ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
13 липня 2015 року К/800/31182/15
Суддя Вищого адміністративного суду України А.Ф. Загородній ,
розглянувши матеріали касаційної скарги Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві
на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 жовтня 2014 року
та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17 березня 2015 року
у справі № 826/14988/14
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Трайдент буд"
до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві
про скасування ППР з податку на прибуток,
встановив:
ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві подано касаційну скаргу з пропуском строку, встановленого частиною другою статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: рішення суду апеляційної інстанції прийнято 17 березня 2015 року, тоді як, із касаційною скаргою до суду відповідач звернувся 08 липня 2015 року.
При цьому, скаржником заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження, яке обгрунтоване не належним супроводженням справи № 826/14998/14 головним державним інспектором відділу забезпечення діяльності та організації претензійно - позовної роботи Киливника Р.С., що підтверджується наказом "Про заходи реагування" від 09 червня 2015 року № 1228.
Відповідно до частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Разом з тим, наведені скаржником причини пропуску строку на касаційне оскарження не є поважними, а тому касаційна скарга залишається без руху із наданням строку, протягом якого особа має право надати належним чином засвідчені докази пропуску строку.
Керуючись статтями 212, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Визнати неповажними, зазначені Державною податковою інспекцвєю у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, причини пропуску строку на касаційне оскарження.
Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 жовтня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17 березня 2015 року - залишити без руху .
Надати касатору строк протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали, для усунення недоліків поданої касаційної скарги шляхом долучення належним чином засвідчених доказів пропуску строку.
Попередити, що невиконання вимог статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.
Суддя
Вищого адміністративного А.Ф. Загородній
суду України
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 13.07.2015 |
Оприлюднено | 27.07.2015 |
Номер документу | 47376301 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Загородній А.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні