0870/1388/12
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Авдєєва М.П.,
при секретарі судового засідання Пекній Т.В.,
за участю:
представника позивача - ОСОБА_1 (довіреність №6006/10/10-012 від 26.09.2012);
відповідача - не з'явився;
третьої особи - не з'явився;
третьої особи - не з'явився;
третьої особи - не з'явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовною заявою Державної податкової інспекції у Хортицькому районі м. Запоріжжя
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Маслін-Інвест»
третя особа ОСОБА_2
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача державний реєстратор Шевченківської районної державної адміністрації у м. Києві ОСОБА_3
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача державний реєстратор Виконавчого комітету Запорізької міської ради ОСОБА_4
про скасування державної реєстрації змін до установчих документів,
Керуючись ст. 160, 161, 163, 167 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Відмовити у задоволенні адміністративного позову.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя М.П. Авдєєв
Суд | Запорізький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 10.10.2012 |
Оприлюднено | 17.07.2015 |
Номер документу | 46632519 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Авдєєв Максим Петрович
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Авдєєв Максим Петрович
Адміністративне
Запорізький окружний адміністративний суд
Авдєєв Максим Петрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні