Ухвала
від 14.07.2015 по справі 825/816/15-а
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

                                                                                

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

14 липня 2015 року                                         Чернігів                              Справа № 825/816/15

Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Скалозуб Ю.О., при секретарі Антипці С.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Чернігівської області про виправлення описки в постанові Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.04.2015 та у виданому на її підставі 20.05.2015 виконавчому листі у справі

за позовом                    Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Чернігівської області

до                              дочірнього підприємства "Ексом-ФС" відкритого акціонерного товариства "Чернігівський завод "Ексом"

про                              стягнення страхових внесків,-

В С Т А Н О В И В:

16.03.2015 позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до дочірнього підприємства "Ексом-ФС" відкритого акціонерного товариства "Чернігівський завод" Ексом" про стягнення страхових внесків.

16.04.2015 Чернігівським окружним адміністративним судом винесено постанову по справі, якою позов задоволено повністю.

20.05.2015 Чернігівським окружним адміністративним судом на підставі постанови суду від 16.04.2015 було видано виконавчий лист.

11.06.2015 Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Чернігівської області звернулось до суду з заявою, в якій просить виправити допущену описку в назві відповідача у постанові Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.04.2015 та виконавчому листі, який було видано 20.05.2015 по справі № 825/816/15-а і просив зазначити вірну назву відповідача: дочірнє підприємство "Ексом-ФС" відкритого акціонерного товариства "Чернігівський завод "Ексом".

Представник Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Чернігівської області в судове засідання не з'явився, про час і місце розгляду заяви повідомлений належним чином, надав клопотання у якому розгляд заяви просив здійснити без його участі.

Представник дочірнього підприємства "Ексом-ФС" відкритого акціонерного товариства "Чернігівський завод" Ексом" також в судове засідання не з'явився, про час і місце розгляду заяви повідомлений належним чином.

Згідно із ч. 1 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Відповідно до ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Відповідно до ч. 2 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Стаття 259 Кодексу адміністративного судочинства України визначає, що суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, або визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом. Суд розглядає заяву в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неприбуття у судове засідання стягувача і боржника, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду, не перешкоджає судовому розгляду. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити стягнення за виконавчим листом, а також витребувати виконавчий лист.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що необхідно виправити допущену технічну описку в назві відповідача у постанові Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.04.2015 та виконавчому листі, який було видано 20.05.2015 по справі № 825/816/15-а.

Керуючись ст.ст. 41, 160, 165, ст. 169, 259 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

Заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Чернігівської області задовольнити повністю.

Виправити допущену описку в назві відповідача у постанові Чернігівського окружного адміністративного суду від 16.04.2015 та виконавчому листі, який було видано 20.05.2015 по справі № 825/816/15-а і зазначити вірну назву відповідача, а саме: дочірнє підприємство "Ексом-ФС" відкритого акціонерного товариства "Чернігівський завод "Ексом".

Ухвала суду набирає законної сили в порядку статей 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня отримання її копії. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Суддя                                                                                           Ю.О. Скалозуб

СудЧернігівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення14.07.2015
Оприлюднено20.07.2015
Номер документу46735565
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —825/816/15-а

Ухвала від 05.03.2024

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

Ухвала від 01.03.2024

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

Ухвала від 26.04.2018

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

Ухвала від 14.07.2015

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

Постанова від 16.04.2015

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

Ухвала від 17.03.2015

Адміністративне

Чернігівський окружний адміністративний суд

Скалозуб Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні