ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описок i очевидних арифметичних помилок у судовому рiшеннi
14 червня 2013 року м. Ужгород№ 2a-0770/3731/12
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Іванчулинець Д.В., вирішуючи питання щодо виправлення описки допущеної в постанові суду по адміністративній № 2а-0770/3731/12 за позовною заявою Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в особі Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Закарпатській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій в сумі 3 400, 00 гривень, -
ВСТАНОВИВ:
Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду від 15.08.2013 року по адміністративній справі № 2а-0770/3731/12 позовні вимоги Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в особі Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Закарпатській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій в сумі 3 400, 00 гривень - задоволено повністю.
В резолютивній частині постанови помилково зазначено абзацом другим - абзац третій, а абзацом третім, четвертим - абзац четвертий, п'ятий.
Відповідно до вимог ч.1 ст.169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частиною 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Із матеріалів справи вбачається, що фактично абзац третій є абзацом другим, а абзац четвертий, п'ятий - абзацом третім, четвертим.
Дослідивши матеріали справи суд вважає, що слід виправити допущену в резолютивній частині постанови описку.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.160, 165, 169 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Виправити описку в резолютивній частині постанови Закарпатського окружного адміністративного суду від 07.03.2013 року по адміністративній № 2а-0770/3731/12 за позовною заявою Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в особі Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Закарпатській області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій в сумі 3 400, 00 гривень.
Вказати абзацом другим - абзац третій, а абзацом третім, четвертим - абзац четвертий, п'ятий резолютивної частини постанови, а саме:
Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (90630, Закарпатська область, Рахівський район, смт. Ясіня, вул. Визволення, буд. 177, ідентифікаційний номер - НОМЕР_1) на користь Державного бюджету України (місцевого бюджету) (р/р 31112106700002, код ОКПО 22108040, УДК в Закарпатській області, МФО 812016, одержувач: м. Ужгород, 21081100) фінансові санкції в сумі 1 700 (одної тисячі сімсот) гривень 00 копійок.
Стягнути з фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на користь Державного бюджету України судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 114 (сто чотирнадцяти) гривень 70 (сімдесяти) копійок.
Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2013 |
Оприлюднено | 30.07.2015 |
Номер документу | 47459420 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Левицька Наталія Георгіївна
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Іванчулинець Д.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні