Провадження №1/485/8/13
ПОСТАНОВА
23 липня 2013 року Снігурівський районний суд Миколаївської області у складі: головуючого судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
з участю прокурора - ОСОБА_3 ,
виправданої - ОСОБА_4 ,
при розгляді у відкритому судовому засіданні в залі суду № 3 м. Снігурівка зауваження прокурора на протокол судового засідання по обвинуваченню ОСОБА_4 у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 382 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Снігурівським районним судом Миколаївської області від 12 липня 2013 року по даній справі був постановлений вирок, яким ОСОБА_4 , визнана невинуватою і виправдана за відсутністю у її діях складу злочину.
18 липня прокурор Снігурівського району Миколаївської області подала письмові зауваження на протокол судового засідання.
У судовому засідання прокурор ОСОБА_3 , просила посвідчити правильність її зауважень, тому що, секретар судового засідання ОСОБА_2 , не повно внесла в протокол судового засідання показання ОСОБА_4 , яка вину не визнавала та не відповіла на запитання прокурора щодо пропозиції Березнегуватської селищної ради перемістити вагончик на іншу земельну ділянку та відповіді свідків ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , щодо способу виконання рішення господарського суду Миколаївської області яким ТОВ фірму Луна зобов`язано повернути самовільно заняту земельну ділянку, площею 18 м.кв. що розташована в сквері по провулку Ілліча,2, в смт. Березнегувате Березнегуватської селищної ради.
Виправдана ОСОБА_4 , подала письмове заперечення на зауваження прокурора на протокол судового засідання. Суду пояснила, що за її клопотанням та її захисника Судом здійснювалось повне фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу. Крім того Секретар судового засідання також в протоколі виклала пояснення учасників процесу. Але прокурор використовує саме фіксування технічним засобом судового процесу судом, та вказує на деякі покази учасників без повного його змісту і не надає суду інших доказів щодо правильності її зауважень. Вона проти посвідчення судом правильності зауважень прокурора на протокол судового засідання.
Секретар судового засідання ОСОБА_2 , пояснила, що вона стисло виклала в протоколі покази учасників процесу та як кожний з учасників процесу більше 20 хвилин давав покази суду та відповідав на запитання. Крім того здійснювалось повне фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу. Тому не було необхідності в протоколі повністю викладати зміст показів учасників процесу. Не згодна з зауваженням прокурора на протокол судового засідання який не має неповноти та викривлення показів учасників процесу в протоколі судового засідання.
Прокурор вважала свої письмові зауваження на протокол судового засідання обґрунтованими.
При розгляду зауважень судом відтворювався технічний запис процесу по кожному зауваженню. Як вбачається з журналу судового засідання від 04 березня 2013 року підсудна ОСОБА_4 , давала покази та відповідала на питання більше 30 хвилин. Вину не визнавала, на питання прокурора чи згодна шляхом переміщення вагончика на іншу земельну ділянку відповіді не надала. Свідки: ОСОБА_7 , давав покази і відповідав на запитання більше 37 хвилин, ОСОБА_5 , більше 35 хвили, ОСОБА_6 , більше 25 хвилин. З урахуванням повної фіксації технічними засобами судового процесу та відтворення його в судовому засіданні не установлено, щодо викривлення показів учасників процесу, неповноти у відповідях свідків та викривлення в протоколі судового засідання секретарем судового засідання. А такі покази свідка ОСОБА_5 , щодо способу виконання рішення господарського суду ТОВ фірма Луна про зобов`язання повернути самовільно заняту земельну ділянку на якій знаходиться вагончик, та використовується як автобусна зупинка з допомогою динаміту взірвати, або краном прибрати, які зафіксовані технічним засобом, суд вважає їх з емоційним станом свідка та вважає не доречним відображати в протоколі судового засідання. Щодо вагончика яку використовує ТОВ фірма Луна то він знаходиться на земельній ділянці та використовується для розміщення автобусної зупинки і за змістом пояснень свідків знайшло відображення в протоколі судового засідання. Інших доказів щодо правильності зауважень на протокол судового засідання прокурором суду не надано. (а.с.106)
Відповідно до вимог ст. 88-1 КПК України (в ред.1963р) суд розглядає зауваження на протокол судового засідання в разі згоди із зауваженням посвідчує їх правильність. У разі незгоди головуючого з поданими зауваженнями вони розглядаються в судовому засіданні з повідомленням сторін про час і місце його проведення.
Враховуючи, що в протоколі судового засідання від 04 березня 2013 року та з відтворення технічного запису судового засідання в судовому засіданні, при розгляді зауважень прокурора на даний протокол, а також заперечень ОСОБА_4 , і ОСОБА_2 , не посвідчувати правильність зауважень. Суд, за відсутності підстав для посвідчення правильності зауважень, відхиляє зазначенні прокурором зауваження на протокол судового засідання
Керуючись ст.ст. 88,88-1 КПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Відхилити посвідчити правильність зауважень прокурора ОСОБА_8 , на протокол судового засідання від 04 березня 2013 року у справі за обвинуваченням ОСОБА_4 щодо викривлення показів учасників процесу, неповноти у відповідях свідків та викривлення в протоколі судового засідання секретарем судового засідання.
С У Д Д Я
Суд | Снігурівський районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 23.07.2013 |
Оприлюднено | 31.03.2023 |
Номер документу | 47661410 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Снігурівський районний суд Миколаївської області
Лисенко М. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні