Ухвала
від 27.06.2014 по справі 916/3188/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

УХВАЛА

27 червня 2014 року справа № 916/3188/13

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Деревінської Л.В., розглянув справу № 916/3188/13 від 29.01.2014 року

за заявою кредитора - спільного українсько-естонського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Оптіма-Фарм, ЛТД", 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 18-а,

до товариства з обмеженою відповідальністю "Армтрейд ЛТД" (далі - ТОВ "Армтрейд ЛТД"), 27500, м. Світловодськ, Кіровоградська область, вул. Комсомольська, 54,

про банкрутство,

за участю представників:

від кредитора - участі не брали;

від боржника - представник розпорядника майна, арбітражного керуючого Косовського В.С. - Шахов В.А., довіреність № 2355 від 14.05.14.

Господарський суд ВСТАНОВИВ.

Ухвалою від 21.05.2014 року господарський суд розгляд справи в підсумковому засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, відклав до 18.06.2014 року. Зобов'язав розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Косовського В.С. до 16.06.2014 року подати суду інформацію про виявлення ознак фіктивного банкрутства боржника чи доведення до банкрутства у відповідності із Методичними рекомендаціями щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.01.2006 № 14, з врахуванням змін внесених наказом № 1361 від 26.10.2010 року Міністерства економіки України. Зобов'язав боржника та розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Косовського А.С. організувати обрання представника працівників боржника в порядку, встановленому абз. 13 ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", та надати йому можливість представляти інтереси працівників боржника при проведенні послідуючих процедур банкрутства. Копію протоколу загальних зборів про обрання представника працівників боржника подати господарському суду до 16.06.2014 року. Повідомити суду адресу місця проживання представника працівників боржника. Зобов'язав комітет кредиторів боржника подати суду клопотання про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора); про продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника, тощо, не пізніше 16.06.2014 року. Зобов'язав боржника та розпорядника майна, арбітражного керуючого Косовського В.С., при поданні комітетом кредиторів до суду клопотання про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, надати суду документально підтверджену, детальну інформацію про майнову неспроможність боржника наявним майном задовольнити вимоги визнаних судом кредиторів.

В результаті ретельного дослідження поданих розпорядником майна, арбітражним керуючим Косовським В.С. документів (доказів) господарським судом з'ясовано, що в порушення вимоги ч. 6 ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до складу комітету кредиторів автоматично не включено кредитора - товариство з обмеженою відповідальністю "Фармако", що має більше двадцяти п'яти відсотків голосів.

Відповідно всі рішення, які прийняті 16.05.2014 року зборами кредиторів та комітету кредиторів є такими, що суперечать чинному законодавству.

27.06.2014р. до суду надійшло доповнення до звіту розпорядника майна та копії протоколів зборів кредиторів та засідання комітету кредиторів від 26.06.2014р., відповідно до якого вирішено відкрити ліквідаційну процедуру боржника та призначити ліквідатором арбітражного керуючого Косовського В.С.

На підставі зазначеного рішення комітету кредиторів 27.06.2014р. до суду звернувся голова комітету кредиторів боржника з проханням відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "Армтрейд ЛТД" арбітражного керуючого Косовського В.С.

Разом з тим, із матеріалів справи вбачається, що заява № 276/14 від 28.05.2014 року кредитора - ТОВ "ДІМ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ПІВДЕНЬ" з грошовими вимогами до боржника на загальну суму 35 773, 74 грн. не розглянута. Заявнику дано строк для усунення недоліків заяви.

В зв'язку з вище зазначеним, у суду виникла необхідність розгляд справи у підсумковому засіданні відкласти.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне розгляд справи розгляд справи у підсумковому засіданні, на підставі п. 2, 3 ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, відкласти.

Керуючись ст. 4-1, ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд-

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи в підсумковому засідання суду відкласти до "04" серпня 2014 р. об 11:30 год.

Засідання суду відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Кіровоград, вул. В'ячеслава Чорновола, 29/32, 2-й поверх, " каб. № 204.

2. Зобов'язати до 1.08.2014р. подати суду:

боржника та розпорядника майна - результати розгляду заяви про грошові вимоги ТОВ "ДІМ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ПІВДЕНЬ" та докази їх направлення заявнику.

3. Примірники ухвали направити кредиторам (п. 1 ухвали від 29.04.2014 року у даній справі), боржнику, розпоряднику майна - арбітражному керуючому Косовському В.С.

Суддя Л. В. Деревінська

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення27.06.2014
Оприлюднено03.08.2015
Номер документу47621116
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —916/3188/13

Ухвала від 23.12.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 22.12.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 22.12.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 09.12.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 26.11.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 23.11.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 28.10.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 05.10.2015

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 27.06.2014

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Деревінська Л.В.

Ухвала від 21.05.2014

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Коваленко Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні