УХВАЛА
18 липня 2011 р. 2а/0470/8765/11
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Боженко Н.В. , перевіривши матеріали позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Кратор Дніпро» до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії , -
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кратор Дніпро»звернулось до суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м.Дніпропетровська про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії .
Згідно ч. 1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Відповідно до ч.4 ст.106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Позовна заява підписана представником ТОВ «Кратор Дніпро»ОСОБА_1 без зазначення дати її підписання.
Частина 3 статті 48 КАС України, передбачає, що здатність особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить органам державної влади, іншим державним органам, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, підприємствам, установам, організаціям (юридичним особам).
Відповідно до ч.7 ст. 56 КАС України, законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Як вбачається із матеріалів позовної заяви, позовна заява підписана представником за довіреністю, яка видана директором ТОВ «Кратор Дніпро»ОСОБА_2, проте жодних документів які підтверджують її повноваження положенням, статутом або наказом не надано.
Також, слід зазначити, що до матеріалів позовної заяви не додані документи, які б посвідчували правовий статус позивача (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України тощо).
За наведених обставин вважаю за необхідне запропонувати позивачу надати до суду документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписала довіреність, належним чином завірену копію довіреності, документи, які посвідчують правовий статус позивача (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України) та зазначити дату підписання позовної заяви.
Відповідно до ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і встановлює строк для їх усунення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 48, 56, 106-108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Кратор Дніпро» до Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху.
Встановити позивачу строк до 05 серпня 2011 р. для усунення недоліків позовної заяви, які зазначені в ухвалі.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Роз'яснити позивачу, що відповідно до пункту 1 частини 2 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо він не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху. Повернення позовної заяви, згідно частини 6 цієї ж статті, не позбавляє позивача права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя ОСОБА_3
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.07.2011 |
Оприлюднено | 03.08.2015 |
Номер документу | 47521473 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Боженко Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Боженко Наталія Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Боженко Наталія Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні