cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
29 квітня 2014 р. Справа № 909/16/13-г Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Булки В.І., при секретарі судового засідання Савчин Т.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Катерпіллар Файненшл Україна",
вул. Васильківська, 34, м.Київ, 03022,
до відповідача: Приватного підприємства "Галнафтогазмонтаж" ,
вул. К.Данила, 16 Б, кв.10, м.Івано-Франківськ, 76000,
про стягнення заборгованості по лізинговим платежам, розірвання договору та витребування майна
за участю представників сторін:
від позивача: Тиліпський Д.В. - представник, довіреність б/н від 07.06.13;
від відповідача: Терефенко О.Р. - довіреність №5 від 10.01.14,
встановив: Товариство з обмеженою відповідальністю "Катерпіллар Файненшл Україна" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовною заявою до приватного підприємства "Галнафтогазмонтаж" про стягнення заборгованості по лізинговим платежам, розірвання договору та витребування майна.
Представник позивача позовні вимоги підтримує, просить суд позов задоволити.
Представник відповідача надав суду:
- клопотання про витребування накладної №52 від 24.07.08 (вх.№6645/14 від 29.04.14);
- клопотання про долучення до матеріалів справи документів (вх.№6646/14 від 29.04.14);
- відзив на позовну заяву (вх.№6647/14 від 29.04.14).
Крім того, представником відповідача подано суду клопотання (вх.№6643/14 від 29.04.14) про колегіальний розгляд справи.
Представник позивача заперечив проти поданої заяви.
Заслухавши представників сторін та розглянувши подану заяву судом встановлено наступне.
Справа розглядається суддею одноособово у відповідності до приписів встановлених ч. 1 ст. 4 6 Господарського процесуального кодексу України. Проте, будь-яку справу, що відноситься до підсудності цього суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів (ч. 3 цієї ж статті).
У відповідності до ч.5 ст. 4 6 Господарського процесуального кодексу України, суддя чи склад колегії суддів для розгляду конкретної справи визначається у порядку, встановленому частиною третьою статті 2 1 цього Кодексу.
Згідно ч.3 ст. 2 1 Господарського процесуального кодексу України визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою документообігу суду під час реєстрації відповідних документів за принципом вірогідності, який враховує кількість справ, що перебувають у провадженні суддів, заборону брати участь у перегляді рішень для судді, який брав участь в ухваленні судового рішення, про перегляд якого порушується питання, перебування суддів у відпустці, на лікарняному, у відрядженні та закінчення терміну повноважень. Справи розподіляються з урахуванням спеціалізації суддів. Після визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи, внесення змін до реєстраційних даних щодо цієї справи, а також видалення цих даних з автоматизованої системи документообігу суду не допускається, крім випадків, установлених законом.
Крім того, засади формування складу суду викладено у ч.1 ст. 15 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", у відповідності до якої, справи в судах розглядаються суддею одноособово, а у випадках, визначених процесуальним законом, - колегією суддів, а також за участю народних засідателів і присяжних.
Відповідно до ч.1 ст. 4 7 Господарського процесуального кодексу України, судове рішення приймається суддею за результатами обговорення усіх обставин справи, а якщо спір вирішується колегіально - більшістю голосів суддів. У такому ж порядку вирішуються питання, що виникають у процесі розгляду справи.
У процесі розгляду справи, враховуючи категорію та складність справи суд прийшов до висновку про необхідність колегіального розгляду справи.
У відповідності до рішення зборів суддів господарського суду Івано-Франківської області № 2 від 17.02.14р., обов'язковість якого, визначена ст. 115 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", призначення колегіального розгляду справи здійснюється без здійснення повторного автоматизованого розподілу справ головою суду, в разі відсутності голови суду, або за окремим дорученням голови - заступником голови суду, шляхом видачі розпорядження на принципах спеціалізації, черговості, навантаження.
Керуючисьч.1 ст. 15 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", ч.3 ст. 2 1 , ч.1,3 ст. 4 6, ч.1 ст. 4 7 , ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи № 909/16/13-г здійснювати колегіально у складі трьох суддів господарського суду Івано-Франківської області.
2. Дату наступного судового засідання призначити після сформування колегіального складу суддів господарського суду Івано-Франківської області.
Суддя Булка В.І.
Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"
Помічник судді Гандера М.В. 29.04.14
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2014 |
Оприлюднено | 24.07.2015 |
Номер документу | 47116391 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Булка В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні