3-2071/10
Справа № 3-2071/10
П О С Т А Н О В А
іменем України
"17" листопада 2010 р. Суддя Якимівського районного суду Запорізької області Маврешко В.В. розглянув матеріали про адміністративне правопорушення, що надійшли з Приазовського національного природного парку відносно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця с.Охрімівка Якимівського району Запорізької області, одруженого, пенсіонера, громадянина України, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 91 КпАП України,
встановив:
16 жовтня 2010р. о 9.35 год. громадянин ОСОБА_1 в р-ні с. Охрімівка Якимівського р-ну Молочний лиман встановлював сітку в Молочному лимані на відстані 250 м від зрізу води. При цьому риби не виловлено, чим порушив 20,21,64 Закону України «Про природно-заповідний фонду України».
До цього до адміністративної відповідальності не притягувався.
До судового засідання викликаний належним чином правопорушник не зявився.
Розглянув матеріали справи , суд встановив, що у діях правопорушника мається склад правопорушення, передбаченого ст.91 КпАП України і достатньо повно підтверджується матеріалами адміністративної справи.
На підставі ст. 91 , 283 КпАП України.
Постановив:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 153 грн. ( одержувач Держбюджет Якимівського р-ну, код ЄДРПОУ 34676885, МФО банку 813015, банк ГУДКУ у Запорізькій області, код 21081100,р\р 31118106700016) з конфіскацією знаряддя вилову, яке вилучено та знаходиться на зберіганні в ПП «Невід» Запорізької області Приазовський район с. Приморський Посад .
Знаряддя вилову, сітка зяберна довжиною 20 м, висотою 0,8 м, вічком 30 мм, в кількості одна штука, яке знаходиться на зберіганні в ПП «Невід» Запорізької області Приазовський район с. Приморський Посад - знищіти.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржене особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Запорізького апеляційного суду через Якимівський районний суд Запорізької області.
Суддя:
Суд | Якимівський районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 17.11.2010 |
Оприлюднено | 17.07.2015 |
Номер документу | 46655555 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
Ходасевич О. В.
Адмінправопорушення
Якимівський районний суд Запорізької області
Гусарова В. В.
Адмінправопорушення
Глобинський районний суд Полтавської області
Прикіпєлова Л. В.
Адмінправопорушення
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Гречко Юрій Валерійович
Адмінправопорушення
Чугуївський міський суд Харківської області
Оболєнська Світлана Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні