КОПІЯ
УХВАЛА
17 березня 2011 р. 2а/0470/1758/11
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Рищенко А. Ю. , розглянувши матеріали адміністративного позову Управління Пенсійного фонду України в Апостолівському районі Дніпропетровської області до Комунальне підприємство "Мар'янське житлово-комунальне підприємство" про стягнення заборгованості у сумі 9 616, 89 грн. , -
ВСТАНОВИВ:
03 лютого 2011 року Управління пенсійного фонду України в Апостолівському районі звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Комунального підприємства "Мар'янське житлово-комунальне підприємство" про стягнення заборгованості.
Адміністративний позов не відповідає вимогам ч. 3 ст. 106 КАС України, яка передбачає, що суб'єкта владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Проте, заявником не надано належний доказ надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Так, заявником до адміністративного позову надано Фіскальний чек. Однак, вказаний чек не містить переліку документів, які були направлені віповідачу.
Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Станом на 17.03.2011 року до суду не повернулось поштове повідомлення на підтвердження отримання ухвали суду від 04.02.2011 року позивачем.
Враховуючи наявність вказаних обставин, суд вважає за необхідне продовжити строк для усунення недоліків позовної заяви Управління Пенсійного фонду України в Апостолівському районі Дніпропетровської області, шляхом надання до суду належного доказу направлення копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідачу.
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Апостолівському районі Дніпропетровської області до Комунального підприємства "Мар'янське житлово-комунальне підприємство" про стягнення заборгованості у сумі 9 616, 89 грн. залишити без руху.
Встановити позивачу строк до 25.04.2011 року для усунення недоліків, а саме: шляхом надання до суду належного доказу направлення копії позовної заяви та доданих до неї документів відповідачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання ухвали, апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Суддя (підпис) ОСОБА_1 З оригіналом згідно Ухвала не набрала законної сили станом на 17.03.2011 року Суддя ОСОБА_1
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.04.2011 |
Оприлюднено | 30.07.2015 |
Номер документу | 47435345 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рищенко Андрій Юрійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рищенко Андрій Юрійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рищенко Андрій Юрійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рищенко Андрій Юрійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні