ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"20" серпня 2014 р.Справа № 922/3277/14
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Суслової В.В.
при секретарі судового засідання Коваленко М.Ю.
розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Де Санктіс-Інвест", м. Київ до 1. Фізичної особи ОСОБА_1, м. Харків , 2. Фізичної особи ОСОБА_2, м. Суми , 3. Фізичної особи ОСОБА_3, с. Високий про визнання незаконними дій за участю представників сторін:
позивача - Гаврильченко О.І., довіреність від 03.06.2014 року;
1-го відповідача - не з'явився;
2-го відповідача - не з'явився;
3-го відповідача - ОСОБА_5, договір про надання адвокатських послуг № б/н від 30.04.2014 року;
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕ САНКТІС-ІНВЕСТ" звернулось до господарського суду Харківської області з позовною заявою, в якій просить визнати дії співвідповідачів: ОСОБА_1 (прож. АДРЕСА_2), ОСОБА_2 (АДРЕСА_1), ОСОБА_3 (АДРЕСА_3) з виконання умов договору № 60 про спільну інвестиційну та виробничу діяльність з Дочірньою компанією "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" від 09.02.2004 року в частині реалізації видобутих вуглеводнів Товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Київгазенерго" за договором № 0220-1 купівлі-продажу природного газу від 19.02.2013 року, за договором № 0520-1 купівлі-продажу природного газу від 20.05.2013 року, Товариству з обмеженою відповідальністю "МЕРКУРІЙ ТРЕЙД КОМПАНІ" за договором № 0114-1 купівлі-продажу природного газу від 14.01.2013 року, за договором № 0123-1 купівлі-продажу природного газу від 23.01.2014 року, з Товариством з обмеженою відповідальністю "ГАЗ ТРАНС ГРУП", за договором № 0123-2 купівлі-продажу природного газу від 21.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕК КОМЕРС", за договором № 0123-3 купівлі-продажу природного газу від 21.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТРАНС ГАЗ ГРУП", за договором № 0224-2 купівлі-продажу природного газу від 24.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕХ КОМЕРС" незаконними.
Також у позовній заяві позивач заявив клопотання про призначення судово - економічної експертизи для встановлення наявності та визначення розміру завданих збитків у вигляді упущеної вигоди при укладенні відповідачами договорів № 0220-1 купівлі-продажу природного газу від 19.02.2013 року, № 0520-1 купівлі-продажу природного газу від 20.05.2013 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Київгазенерго", № 0114-1 купівлі-продажу природного газу від 14.01.2013 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "МЕРКУРІЙ ТРЕЙД КОМПАНІ", № 0123-1 купівлі-продажу природного газу від 23.01.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ГАЗ ТРАНС ГРУП", № 0123-2 купівлі-продажу природного газу від 21.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕК КОМЕРС", № 0123-3 купівлі-продажу природного газу від 21.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТРАНС ГАЗ ГРУП", № 0224-2 купівлі продажу природного газу від 24.02.2014 року з Товариством з обмеженою відповідальністю "ТЕК КОМЕРС".
Ухвалою господарського суду Харківської області від 07 серпня 2014 року було прийнято вказану позовну заяву, порушено провадження у справі та призначено її розгляд на 20 серпня 2014 року.
У судовому засіданні 20 серпня 2014 року були присутні представники позивача та третього відповідача.
Представники першого та другого відповідача у судове засідання не з'явились. Докази належного повідомлення відповідачів про час та місце судового засідання в матеріалах справи відсутні.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строку, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин не може бути вирішено в даному судовому засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.
Враховуючи неявку першого та другого відповідачів у судове засідання та приймаючи до уваги принцип змагальності сторін та те, що правосуддя у господарських судах здійснюється на засадах рівності всіх учасників процесу перед законом і судом, а також те, що сторонам необхідно надати суду витребувані докази, які мають суттєве значення для розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти, а також відкласти вирішення питання щодо клопотання позивача про призначення судово-економічної експертизи до наступного засідання.
На підставі викладеного та керуючись статтями 22, 33, 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на "26" серпня 2014 р. о 11:30
Зобов'язати сторони за три дні до судового засідання через канцелярію надати до суду:
ПОЗИВАЧА:
- Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на серпень 2014 року стосовно Позивача;
- правове та документальне обґрунтування позовних вимог;
- обгрунтування підстав залучення до участі у справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - ОСОБА_9;
- довідку за підписом головного бухгалтера про поточні рахунки у фінансових установах банку на позивача та відповідача;
- оригінали доданих до позовної заяви документів надати для огляду в судовому засіданні;
ВІДПОВІДАЧІВ :
- належним чином засвідчені копії довідок про присвоєння ІПН;
- відзив на позовну заяву з документами в його обґрунтування;
- довідки про номери поточних рахунків, відкритих в установах банків;
УСІХ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ:
- провести звірку взаємних розрахунків, для чого Відповідачу направити свого повноважного представника до Позивача. Акт звірки та підтвердження повноважень осіб, які його підписали надати до суду. В разі ухилення однієї з сторін від проведення звірки - іншій стороні надати суду свій варіант проекту акту звірки та докази його вручення.
- установчі документи;
- свідоцтва про державну реєстрацію
- оригінали документів, копії яких додані в обґрунтування позовних вимог та заперечень на позов, надати в судове засідання для огляду.
Усім учасникам судового процесу забезпечити явку своїх представників у судове засідання з належним чином оформленими повноваженнями.
Попередити, що у разі неявки представників сторін у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити без розгляду.
Суддя В.В. Суслова справа № 922/3277/14
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.08.2014 |
Оприлюднено | 20.07.2015 |
Номер документу | 46763226 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Суслова В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні