ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
30 липня 2015 року Житомир Справа № 806/2666/15
Категорія 6.3
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої - судді Токаревої М.С.
розглянувши порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Дочірнього підприємства "Рогачівське" до Реєстраційної служби Ружинського районного управління юстиції Житомирської області, третя особа: ТОВ "Агровал" про скасування рішень та зобов'язання вчинити дії
в с т а н о в и в:
15 липня 2015 року Дочірнє підприємсто"Рогачівське"звернулося до суду з позовом до Рєстраційної служби Ружинського районного управління юстиції Житомирської області третя особа: ТОВ "Агровал" про скасування рішень та зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 16 липня 2015 року відкрито провадження у справі, у якій помилково зазначено дату та час розгляду справи "14:00 30 серпня 2015 року" замість "14:00 30 липня 2015 року".
За таких обставин є підстави для виправлення описки.
У відповідності із ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС) суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Відповідно до ч.1 ст.169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частина друга статті 169 КАС України встановлює що питання про внесення виправлень у судове рішення вирішується судом у порядку письмового провадження. Лише в разі необхідності присутності осіб, які беруть участь у справі, справа за ініціативою судді може розглядатися у судовому засіданні.
Зазначена позиція суду ґрунтується на правовій позиції Вищого адміністративного суду викладеній у Постанові Пленуму Вищого адміністративного суду №7 від 20.05.2013 року.
Зважаючи на те, що внесення виправлень в ухвалу жодним чином не впливає на коло прав та обов'язків сторін, які брали участь у розгляді даної справи, суд вважає за можливе вирішити питання про внесення виправлень у судове рішення у порядку письмового провадження.
Враховуючи наявність помилки в ухвалі від 16 липня 2015 року, суд дійшов висновку про необхідність її виправлення.
Керуючись ст. 169 КАС, суд -
у х в а л и в:
Виправити описку в ухвалі про відкриття провадження у справі від 16 липня 2015 року, вважати правильними час та дату розгляду справи "14:00 30 липня 2015 року".
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя М.С. Токарева
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.07.2015 |
Оприлюднено | 05.08.2015 |
Номер документу | 47698012 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Токарева Марія Сергіївна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Токарева Марія Сергіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні